• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Antyczne cuda architekta i nowe zaklęcie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser727
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser727

Guest
Proponuję dodanie dwóch nowych antycznych cudów oraz nowego zaklęcia

Pracownia cieśli
- dostarcza 5 000 zasobów (młotków)/dzień
- Przyśpiesza każdą budowę o 10% (na 1 poziomie) razem ze wszystkimi innymi bonusami (kwatera robotnicza), czyli 10 % + bonus kwatery

Tajemnicze rusztowanie
-dostarcza ... wszystkich bonusowych towarów/h
-daje 800 kultury

Dodatkowa architektura (zaklęcie)
rzucone na kwaterę robotniczą doda dodatkowe miejsce budowy na 1 dzień
koszt 5 reliktów jednego towaru z każdej grupy

Proponuję żeby zrobić dla obu tych rzeczy 1 badanie lub 2 mniej więcej w tym samym miejscu.

Projekt jest dopiero wstępny, a liczby mogą ulec zmianie (decyzja obsługi)
 

DeletedUser37

Guest
Cześć.

Proponuję żeby zrobić dla obu tych rzeczy 1 badanie lub 2 mniej więcej w tym samym miejscu.
Tylko gdzie? Cudów nie ma tylko w I i VIII rozdziale.
W I na pewno tego nie dadzą (tzn może kiedyś dodadzą AC ale na z takimi bonusami). Są to za mocne bonusy (przyspieszenie budowy i towary/Xh) żeby dać je już na samym początku gry.
W VIII jak dodadzą cuda to będą na samym końcu badań i wtedy będą mało przydatne bo miasto będziemy mieli już rozbudowane a do tego zanim zbierzemy runy minie kupa czasu i zdążymy dojść do końca IX rozdziału albo i dalej ;)

Ale sam pomysł na nowy bonus który
Przyśpiesza każdą budowę
mi się bardzo podoba.

Zaklęcie tez niczego sobie, tu już aż takiego problemu gdzie je umieścić nie ma (jak dla mnie V czy VI rozdział byłby w sam raz)
 

DeletedUser727

Guest
Cześć.


Tylko gdzie? Cudów nie ma tylko w I i VIII rozdziale.
W I na pewno tego nie dadzą (tzn może kiedyś dodadzą AC ale na z takimi bonusami). Są to za mocne bonusy (przyspieszenie budowy i towary/Xh) żeby dać je już na samym początku gry.
W VIII jak dodadzą cuda to będą na samym końcu badań i wtedy będą mało przydatne bo miasto będziemy mieli już rozbudowane a do tego zanim zbierzemy runy minie kupa czasu i zdążymy dojść do końca IX rozdziału albo i dalej ;)

Ale sam pomysł na nowy bonus który

mi się bardzo podoba.

Zaklęcie tez niczego sobie, tu już aż takiego problemu gdzie je umieścić nie ma (jak dla mnie V czy VI rozdział byłby w sam raz)

Przydało by się tu:
http://scr.hu/9zu5/0lbof
albo gdzieś tam
 
Do góry