• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aplikacja podpowiada "badziewie"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2823
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2823

Guest
Dlaczego gracze używający komórek nie mają podpowiadanych budynków kulturowych z dodatkową "motywacją" +5%?
Niepotrzebnie upomniałem się u koleżanki z bractwa, że motywuje mi "badziewie".
To nie poprawia relacji w grze :-((
 

DeletedUser110

Guest
Przecież jak się gra z aplikacji na fona, to wyświetla się najlepszy budynek kultury.
 

DeletedUser2823

Guest
jeżeli coś nie bonusowne za 500 jest lepsze od czgoś "ocudowanego" za 1700 to Masz rację

Konkretnie dzrewko zamiast Pieńka

Może brzmi lepiej, ale płaci gorzej
 

DeletedUser110

Guest
Tzn? Chodzi o to, że aplikacja traktuje wszystkie budynki jakby były bez bonusa 'kliknięciowego'?
A z fona można tylko jeden budynek kultury kliknąć, ten, który się wyświetli.
 

DeletedUser1496

Guest
Przecież z apki nie da się wejść do miasta i wybrać, którą kulturkę wybrać. Jest tylko wybór - maksymalnie 3 opcje - ratusz, robolki lub najwyższa dostępna kultura :)
Dodatkowa motywacja "+5%" - czyli rozumiem czarujący podarunek - tego apka chyba nie uwzględnia, ale zawsze można dorzucić czar na kliknięty budynek z najwyższą dostępną kulturą :)
Nie warto chyba z tego robić problemu ;)
 

DeletedUser2823

Guest
ale jeśli 500 za drzewko jest większe od 1700 za pieniek to ja nie umiem liczyć
a dostępna była jeszcze świątynia za 1200.
Bład jest błędem i tyle na ten temat.
;-))

Udanego dnia życzę.
 

DeletedUser626

Guest
@UbliBubli Popraw mnie, jeśli się mylę. Aplikacja pokazuje najlepszy budynek kulturowy, ale z puli budynków nieobjętych zaklęciem, przez co motywacja trafia na gorsze budynki niż powinna? Też nie jestem pewna czy o to Ci chodzi.
 

DeletedUser2823

Guest
@UbliBubli Popraw mnie, jeśli się mylę. Aplikacja pokazuje najlepszy budynek kulturowy, ale z puli budynków nieobjętych zaklęciem, przez co motywacja trafia na gorsze budynki niż powinna? Też nie jestem pewna czy o to Ci chodzi.

Pięknie i jednoznacznie to ujęłaś. Dziękuję
;-))
Chociaż teraz zauważyłem, że ołtarza z 560 też nie zaproponowało. Czyli wystawia co chce.
Czyli co?
Pozamiatane? ;-((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Poszukałam Graczy z aktywnymi zaklęciami, których mogę motywować, weszłam na aplikację i zmotywowałam - wybrało mi zawsze najlepszy budynek w mieście, nawet jeśli był z zaklęciem.

@UbliBubli Kiedy pojawia się błąd? Czy możliwe, że w momencie motywacji budynek nie był dostępny, był już zmotywowany, ale motywacja skończyła się zanim przejrzałeś powiadomienia?

Jeśli błąd występuje naprawdę, to jaka jest jego powtarzalność? Czy dotyczy wszystkich Graczy czy np. tylko tych bez aktywnej "złotej łapki"? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, wszelkie informacje mile widziane.
 

DeletedUser2823

Guest
Oby było tak jak napisałaś.
Gram z komputera. Gra u mnie muli się makabrycznie.
Być może, że to wynika z "poślizgu: serwera.
 

visit0r

Paladyn
mysle ze aplikacja mobilna wcale nie podpowiada w co klikasz, widzisz tylko animacje jakiego tam budynku kulturowego, moze najwiecej kultury dajacego nie wiem, nie uzywalem przegladarki do motywacji od czasu pojawienia sie mobilki, i kazdego dnia u wielu osob widze te same budynki do klikniecia, raczej malo prawdopodobne aby nikt inny w nie nie klikal i gracz motywowany mial tyle takich samych aby kazdemu starczylo, wiec wg mnie jest to tylko ikona nie dajac odzwierciedlenia w co sie tak naprawde dalo motywke, mozliwe ze takie info sie dostanie dopiero po kontakcie listownym (niedostepnym w mobilce) z osoba motywowana ;>
 

DeletedUser626

Guest
Aplikacja pokazuje budynek, na który faktycznie trafia motywka, a dobre budynki są dostępne, ponieważ Gracze motywujący bez aplikacji klikają często co popadnie.
 
Do góry