• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Animacja po walce

Proqrator

Rozbójnik
Animacja po walce turniejowej - aplikacja android.
Gdy walcze w turnieju np. czarodziejkami animacja jest bardzo krotka, czasem nawet da sie ja pominac kliknieciem. Gdy do walki puszczam lucznikow (lekka strzelajaca - elfy) animacja trwa po kilka do kilkunastu sekund bez mozliwosci pominiecia. Bez znaczenia czy puszcze samych lucznikow czy doloze jedna grupe do innych wojsk. Dzis przy jednej prowincji walczac lucznikami animacja zaciela sie i trzeslo tymi mieczykami kilka minut, az wylaczylem apke.
 

DeletedUser3575

Guest
Podepnę się, domagamy się powrotu do wcześniejszego sposobu walk na apce, obecny trwa za długo, zawiesza się, frustruję i uniemożliwia udział w turnieju - robienie po 45 konfliktów do eventu to koszmar - trwa kilka razy dłużej niż w wersji przeglądarkowej (może pokuszę się o zmierzenie czasu) choć mobilność apki powinna sprzyjać szybkości i uproszczeniu działania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3575

Guest
Tak jak pisałam na czacie bractwa. Turniej klikam głównie w drodze do i z pracy - w autobusie. Jadę w granicach 30 minut i kiedyś w tym czasie mogłam spokojnie przeklikać turniej na 2 światach (robię na jednym świecie w granicach 2,5k na drugim w granicach 5-6k punktów, więc prowincji jest sporo), rozdać motywki, zebrać i nastawić produkcję.

Teraz nie jestem w stanie zrobić turnieju dla jednego świata (!) i nie chodzi tu o ilość klikanych prowincji (wręcz przeciwnie od czasu wprowadzenia animacji po walce moje wyniki spadły z 5-6k do 3-4k) tylko o to co schrzanili. Coraz bardziej szkoda mi mojego czasu, który tracę na turniej w obecnej formie na apce- coś co w założeniu powinno być mobilne i ułatwiać grę poza domem, jest istną mordęgą i powoduje wielką frustrację.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ethel

Rozbójnik
Animacja po walce turniejowej - aplikacja android.
Gdy walcze w turnieju np. czarodziejkami animacja jest bardzo krotka, czasem nawet da sie ja pominac kliknieciem. Gdy do walki puszczam lucznikow (lekka strzelajaca - elfy) animacja trwa po kilka do kilkunastu sekund bez mozliwosci pominiecia. Bez znaczenia czy puszcze samych lucznikow czy doloze jedna grupe do innych wojsk. Dzis przy jednej prowincji walczac lucznikami animacja zaciela sie i trzeslo tymi mieczykami kilka minut, az wylaczylem apke.

Mam dokładnie taką samą obserwację.... Ale ta animacja jest nikomu nie potrzebna i nie rozumiem po co jest :( chyba po to abym zrezygnowała z gry :(
 

DeletedUser1530

Guest
Ta animacja to jest wyraźny błąd w czasie jej trwania widzę że aplikacja rozłącza się z siecią Wi-Fi lub transmisją danych operatora a to przecież nie powinno mieć miejsca prosiłbym o jak najszybsze zgłoszenie jako błąd krytyczny:-\:-\:-\
 

DeletedUser4010

Guest
Wielokrotnie pisałem do supportu o tym problemie w odpowiedzi dostałem iz naprawia to jak najszybciej dzisiaj mija kolejny miesiąc a mnie juz szl... trafia jak mam robić turniej i czekac znaczną ilość czasu az animacja sie namysli i zakonczy walke. Czy ig juz naprawdę nie ma nic ciekawszego niz irytowanie graczy i powodowanie niechęć do gry.
 

Załączniki

  • Screenshot_20191019_104831_com.innogames.elvenar.jpg
    Screenshot_20191019_104831_com.innogames.elvenar.jpg
    664,4 KB · Wyświetlenia: 16

skuter

Zwiadowca
Widzę że jest jeszcze lepiej :-(
Turniej z Kanonierami którzy stoją w miejscu przebiegał prawie po staremu, teraz już jest tak jak pozostałe 10s czekania.
Wracam do Kompa i Puffina 25min 30 prowincji vs 1h na Apce, skłania mnie do powrotu do Flasha
 

mayder

Tancerz ostrzy
Najgorzej jest jak animacja się kompletnie zawiesi i trzeba restartować apke co dodaje niepotrzebnie zmarnowanego czasu do turnieju. Z moich obserwacji wynika że głównie ten problem leży u rasy elfów u których jedynie walcząc czarodziejkami animacja się nie przeciąga. U ludzi tak zauważyłem tylko jeśli do walki wystawi się driady, walcząc pozostałymi jednostkami czas trwania animacji jest "normalny". Niech tą bezsensowną animację wyłączą i będzie po problemie, nie wiem dlaczego tak się z tym ociągają skoro wszyscy na nią narzekają a została dodana już parę miesięcy temu.
 

DeletedUser3575

Guest
Ja sprawdziłam że potrzebuję około 12-15 minut na 5 prowincji. Robiąc teraz 30 prowincji tracę półtorej godziny, chciałabym robić 40 ale gra mi to uniemożliwia.
 

DeletedUser4340

Guest
Tak dlugi czas trzesacych sie mieczykow chyba nie jest normalny prawda. Zrobcie cos z tym wkoncu bo juz mam dosc
https://drive.google.com/file/d/1pssAnTInfjyjZdtqlFOJnmLvT6RDIiWx/view?usp=drivesdk

W trakcie bujajacych sie mieczykow mozna zauwazyc pojawiająca sie ikone braku polaczenia z internetem. Pojawia sie ona zarowno na wifi jak i na transmisji danych. Polaczenie mam bardzo dobre. Wyglada to jakby aplikacja tracila kontakt z serwerami albo cos w tym rodzaju.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Tak dlugi czas trzesacych sie mieczykow chyba nie jest normalny prawda. Zrobcie cos z tym wkoncu bo juz mam dosc
https://drive.google.com/file/d/1pssAnTInfjyjZdtqlFOJnmLvT6RDIiWx/view?usp=drivesdk

W trakcie bujajacych sie mieczykow mozna zauwazyc pojawiająca sie ikone braku polaczenia z internetem. Pojawia sie ona zarowno na wifi jak i na transmisji danych. Polaczenie mam bardzo dobre. Wyglada to jakby aplikacja tracila kontakt z serwerami albo cos w tym rodzaju.
Nigdy nie robię turnieju na apce, więc też nie wypowiadałam się na ten temat, ale tak jak to wygląda na Twoim filmiku to faktycznie przegięcie... :(
 

DeletedUser3575

Guest
U mnie trwa to o wiele dłużej niż u Ciebie- od 10-25 sekund na jeden konflikt w sumie schodzi ok. 2 - 3minut na jedną prowincję turniejową.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziś apka wykończyła mnie psychicznie... Jestem w pracy, mam zablokowany dostęp do elvenar- pozostaje aplikacja - ale już nie mogę... Nie dam rady klikać turniejów
Jesli to mowi turniejowa maniaczka, ktorej zdarzalo sie juz nawet wygrywac turnieje, jesli takie bzdety jak jakies durne animacje potrafia zniechecic nawet najlepszych graczy - to naprawde kiepsko z ta gra... Co z tego ze dostajemy kilka fajnych ulepszen i usprawnien, jak w zamian dostajemy tez takiego gniota jak ta animacja, ktory w praktyce potrafi skutecznie uniemozliwic gre ?
 
Do góry