• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Antyczne Cuda [34, 123]/5916

Czy Podoba Ci sie Ten Pomysł??

  • Tak

    Głosy: 10 90,9%
  • Nie

    Głosy: 1 9,1%
  • Nie rozdaje PW innym graczom

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

Lamiiaa

Zwiadowca
Jest coś, czego strasznie brakuje i komplikuje życie...
1. Brak możliwości oglądnięcia w które Antyczne Cuda inwestuje. W tej chwili bez zapisania sobie nicka gracza gdzieś na kartce, nie mam możliwości sprawdzić gdzie oddałam PR i na jakim etapie jest budowa Cudu
2. Brak zestawienia istniejących Cudów na świecie: obecnie żeby sprawdzić czy ktoś coś postawił trzeba zwyczajnie lecieć po rankingu i zaglądać do każdego
 

DeletedUser48

Guest
Jest coś, czego strasznie brakuje i komplikuje życie...
1. Brak możliwości oglądnięcia w które Antyczne Cuda inwestuje. W tej chwili bez zapisania sobie nicka gracza gdzieś na kartce, nie mam możliwości sprawdzić gdzie oddałam PR i na jakim etapie jest budowa Cudu
2. Brak zestawienia istniejących Cudów na świecie: obecnie żeby sprawdzić czy ktoś coś postawił trzeba zwyczajnie lecieć po rankingu i zaglądać do każdego

W 100% się zgadzam, dodałbym bym jeszcze brak możliwości sprawdzenia poprzednich poziomów w danym Cudzie.
 

DeletedUser626

Guest
1. Zgłoszone.
2. Zgłoszę niedługo.

Na przyszłość proszę zakładać oddzielne tematy dla różnych pomysłów.
 

Hassano

Łucznik
Chodzi o to że ostatnio rozdawałem PW innym graczom licząc na odłamki run ale niestety niema możliwości sprawdzenia komu sie to dało i czy jest szansa aby zgarnąć odłamek. W zakładce powinien być pasek tak jak w cudzie ile brakuje do końca rozbudowy wtedy mielibyśmy możliwość dołożenia ewentualnie pw aby zgarnąć odłamki. Moja propozycja jest taka aby w np "dzwoneczku" powiadomieniach umieścić dodatkową zakładkę komu dajemy PW w cuda.
 

DeletedUser1088

Guest
???
totalnie nie zrozumiałem o co chodzi;)
-można sprawdzić komu się dało klikając na dany cud u gracza.
-jeżeli nie pamiętasz komu rozdajesz to już inna sprawa, natomiast dzwonek to tylko 60 ostatnich wiadomości czyli jeśli handlujesz dużo to nawet max kilka godzin do tyłu, wraz z motywkami.
-za każdym razem możesz sprawdzić czy dostaniesz PW czy PW+relikt klikając na dany cud, który wspierasz. To, że ktoś cię przelicytuje to inna sprawa, ale możesz zawsze zainwestować 51% PW w dany cud, wtedy gwarantuję ci 100% gwarancję, że zgarniesz główną nagrodę;)
 

Hassano

Łucznik
Rozdałem PW paru graczom i nie było pełnego paska na następny dzień już nie wiedziałem komu je dałem i nie miałem możliwości podglądu czy nadal jestem jako pierwszy na liście aby dostać odłamek danego cudu. A w powiadomieniach chce aby była stworzona osobna zakładka nie wspominając już że miały być rozgraniczone powiadomienia z handlu, powiadomienia z premke itp. Ja bym chciał stworzenia kolejnej zakładki która pokazywała by komu dałem pw w cud
 

DeletedUser1199

Guest
Ciekawa propozycja, jednak uważam że wprowadzenie takiego ułatwienia mogłoby być trochę irytujące. Są gracze, którzy ładują punkty we wszystkie cuda po całej mapie, a nikt chyba nie lubi gdy gracze spoza bractwa podkradają punkty z cudów antycznych. Ja uważam że jest dobrze tak jak jest w tej kwestii, bo dzięki temu zyskują głównie bractwa. Ale warto rozmawiać i dyskutować na ten temat :)
 

Hassano

Łucznik
Fakt że w bractwach często mówi sie że dany cud będzie zaraz gotowy do budowy i wtedy ludzie z bractwa dokładają te pare cegiełek ale TYLKO WTEDY!! Po moim doświadczeniu z cudami widzę że tylko gdy brakuje pare PW do końca można liczyć na mała pomoc bractwa ale tylko dlatego że chcą dostać odłamek, nikt nie pomaga od zera. Więc zasłanianie sie bractwem jest dobre i nie. :) A co jeśli w bractwie nikt niema budynku cudu który sami chcemy postawić?? Nie mamy możliwości nabycia odłamków bo fizycznie sie nieda tego zrobić :) Ja właśnie rozdawałem pw w cuda których nikt u mnie niema i liczyłem na odłamki abym sam mógł ten cud postawić i dlatego taki podgląd bardzo by mi sie przydał.
 

DeletedUser1199

Guest
U mnie w bractwie wygląda to trochę inaczej, pomagamy sobie jak leci, ale rozumiem że to kwestia doboru ludzi do wspólnoty, każdy gracz ma swój styl, jeden się dzieli a drugi nie za bardzo, rozbieżność charakterów jest normą w dużej społeczności.
Sam pomysł nie jest zły, ale za duże ryzyko że gracze nadaktywni zaczną go wykorzystywać w złym celu, który opisałem powyżej. Jeśli taki system miałby powstać to może pokazywać tylko cuda antyczne bractwa, bo dlaczego od razu wszystkich graczy?
 

Hassano

Łucznik
Nawet widok swojego bractwa byłby bardzo pomocny , ale mi nie chodzi o wszystkich graczy ze świata tylko aby tam byli gracze którym daliśmy pw w cud i to konkretny aby nie zaciemniać obrazu bo wiadomo że Ci bardziej rozwinięci mają po kilka cudów.. Po drugie to również nie jest takie dobre bo wiadomo że czołowe bractwa mają czołowych graczy a nieco słabsi nie mają możliwości zdobycia konkretnego cudu bo zbieranie odłamków po ostatnich zmianach na turnieju bardzo to utrudniło
 

DeletedUser48

Guest
Bardzo wygodna sprawa, bo sprawdzamy w dowolnym momencie ile PW włożyliśmy w dany cud u innego gracza.
I związany z cudami pomysł, aby można zobaczyć, sprawdzić, jak zwał tak zwał, w jakimkolwiek cudzie kto i ile PW włożył na poszczególnym poziomie. A nie, żeby po skończonym poziomie wszystko co było wcześniej, to wielka niewiadoma.
 

DeletedUser48

Guest
Szkoda, że ten co zagłosował na nie , nie napisał dlaczego nie chciałby wiedzieć komu dołożył swoje PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry