• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

anty spam

Status
Zamknięty.

xEasyRiderx

Rycerz
Spróbuj kliknąć pod avatarem w nick tego użytkownika otworzy ci się okienko i tam kliknij Ignoruj. Na innych forach to działa i nie otzrymujesz już więcej wiadomości od danej osoby ale nie wiem jak tutaj.

Ale zaraz chodzi chyba o wiadomości w grze nie na forum to chyba jedynie poprzez obsługę gry (support) można zadać to pytanie.
 

Nusion

Kapłan
W okienku wiadomości w grze pod avatarem "intruza" masz zieloną kopertę i czerwony wykrzyknik. Klik w wykrzyknik to "zgłoś tego gracza" co skutkuje zablokowaniem go. Można to odwrócić bodajże tylko przez support, a i tu nie mam pewności :) Więc raczej trzeba korzystać z tego wykrzyknika z rozmysłem :)
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
A tak z ciekawości @visit0r jak już się kliknie w ten wykrzyknik to co dalej? Trzeba tam napisać jakieś uzasadnienie zgłoszenia? Jest jakieś powiadomienie czym to skutkuje? Pytam z czystej ciekawości bo nigdy jak na razie nie miałam okazji użyć tej funkcji ;)
 

visit0r

Paladyn
A tak z ciekawości @visit0r jak już się kliknie w ten wykrzyknik to co dalej? Trzeba tam napisać jakieś uzasadnienie zgłoszenia? Jest jakieś powiadomienie czym to skutkuje? Pytam z czystej ciekawości bo nigdy jak na razie nie miałam okazji użyć tej funkcji ;)
też jeszcze nie użyłem, skasowałem wiadomość przed napisaniem wątku na forum ;(
 

DeletedUser174

Guest
A za magiczną kurtyną z naszego punktu widzenia nie dzieje się nic. Nie mamy żadnej wiedzy jakie są dalsze losy naszego zgłoszenia. Jako ciekawostka: wcześniej nie było opcji "ignor"... albo o niej nie pamiętam... raz udało mi się kogoś zgłosić. Jeden dzieciak chyba sie nudził i zalewał mnie postami o mało wybrednej treści to wreszcie go zgłosiłam, bo jakoś nie miałam chęci na czytanie pieszczot na słynne literki ;)

z drugiej strony też udało mi sie być. Też takowe osiągnięcie posiadam :D nie będę wnikać w drobiazgi historyczne, ale dostałam pw (w grze) od obsługi (Drago) że nu-nu szanujemy się i musimy się kochać (czyli takie bla bla bla) dbając o kulturem osobistom... W jednym przypadku nie chciało mi się kopać z koniem (a raczej z głupim dziewczątkiem, którego poinformowałam o swoich spostrzeżeniach) to zostawiłam temat bez żadnego odzewu. W drugim przypadku natomiast przeczytałam posta z wielkim zdziwieniem że ale jak to i za co... To napisłam do Suportu z prośbą o wyjaśnienie tematu. Dostałam odpowiedź w której była zacytowana wiadomość z adnotacją iż nie mogą wskazać osoby, która poczuła się dotknięta i urażona. Szczęście w nieszczęściu, ze wiadomość była adresowana do kilku osób, więc z jednej strony łatwo było zdefiniować "wrażliwca", a z drugiej miałam świadków ile to w tej wiadomości było faktycznego "obrażania", a ile fanaberii. Jako humorystyczną ciekawostkę dodam, iż kolega był bardzo zdziwiony, że został identyfikowany jako autor zgłoszenia i nawet jako prawdziwy męczyzna szedł w zaparte, ze kiki się go czepia, bo to nie on :D Śmiesznie było ... tylko ups... zaliczam oftop z złamaniem regulaminu w bonusie :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry