• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Antyczne cuda

hetzer

Wędrowiec
Dzień dobry , chciałem zapytać starszych graczy o te właśnie cuda . Konkretnie o te z wojskowości , podnoszą one siłę ataku , ale czy to nie jest tak jak z powiększaniem oddziału ? to znaczy , jak ja powiększam oddział to oddział przeciwnika też się powiększa . I tu jest sedno mojego pytania , czy podnosząc poziomy cudów , siłe i zdrowie swoich jednostek , nie rośnie również siła i zdrowie jednostek przeciwnika ? pozdrawiam .
 

DeletedUser2262

Guest
W turnieju i w prowincjach rozbudowane cuda nie mają żadnego negatywnego wpływu na siłę przeciwnika, natomiast w Iglicy w pewnym stopniu (nie wiem jakim) już mają wpływ na zwiększenie trudności walk.

Marindor napisał:
[...] As I said before, Spire difficulty is based on a great number of factors, among which the Ancient Wonders are by far the smallest variable [...]

w tłumaczeniu:
[...] Jak powiedziałem wcześniej, trudność Iglicy opiera się na wielu czynnikach, wśród których Antyczne Cuda są zdecydowanie najmniejszą zmienną [...]

źródło: Wypowiedź CM Marindor'a z FORUM Beta
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

xEasyRiderx

Rycerz
Konkretnie o te z wojskowości , podnoszą one siłę ataku , ale czy to nie jest tak jak z powiększaniem oddziału ? to znaczy , jak ja powiększam oddział to oddział przeciwnika też się powiększa . I tu jest sedno mojego pytania , czy podnosząc poziomy cudów , siłe i zdrowie swoich jednostek , nie rośnie również siła i zdrowie jednostek przeciwnika ?
Cuda wojskowe w żaden sposób nie działają jak powiększenie oddziału i nie mają negatywnych skutków jedynie same plusy zwłaszcza jeśli walczysz w turniejach wojskiem a nie negocjujesz. W zależności od cudu czy jego zastosowania ma on inne znaczenie militarne. Tutaj pomocna może się okazać ta strona Przewodnik Porównawczy Cudów
W Iglicy Wieczności natomiast wraz ze wzrostem poziomu cudów zwiększają koszty negocjacji i to obojętnie czy ekonomicznych, militarnych czy innych.
 
Ostatnia edycja:
Do góry