• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

ANULUJ WSZYSTKIE

Czy jesteś za wprowadzeniem opcji "ANULUJ WSZYSTKIE"?

  • Nie

    Głosy: 5 16,7%
  • Tak

    Głosy: 25 83,3%

  • W sumie głosujących
    30

jakub357

Łucznik
Przycisk anulujący całą jednolitą produkcję.
Przyda się to jak ktoś ma dużo manufaktur a źle nastawił, a także zwłaszcza podczas Przygód Bractw, jak chce się anulować produkcję w 100 warsztatach.

Jeden przycisk, po zatwierdzeniu że na pewno tak, anulowałby całkowicie produkcję w manufakturze/warsztacie/portalu itd.
Byłoby to miłe udogodnienie, rozszerzenie akcji.
 

Tajniakos

Paladyn
Jak najbardziej jestem na tak! Dziwią mnie w tym przypadku bardzo te dwa samolubne głosy przeciwne i tym graczom życzę aby często w PB udawało im się na 100 warsztatach i 100 manufakturach nastawić nie to co chcą... może wtedy przyjdzie czas na refleksję i logiczne głosowanie w takich przypadkach ;)
Nie chcesz takiej opcji? to jej nie używaj ale daj jej użyć innym, którym jest potrzebna. ;)
 

Deleted User - 198835

Guest
Tajniakos - nie trzeba PB , wystarczy pomylić się z całą produkcją w zwykłych warunkach i już jest kłopot
 

Wilczeq

Wędrowiec
Oczywiście, że na TAK - nie zliczę ile razy się pomyliłem podczas podczas produkcji (szczególnie żywych towarów) ale i zdarzało się podczas PB w 50 warsztatach czy 100 marmurkach... tragedia to wtedy odznaczać...
 

DeletedUser5722

Guest
Przycisk anulujący całą jednolitą produkcję.
Przyda się to jak ktoś ma dużo manufaktur a źle nastawił, a także zwłaszcza podczas Przygód Bractw, jak chce się anulować produkcję w 100 warsztatach.

Jeden przycisk, po zatwierdzeniu że na pewno tak, anulowałby całkowicie produkcję w manufakturze/warsztacie/portalu itd.
Byłoby to miłe udogodnienie, rozszerzenie akcji.

Mamy mistrza od kaizenów ;) Fajny pomysł, pozdrawiam
 
Do góry