• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Amunowie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2015

Guest
Co do nowej rasy, mam jeden dylemat, konflikt pomiędzy bonusem żywych towarów, a reliktami. Chciałbym zaproponować, by bonus żywych towarów był doliczany +2 do obecnego bonusu, a nie jak to miało w przypadku żywiołaków +1. Np. jak ktoś ma bonus jedwabiu to bonusem +2 byłby bonus płynący z reliktów zwojów, a nie kryształów, których wielka ilość idzie np. na produkcję zaklęć w Akademii. @Dragomira coś da się zrobić w tym kierunku by nie było tego konfliktu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser110

Guest
Dodany cały pasek ekspansji - a w badaniach tylko jedna... i nadal nieodblokowane dalsze ekspansje z mapy :(
 

DeletedUser174

Guest
Dodany cały pasek ekspansji - a w badaniach tylko jedna... i nadal nieodblokowane dalsze ekspansje z mapy :(
ale za to jak "zabawny duet" radośnie ogłosił tą wspaniałą wiadomość w filmiku... aż serce roście by ich uściskać...

dla jasności nie mam nic przeciwko samej idei, bo brak możliwości postawienia expa jest nieporozumieniem. Ale brak odblokowania mapy powoduje, ze samo dodanie paska jest bardzo niesmaczne
 

DeletedUser3033

Guest
O zgrozo kolejny beznadziejny etap badań
A kiedy powiększą przynajmniej 3x plansze miasteczka ?
To nie realne by pomieścić wszystko na tak małym skrawku planszy
Ja już widzę kolejne miasteczka widma brawo wy
 

DeletedUser836

Guest
dodajcie kolejne ekspansje za odkryte prowincje :/ przecież praktycznie już nie da się nic budować :/
 

DeletedUser875

Guest
ale teraz dobry moment na sprzedaż ekspansji premium nie kupisz nie pobudujesz a wiele osób już dawno robi prowincje bez ekspansji chyba dobry moment rozstać się z grą i nie wkurzać na coraz lipniejsze pomysły twórców
 
Fajnie,że jest nowa rasa,jestem z tego powodu zadowolona,ale kurczaczek gratki za jedno badanie ekspansji w drzewku.Po prostu cud malina dla mych oczu i kpina z graczy,którzy grają już tyle lat w tą grę......
 

DeletedUser1995

Guest
Ja wiem, że obowiązuje zasada "nie podoba ci się - nie graj"
ALE DLACZEGO wprowadzeniu nowej rasy nie towarzyszy powiększenie mapy???
Dargomiro czy mogłabyś zadać to pytanie Wiadomo Komu?
Sądzę, że nie tylko ja jestem ciekawa odpowiedzi....
 

DeletedUser3475

Guest
Bardzo fajna kocia rasa, tylko przede mną lata świetlne, żeby choćby dojść do tego etapu i mieć koci avatar :/

co do miejsca, to już na moim etapie jest to sporym problemem, a jestem dopiero w połowie 3 rozdziału, boje się myśleć, co będzie przy kotkach. samo dodanie ekspansji w badaniach i do odkrycia jest dla mnie najbardziej irytującym aspektem, ciągłe przebudowy itp.

Rozumiem też, że hajs jest potrzebny twórcom gry, ale można dodać coś takiego jak opcja premium z dodatkowymi bajerami i hajs by leciał i tak, czy siak, a gracze by się cieszyli świętym spokojem i brakiem problemów z zagospodarowaniem niewielkiej przestrzeni.
 

DeletedUser174

Guest
Ja wiem, że obowiązuje zasada "nie podoba ci się - nie graj"
ALE DLACZEGO wprowadzeniu nowej rasy nie towarzyszy powiększenie mapy???
Dargomiro czy mogłabyś zadać to pytanie Wiadomo Komu?
Sądzę, że nie tylko ja jestem ciekawa odpowiedzi....

to akurat źle postawione pytanie. Mapa miasta akurat zostaje powiększona. Pytanie powinno brzmieć dlaczego nie zniesiono limitu expów z prowincji
 

Tessi

Zwiadowca
Mapa miasta akurat zostaje powiększona. Pytanie powinno brzmieć dlaczego nie zniesiono limitu expów z prowincji
To powiększenie jest kompletnie niedopracowane.
Wykorzystałam ekspansje z badań i z prowincji, ale nawet gdybym wykorzytała dostępne ekspansje Premium, to i tak nie jestem w stanie zapełnić CAŁEGO dodanego paska, ze względu na limit 466 zdobytych prowincji. Mam ich zdobytych już znacznie więcej, ale co z tego, skoro nie można ich użyć do ekspansji, bo się po prostu nie da.
Co z tego, że na Mapie Świata mam kilka prowincji oznaczonych jako "Łatwe" i aż kusi, aby je zdobyć, skoro to nic nie da, jeśli chodzi o możliwość rozbudowy miasta...
 

Hassano

Łucznik
Mógłby ktoś wrzucić Tu ten obrazek jak mają być poukładane budynki z tej nowej rasy :) w jakimś temacie była taka fajna grafika ale nie moge jej znaleźć
 

DeletedUser1995

Guest
[QUOTE="kikimora, post: 38401, member: 174"Mapa miasta akurat zostaje powiększona. [/QUOTE]

hau hau hau ... faktycznie nie zauważyłam "aż" jednego paska ekspansji o_O:);) czyli jednak "dało się"
Tak czy siak dla mnie to oznacza, że (mimo tego że w drzewku mam już możliwość) za jakieś pół roku, gdy zdobędę wolne miejsce.... będę mogła zacząć bawić się z Żywiołakami...
i to jest dobre ... ;)
 

Christo

Rozbójnik
I znowu te ohydne domki i warsztaty. Nie potrafią się wysilić i zrobić coś nowego? Tylko lekko pozmieniane. To już 3 rasa z tą samą grafiką -.-
 

jakub357

Łucznik
Zadowala mnie nowa rasa.
Zalet jest dużo, a wady dopiero wypłyną na powierzchnię, jak kłody drwa zanurzone w wodzie.

Pytam: gdzie jest zmiana szaty graficznej na pustynną, z możliwością zmiany w opcjach na tradycyjną, bądź okolicznościową jeśli takowa będzie?
Gdzie nowy podkład muzyczny?
Jeśli się coś robi, to porządnie. Tu jest niestarannie i z niskim wkładem.
Gdzie błyskotliwe mechanizmy? Produkcja przy warsztatach, czy rezydencjach, to ciągle mało, poniżej średniego poziomu jaki gra jest w stanie osiągnąć. Przecież były innowacyjne pomysły od graczy. A teraz kilka słów prawdy:

Projekt gry, to inwestycja. Innogames to firma, która ma wiele gier. Firmie chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby z danej gry wydoić maksymalnie dużo - nic innego nie jest ważne, bo to interes; i nie ma w tym żadnej miłości, czy bezinteresownej troski w gestii podarowania graczom czegoś przyjemnego.
Gra, która przy niskich kosztach osiągnęła swój maksymalny potencjał, z czasem przechodzi w okres wycofania, a następnie zaniku; co jest bezpośrednio związne z popularnym zjawiskiem ,,mody". Tak jak kiedyś była moda na Simsy.
Jest możliwość wyratowania takiego projektu z ery wycofania, a nawet przekształcenia go w lepszy model. Ewolucję. Jednak jest to kosztowne.

Po co więc inwestować w Elvenar, skoro można stworzyć nową grę, lub nawet grę na silniku Elvena, który jest przecież na silniku FoE, co przyniesie zupełnie nowy zastęp konsumentów? Elvenar już istnieje takim, jaki jest - jego ewolucja byłaby zbyt droga. Lepiej po prostu utrzymać obecny poziom i regularnie sprawdzać, czy dojarka dobrze przywiera do źródełka; a pamiętać też o jego delikatnej stymulacji, bądź co bądź, od czasu do czasu. Stąd pseudo-aktualizacje, czy nowe rasy, których stworzenie dla tak potężnej firmy to jak wybudowanie autostrady przez azjatów w tydzień; co można oczywiście rozciągnąć na długie lata i zapewnić tym samym to, co zwykle się zapewnia w takich sytuacjach.
 
Do góry