• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ambasada Enara

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1194
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1194

Guest
Skończona produkcja a Ambasada nie udostępnia wytworzonego odłamku...
 

artur87

Rycerz
Może już masz maksymalną możliwą ilość uszkodzonych odłamków run (10 szt.), które możesz przekuć w runę? To by tłumaczyło dlaczego nie możesz zebrać tego z Ambasady.
 

artur87

Rycerz
Bkokenshard_pic.png

Jak pasek Uszkodzonych Odłamków Run jest zapełniony to znaczy, że masz komplet. Wtedy możesz te uszkodzone odłamki przekuć w runę i zacząć zbierać kolejny komplet uszkodzonych odłamków.
 

DeletedUser1194

Guest
Ja przyjacielu mam wszystkie cuda na planszy i nie mam wejścia na tą stronę...potrzeba naprawić ewidentny błąd...
 

DeletedUser1618

Guest
Jak nakierujesz myszką na znaczek menu cudów to pojawią się runy i ilości jakie posiadasz ;) Na samym dole masz ''Uszkodzone odłamki run''
 

DeletedUser1660

Guest
Jedyne co Ci pozostaje to rozbudowanie jakiegoś cudaka, na 5 lub 10 poziom (nie wiem jak to u Ciebie wygląda), żebyś mógł skompletować ponownie runki albo ewentualnie przekuć odłamki...
 

DeletedUser1194

Guest
Na liście odłamków jest 10...ale nie mam żadnej możliwości żeby przekuć...wywalę w kosmos to cudo...szkoda miejsca....wszystkim dziękuję...a tak jeszcze przy okazji,może ktoś z teamu to przeczyta..od pół roku mieszka u mnie doradczyni która żąda abym posiadał 3 stalowe ogrody...ja już dawno o tym zapomniałem ale ona jest uparta..czy można jakoś tą panią wyprosić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1660

Guest
Na liście odłamków jest 10...ale nie mam żadnej możliwości żeby przekuć...wywalę w kosmos to cudo...szkoda miejsca....wszystkim dziękuję...a tak jeszcze przy okazji,może ktoś z teamu to przeczyta..od pół roku mieszka u mnie doradczyni która żąda abym posiadał 3 stalowe ogrody...ja już dawno o tym zapomniałem ale ona jest uparta..czy można jakoś tą panią wyprosić?

Jak pisałam wcześniej rozbudowa cudu, żeby przekuć zalegające odłamki w runki. Pozwoliłam sobie zerknąć i najbliższą rozbudowę będziesz miał w Wieżach.
Jeśli chodzi o ogród nie pamiętam zadań, ale są one z linii fabularnej. Przeszedłeś zadania z rozdziału smoków, czy to Cię blokuje?
 

DeletedUser1194

Guest
Przeszedłem wszystkie zadania...ona mnie nie blokuje,tylko denerwuje..
 

DeletedUser1660

Guest
A nie możesz po prostu odrzucić? Jak nie to napisz do supportu, z pewnością prędzej coś poradzą na ten problem niż za pośrednictwem forum.
 

DeletedUser1194

Guest
Spoko,już się do niej przyzwyczaiłem...niech siedzi..jeść nie woła...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Jeśli "Pani" oferuje zadanie nieodrzucalne z poprzedniego rozdziału, to sobie nie pójdzie, póki zadania nie zostaną wykonane. Kiedyś może ten system zostanie zmieniony, w tej chwili niestety wymaga robienia zadań po kolei i nie da się tego przeskoczyć.
 

blazius1

Paladyn
To ja czekam na tę zmianę. Od ponad roku "Pani" przypomina mi żeby podniósł portal wróżek na trzeci poziom.
Gdy się ta pani pojawiła ja już byłem epokę wyżej i nie było już portalu.

To jest problem wielu graczy.
Tych tzw. aktywnych, czy nadaktywnych, którzy nieopatrznie wyprzedzają grę i potem ta gra ich za to karze.
Myślę że całe topki mają tak samo. Wyprzedzanie linii zadań, nieprzydatna Ambasada, strata na zmianach zdolności Dzwonnicy/Latarni itp.
 

DeletedUser629

Guest
@blazius1 ja osobiście jestem na bierząco z zadaniami :)
Są gracze, którzy omijają zadania i stawiają na pierwszym miejscu ukończenie epoki...
Więc jak widzisz każdy gra jak chce ... ale możesz dać taki temat w dziale pomysłów, żeby nie było zadań przymusowych...
Mnie osobiście wkurza jak nakazują mi postawienie ileś tam sztuk budynków, a sami ekspansji Nam żałują ...
Więc IG trzeba być samemu w porządku żeby Nam coś narzucać :)
 
Do góry