• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Antyczne "cuda" - rozbudowa

Azulena

Rozbójnik
Witam,
mam taki "cud" tylko jeden, bo nie wiedziałam, ze będzie mi "zjadał" relikty do bonusowych towarów.
Zastanawiałam się nad zburzeniem i poszukaniem informacji o innych "cudach" ale na Wiki znalazłam tylko to:
Ilość różnych wymaganych Reliktów dla każdej rozbudowy jest inna, w zależności od typu Twojego Reliktu zwiększającego produkcję! Możesz zobaczyć wymagane ilości Reliktów dla Twojego Reliktu zwiększającego produkcję w tabeli informacyjnej każdego z budynków.

To mi wygląda bardzo podejrzanie, ale chcę się upewnić - czy KAŻDY "cud" będzie do rozbudowy potrzebował właśnie reliktów do moich bonusowych towarów????
 

DeletedUser449

Guest
Wszystkie antyczne cuda potrzebują wszystkich reliktów z danej grupy, choć najwięcej reliktów bonusowych. Można to sprawdzić w opisie rozbudowy każdego z nich (rozwinięcie zakładki "Informacje").
Ale trzeba pamiętać, że zwiększenie produkcji z reliktów jest ograniczone do 500 reliktów, a więc posiadając ich więcej nie ma żadnych korzyści. Jedynym sposobem wykorzystania bonusowych reliktów powyżej 500 (czyli tych nieprzydatnych) to rozbudowa antycznych cudów.
 

Azulena

Rozbójnik
Wszystkie antyczne cuda potrzebują wszystkich reliktów z danej grupy, choć najwięcej reliktów bonusowych. Można to sprawdzić w opisie rozbudowy każdego z nich (rozwinięcie zakładki "Informacje").
Ale trzeba pamiętać, że zwiększenie produkcji z reliktów jest ograniczone do 500 reliktów, a więc posiadając ich więcej nie ma żadnych korzyści. Jedynym sposobem wykorzystania bonusowych reliktów powyżej 500 (czyli tych nieprzydatnych) to rozbudowa antycznych cudów.

Dziękuję bardzo za pomoc. :)

Zdecydowanie nie grozi mi jeszcze dłuuugo posiadanie 500 reliktów. ;)
Ale nie wiem, gdzie można sprawdzić relikty - ani w opisie cudu, ani pod znakiem zapytania czyli "pomocy" do cudów nic o tym nie ma. :(
Ale w sumie to bez znaczenia - jeśli, jak piszesz, najwięcej zawsze bonusowych, to z pewnością żadnego więcej nie zbuduję.
Aktualnie mam marmuru ponad 200, kryształu i eliksiru troszkę ponad 400. Dużo brak do tego, aby można było je marnować na mało przydatne "cuda". ;)
Kiedy odwiedzam Sąsiadów, widzę tylko jedno, co mi się podoba - Górskie Hale. A do nich 5 run mi brakuje...
Cała reszta to zabieranie miejsca i nie tylko, jak się to kiedyś mówiło "szkoda czasu i atłasu". ;)
 

DeletedUser967

Guest
Ilość reliktów sprawdzisz klikając w Ratuszu zakładkę "relikty"
 

DeletedUser449

Guest
Cóż, może pismo obrazkowe pomoże.
Klikamy rozwiń.
HCxf7Nu.png
W zależności od naszego bonusu (stal w przypadku 1) koszty rozbudowy wynoszą tyle, ile w odpowiedniej kolumnie tabeli.
RrPRDyH.png
 

Azulena

Rozbójnik
Myślałam, że pisałeś wcześniej o opisie tych cudów w grze - ja na Wiki szukałam, ale nie przy konkretnych cudach, tylko w ogólnym opisie. ;)

Teraz znalazłam. ;)
 

DeletedUser1374

Guest
kto ma do rozbudowy Złotą Odchłań, prosze pisać na priv
 

DeletedUser1129

Guest
Witam. Z racji iż mam pytanie również o antyczne cuda (z tym, że na trochę inny temat) to się podepnę. A mianowicie dziś postanowiłem rozbudować Złotą Otchłań do poziomu 4. Ze względu na długi czas rozbudowy postanowiłem jednak anulować rozbudowę. No i tu pojawił się problem. Z 196 punktów zostało mi 155 a ranking pomocy znikł. Miał ktoś podobny problem? Z góry dziękuję za pomoc :)
 

Załączniki

  • bez tytułu.PNG
    bez tytułu.PNG
    245,5 KB · Wyświetlenia: 24

DeletedUser1067

Guest
Proszę zgłosić sprawę do supportu a zostanie zaraz rozwiązana. Istnieje błąd w Antycznych Cudach, który występuje właśnie w czasie anulowania rozbudowy. Został on już zgłoszony.
 

DeletedUser1129

Guest
Dzięki bardzo za odpowiedź.
Może głupie pytanie ale gdzie dokładnie mam to zgłosić?
 

DeletedUser1482

Guest
Ja też się podepnę bo też mam pytanie w sprawie antycznych cudów.Przy każdej rozbudowie obojętnie jakiego cudu nie dolicza mi punktów rankingowych.Rozbudowuję teraz Wielką dzwonnicę i powinnam w sumie dostać już ponad 5000 punktów ale ich nie mam,czy ktoś też tak ma?Czy tak powinno być?
 

artur87

Rycerz
Punkty rankingowe za rozbudowę Antycznych Cudów przyznawane są, inaczej niż w przypadku pozostałych budynków, dopiero w momencie zakończenia rozbudowy.
 
Do góry