• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aplikacja mobilna

skuter

Zwiadowca
Zgłoszenie błędu aplikacji mobilnej pl 1.41

Po ściągnięciu gry w całości nie jestem w stanie włączyć gry poprzez "transmisji danych" działa wyłącznie po Wifi.
Wyskakuje komunikat "pobierz dodatkowa zawartość " oraz że zalecana jest transmisji po Wifi ( jak rozumiem w celu dociągnięcia hotfixów lub aktualizacji) ale przycisk "Kontynuuj" szybko znika i wracam do ekranu "zaloguj"
Nawet jak próbuje szybko nacisnąć przycisk "Kontynuuj" ( używajac transmisji danych) to wygląda jakby nie był aktywny ( a jest jedynie ikona bez funkcji)

Powoduje to że aplikacja "mobilna" jest aplikacja stacjonarna po WiFI
Samsung SM-G903F
Android 6.01
 

DeletedUser2514

Guest
Witam' Mam problem z aplikacją na telefon. Zainstalowała się bez problemu, ale się nie uruchamia. Wyskakuje pasek wczytywania z informacją pobieranie zasobów i na tym się kończy :/ Pasek nie ma żadnego postępu. Restartowałam telefon, instalowałam aplikacje na nowo i nadal to samo. Telefon to Samsung S7 jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?? Pozdrawiam
 

DeletedUser626

Guest
Jaka wersja Androida? wifi czy transfer danych? Zgłoszę problem, ale potrzebuję danych.
 

skuter

Zwiadowca
Dziekuje za rozwiazanie problemu. Teraz wogole nie pyta :) Mam nadzieje ze zapyta przy dociaganiu 370M bazy, pal licho 80M apke
 

DeletedUser626

Guest
Tzn. nie pyta i pobiera przez transmisję danych czy nie pyta i działa tylko po wifi?
 

DeletedUser626

Guest
Jeśli są włączone obie, to apka powinna wybierać wifi i przy pobraniu większej ilości danych powinna wifi zalecić do włączenia. Większe to właśnie to 370Mb, przy dobraniu małej paczki może nie pytać.
 

skuter

Zwiadowca
podzialalo przez dzien i znowu kolejna poprawka popsula. nadal apka nie dziala przez transmisje komorkowa, a kontynuuj to fake i wraca do Zaloguj dotyczy 1.42 i wczesniej
 

DeletedUser2537

Guest
samsung s8, apka ładując się zatrzymuje się przy 5/16 i dalej ani rusz. nie pomogło aktualizowanie, usuwanie i instalowanie ponowne. błąd ten sam. apka na transferze danych
 

DeletedUser626

Guest
Błąd na 5/16 oznacza, że konto jest zalogowane na innym urządzeniu i nie można go "wyrzucić". Jak się wylogujesz (zapewne z przeglądarki), to logowanie na apce powinno przejść dalej.
Zaktualizuj apkę, jeśli nie masz najnowszej wersji (1.44.2), to też powinno pomóc.
 
Do góry