• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

ambrozja

Dona88

Wędrowiec
mam portal krasnoludkóe na poziomie 4 , mam farme nocy i dnia i nie potrafię zebrac ambrozji Co robię źle POMOCY :)
 
Potrzebujesz portalu z epoki Wrozek. Do zebrania Ambrozji wystarczy portal na 2 poziomie, do zebrania esencji z farm nocy potrzebny jest portal na 3 poziomie.
Jesli to zwykla pomylka i portal z Wrozek juz masz, to byc moze masz juz pelne magazyny. Ilosc skladowanej ambrozji i esencji jest limitowana i zalezy od poziomu portalu.
 

Dona88

Wędrowiec
mam portal wrózek ale faktycznie na poziomie 1 i juz trzeci raz wytwarzam tą mbrozje i nie mogę zebrać :(
 

Dona88

Wędrowiec
a co z kopalnia granitu Bo tez mam portal krasnoludków na 4 poziomie Nie moge rozbudować a granitu też nie moge zebrać ? A tak w ogóle to dzieki że mi pomagasz :)
 

DeletedUser2017

Guest
Skoro jesteś już w epoce wróżek to nie potrzebujesz budynków z epoki krasnali :)
A jeśli miałaś już badanie "sprzedaj portal krasnali" to go sprzedaj jak i pozostałe budynki z tamtej epoki. Po wejściu w kolejną rasę możesz odrzucać badania główne z poprzedniej epoki. Jedyne co się przyda to granit i miedź jako surowiec nie jako budynki do postawienia nowych dróg w miejsce starych (nie musisz kasować starej drogi aby postawić nową) dadzą ci one znaczy nowe drogi więcej kultury
 
Do góry