• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ankieta karnawałowa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3575
  • Data rozpoczęcia

Ile nagród głównych udało Ci się zdobyć w evencie karnawałowym?

  • Nie udało mi się zebrać całego setu karnawałowego.

    Głosy: 6 16,7%
  • Udało mi się zebrać cały set, ale o studni mogę tylko pomarzyć.

    Głosy: 9 25,0%
  • Studnia jest moja!

    Głosy: 16 44,4%
  • Mam z eventu tak duży zapas studni, że myślę o przetapianiu ich w akademii.

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie biorę udziału w eventach jeśli nie da się wygrać wędrownego kupca.

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie udało mi się wygrać nawet placówki handlowej.

    Głosy: 0 0,0%
  • Gram na kilku światach i nie wszędzie udało mi się zebrać komplet nagród.

    Głosy: 3 8,3%
  • Gram na kilku światach i wszędzie mam studzienkę! Cukierki sypały się z nieba jak manna.

    Głosy: 2 5,6%

  • W sumie głosujących
    36

DeletedUser3575

Guest
Głosy na forum są bardzo różne a ja jestem ciekawa jak to statystycznie wygląda. Jak duża grupa osób nie dała rady uzbierać kompletu nagród ? A ile osób zgarnęło całą pulę?
 

jakub357

Łucznik
Moje pijackie elfki-maszkarony zatrzymały się na tawernie i nie udało im się już później dojść do studzienki.
 

DeletedUser110

Guest
Też jest kwestia, na co kto polował. Ja losowałem jak były budynki z ludzikami i dosypki rasowe. Przy czym dobierałem losowania pod prawdopodobieństwo dosypek rasowych. To było priorytetem. Na dziś mam 15 chorągiewek do przedostatniej nagrody głównej, na której mi zresztą wcale nie zależy. Na ostatniej - studni - też nie. Mam 21 studni w inwentarzu i nie mam gdzie ich postawić.
Zapytacie: jak, to? Studnie to najbardziej pożądane budynki w grze. Jak można nie mieć gdzie ich postawić? Wystarczy coś zburzyć.
Prawda to. Ale: co zburzyć?
Rezydki - pewnie kilka poleci, albo nawet trochę więcej. Ale niestety nie dla miejsca na Studnie. Tylko dla budynków rasowych. Kończą mi się dosypki rasowe, więc trzeba będzie dalej robić drzewko technologii 'po Bożemu' czy nie przy pomocy dosypek, tylko produkcji rasowej.
Stare budynki ewentowe - taaa... można zburzyć. Ale ludki polecą na łeb, a w każdej rasie jest zadanie podnieść poziom Ratusza. Pomysł zły.
Warsztaty - no jednak nie. Mam ich 10 i bez czarowania pojawia się deficyt młotków.
Manufaktury - sprzedałem jedną odzyskując 7k ludzików. Więcej jednak wolałbym nie sprzedawać. Inaczej będzie bieda w Turniejach (uczty).
Bractwo robi częściej niż rzadziej 10 skrzynek, więc turnieje są ważne. Tym bardziej, że 10-ta skrzynka to już nie tylko Schemat, ale i dodatkowa Renowacja. O dodatkowych 30 PW (tylko do Cudów) nie wspomnę, cena rzecz. Przez długi czas bractwu bardziej zależało na tej paczce PW niż na bezużytecznych wówczas Schematach.
Obecnie wręcz żal burzyć stare ewentowe z dodatkowego powodu: mogą się zrobić bardzo dobrymi budynkami. Nie żałuję, że w poprzedniej rasie burzyłem Rezydki zamiast Orzechowych miast, choć już wtedy Rezydka (w Amunach) miała więcej ludków niż Orzechowe miasto.
Studnia służy tylko jednemu, do następnej diaksowej ekspansji. Potrzeba mi ich 1500. Dużo. Dlatego jedna studnia w worku więcej, czy mniej nie robi mi różnicy.
Generalnie - ewent mi podpasował dosypkami. Dzięki nim zbadałem i postawiłem już ekspansję z badań. Mało mi już ich zostało, ale drzewko pomału idzie do przodu, choć z rasowych budynków zmieściłem tylko Rdzeń. Więc nie wyprodukowałem, bo nie mogłem ani jednej sztuki Humanitu ani Elfitu.
 

Sorcha

Rycerz
Moje elfki w swoim mechanicznym tańcu zbliżają się do Obwoźnej Biblioteki, która jest przed Tawerną Hulaków tak więc ją może (Bibliotekę) dostanę, na Tawernę małe szanse, potem jest Studnia:), ale to przy obecnym czasie do zakończenia (około 29h) jest mało prawdopodobne). bardziej uwierzę już, że ta Tawernę zdobędę niż, że studnia mi się dostanie. Musiałbym zdobywać 2 flagi na godzinę, a wszystko zależy od skrzynek. Wezmę co będzie;)! Cukierki czasem się sypią ale to pewnie taki bonus na koniec eventu!
 

Christo

Rozbójnik
Po pierwsze.. bardzo mało osób udziela się na forum, więc nie będziesz mieć ogólnego zarysu jak ludzie zdobywali nagrody.
Po drugie... Dziwne te opcje w ankiecie :D
 

DeletedUser3033

Guest
:oops:
zagłosuj w ankiecie :rolleyes:
choć ta ankieta jakaś nie obiektywna tam chyba głosowali martwe miasteczka :D
 
:oops:
zagłosuj w ankiecie :rolleyes:
choć ta ankieta jakaś nie obiektywna tam chyba głosowali martwe miasteczka :D
Ciekawe Shadows ;)
Przed eventem twierdziles, ze sie nie da i ze zrobisz go tylko
po to, by to udowodnic. Kiedy w trakcie sie okazalo, ze jednak sie
da, tryskales wrecz (ekhem... ) "optymizmem". Kiedy set juz miales,
przebakiwales cos o obnizeniu jego statystyk. Kiedy i to okazalo sie
nieprawda, masz nastepna teorie na temat nieobiektywnych wynikow
glosowania... ;)
Mnie tylko ciekawi, dlaczego tak bardzo Ci na tym zalezy, by ten event
jednak okazal sie jakas ogolna klapa, obojetnie pod jakim wzgledem ?
Moge sie mylic, ale naprawde odnosze takie wrazenie :D
 

DeletedUser3033

Guest
chris07070707
hmm to co napisałem to jedno
sam napisałeś :
wkładasz w moje usta niewypowiedziane słowa
bez urazy ale przemyśl to co piszesz
a to co napisałem bo ciekawi mnie kto zagłosował na ostatnią odpowiedz w ankiecie :p
 

DeletedUser1921

Guest
Z setu karnałowego 3/5 udało mi się zdobyć.Plus drzewa Ojca 2x,dwa budynki karnawałowe niestety i reszta albo pw,skraczacz czasu,zasoby,monety,i coś tam jeszcze. Mam nadzieję,że w pb będą do zdobycia budynki z karnawału.
 

Koval92

Kapłan
Ja zdobyłem 230 flag. zestaw + studnia + drugie koło. Cuksy się sypały mocno u mnie ze skrzynek. Natomiast mam koleżankę, która 1500 cukierków wykorzystała w dzień, w który była "platforma księcia z bajki" do wygrania, same 15% i 30% na wygraną otwierała i nie wygrała żadnej.
 

DeletedUser3332

Guest
Chyba na studni skonczyłem, bo dalej sie juz nie bardzo dało, a losowanie "łakoci" ukrócono mi do minimum wiec nie było jak wiecej ich (poza gotówką) uzbierać :/
 
Do góry