• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Amuni - prestiż.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2359
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2359

Guest
Hejka, ciekawi mnie pewna rzecz - może ktoś będzie potrafił odpowiedzieć. Co się stanie, jak po ulepszeniu wszystkich złotników i wytwórców pułapek wyburzę przybudówki świątyni wydm? Zapewne prestiż będzie ujemny, ale - czy będzie to miało jakiekolwiek konsekwencje? W sumie prestiż jest potrzebny tylko do budowy i rozbudowy złotników/wytwórców. Więc jak już będą wszystkie rozbudowane to co... zablokują mi się? Czy nic się nie stanie i mogę śmiało burzyć przybudówki, bez ograniczeń korzystając z w/w budynków?

Z góry dzięki za pomoc.
 

Nusion

Kapłan
Możesz je wyburzyć, nie będzie to miało wpływu na produkcje złotników i pułapek.
Dokładnie tak samo, jak ujemna kultura czy populacja nie wpływa na produkcje np. w manufakturach.
No chyba, że planujesz zrobić wszystkie zadania do amunów, wtedy musiałbyś sprawdzić, czy któryś z tych budynków nie będzie wymagany. Ja nie pamiętam już...
 

Tajniakos

Paladyn
Hejka, ciekawi mnie pewna rzecz - może ktoś będzie potrafił odpowiedzieć. Co się stanie, jak po ulepszeniu wszystkich złotników i wytwórców pułapek wyburzę przybudówki świątyni wydm? Zapewne prestiż będzie ujemny, ale - czy będzie to miało jakiekolwiek konsekwencje?
@Kris258 Jedynym celem prestiżu jest umożliwienie budowania i ulepszania złotników i twórców pułapek.
Jednym słowem po zakończeniu wszystkich ulepszeń, które zaplanowałeś prestiż przestaje być już potrzebny i z powodzeniem możesz odzyskać miejsce w mieście poprzez sprzedanie tych budynków,które są dla Ciebie zbyteczne. Nie musisz liczyć się z negatywnym wpływem takiej sprzedaży :)
Więcej na ten temat przeczytasz pod adresem:
https://elvengems.com/amuni/buildings-and-goods/
 

DeletedUser2359

Guest
Możesz je wyburzyć, nie będzie to miało wpływu na produkcje złotników i pułapek.
Dokładnie tak samo, jak ujemna kultura czy populacja nie wpływa na produkcje np. w manufakturach.
No chyba, że planujesz zrobić wszystkie zadania do amunów, wtedy musiałbyś sprawdzić, czy któryś z tych budynków nie będzie wymagany. Ja nie pamiętam już...
No tak, tylko że przez ujemną kulturę nie mam żadnego bonusu produkcji :) Zadania na zbudowanie przybudówek już wszystkie zrobione ;)


Dziękuję Wam za odpowiedzi :)
 
Do góry