• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Animacja po walce (apka)

skuter

Zwiadowca
Proszę o wyłączenie animacji po walce która trwa około 3s. Nie zamawislem jej i animacje w ustawieniach PC mam na LOW. Jak ktoś chce to proszę bardzo.
Proszę też o powrót do szybszego "przemieszczenia" na kolejną prowincje - teraz gra "myśli" z 2s.

PS. Nie macie się czym zająć? Tak trudno dodać opis miasta? A nie p... animacje
 

DeletedUser3575

Guest
Ja także popieram, przy walce w 20/30 prowincjach (x4 walki) to prawdziwa udręka!
 

DeletedUser4010

Guest
Faktycznie mnie już od samego początku już drażnilo.
 

MetamFetamina

Wędrowiec
Ja to bym dał opcję wyłączenia wszelkich animacji. Od parunastu wersji coraz gorzej działa apka, motywowanie z powiadomień nawet nie wchodzi w grę, bo smartona mi zawiesza na min. minutę, jak się pojawia animacja dodawanych monet + młotków.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Zgłosiłem że Wam się to nie podoba ale nie jest to błąd.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
hmm błąd to jest wtedy, jak coś co zostało zaplanowane w określony sposób tak nie działa a to akurat działa dobrze tylko że Wam się nie podoba a to jest już całkiem inna sprawa.
 

DeletedUser2262

Guest
@jarq w pełni z Tobą się zgodzę że o gustach się nie dyskutuje, ale jak mechanika gry w ten sposób jest utrudniona w momencie udziału w turnieju, to można to uznać za "niefortunną pomyłkę" (czyt. błąd - łagodnie rzecz ujmując), lub celowe działanie o co nie można podejrzewać twórców gry.
 

Proqrator

Rozbójnik
Animacja (pomijajac fakt ze spowolnila rozgrywke i nikomu sie nie podoba) nie zawsze wyswietla prawidlowo wojska w przypadkach, gdy wojska przeciwne sa w liczbie oddzialow wiekszej niz pięc. Czesto pokazuje po naszej steonie np. jakbysmy wystawili dwa oddzialy, a bylo 5 Wiec animacja jest jak najbardziej błedna.

Poprawka. Moze nie tyle błedna co niedopracowana, przez co utrudnia rozgrywke juz nie tyle spowalnianiem co nie wyswietlaniem strat wiec powinna zostac zgloszona jako bledna
 
Ostatnia edycja:
Do góry