• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Apka - błędna prezentacja produkcji w akademi rasy XV

skuter

Zwiadowca
Czesc

Aplikacja błędnie prezentuje produkcje z Akademii ( budynek rasy). Nie sumuje bonusu Sali rady i Gildi Kupieckuej. W Samej sali jest ok. Na www też ok
 

DeletedUser1570

Guest
u mnie jest to samo na kompie 1200 produkcja 3h na apce 900 zostanie to naprawione?
 

DeletedUser1570

Guest
U mnie dalej jest jak bylo czyli slabo. Kiedy to zstanie naprawione i czy rekompesata zostanie dodana jakas bo roznica jest dosc znaczna ?
 
Jestescie pewni, ze to nie blad wizualizacji, jakich mielismy juz cale mnostwo np. w studniach czy w budynkach eventowych ? Niewazne, ile apka pokazuje, wazne ile trafia do magazynu.
 

DeletedUser3575

Guest
To prawda był taki błąd długi czas po balansie bud. Eventowych--apka pokazywała nadal ilość surki powiększoną o wpływ górskich hal chociaż do magazynu trafiała mniejsza ilość surowca- zgodnie z parametrami budynku.
 

DeletedUser2264

Guest
To prawda był taki błąd długi czas po balansie bud. Eventowych--apka pokazywała nadal ilość surki powiększoną o wpływ górskich hal chociaż do magazynu trafiała mniejsza ilość surowca- zgodnie z parametrami budynku.
teraz niestety, jest odwrotnie :( ale tak naprawdę nie sprawdziłam ile de facto wpada
 
Do góry