• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Antyczne Cuda

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3330
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3330

Guest
Jak zobaczyć kto wrzucił mi PW do cudów ? Ktoś mi wrzucił kilka i nie wiem komu oddać.
Gram mobilnie.
 

Romi1

Zwiadowca
mobilnie...nie zobaczysz....na PC-cie tak....wystarczy kliknąć na zakładkę zbadaj....z drugiej strony....nie każdy kto wrzuca liczy za rewanż....może otrzymać nawet więcej po zakończeniu badania cudu :)
 

Nusion

Kapłan
Mobilnie z aplikacji nie możesz zobaczyć kto Ci wrzucił. Możesz to zobaczyć tylko z poziomu przeglądarki. Jeśli grasz tylko mobilnie alternatywą jest przeglądarka puffin w urządzeniu mobilnym
 

Hassano

Łucznik
Żeby nie zakładać nowego tematu to wrzuce tu
@Dragomira jest jakaś szansa aby do tego powiadomienia dopisać nick gracza i cud za jaki dostaje sie nagrode??
1.jpg
wRGfugqmsbJ2OcrosfF54rm118Jac0
 

DeletedUser3330

Guest
Mój Nick to Sidus. Postawiłem nie potrzebnie chyba 2 cuda. Księga Tajemnic i drugi z początkowych. Nie pamiętam nazwy w tej chwili.
 

DeletedUser110

Guest
Drugi z początkowych to Złota Otchłań i jest bardzo dobry. Z czasem robi się coraz wydajniejszy. Księga Tajemnic jest za to słaba, a z czasem robi się kompletnie bezwartościowa.
 

DeletedUser2518

Guest
upload_2018-7-22_8-26-57.png
Mi daje 10,5% populacji i zajmuje 9 kratek ale chyba warto :D
 
Do góry