• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Apokalipsa i jej rekordowy wynik w Iglicy. Top 1 na polskich serwerach!

  • Rozpoczynający wątek Usunięty użytkownik 3590
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich w imieniu bractwa Apokalipsa (s3;felyndral). Wpis ten umieszczam by każdy z Was miał okazję razem z nami radować się w tej historycznej chwili czyli skończenia całej iglicy jako PIERWSZE BRACTWO na polskich serwerach ( 2h przed koncem iglicy !!) przez każdego członka bractwa i uzyskania maksymalnej ilości punktów jakie bractwo może uzyskać w iglicy.

W poprzednim tygodniu jako pierwsze i jedyne na tamten moment bractwo na s3 uzyskaliśmy pełny pakiet nagród sojuszowych w iglicy. Po wymianie wrażeń z iglicy z tamtego tygodnia doszliśmy do wniosku, że nie ma co czekać bo jesteśmy gotowi by zrobić rekord. Udało się. Emocji było dużo. Czat się grzał. Telefony parowały. Sukces ten to jest kolejny etap, który umocnił naszą radosną, przyjacielską a w sumie domową atmosferę. Każdy z nas przyszedł do tej gry z rożnych przyczyn ale pewnie wielu po prostu chce mieć odskocznię od codziennych trosk życia w realu. W naszym bractwie, co sobie cenię, mamy zażyłe kontakty, robimy spotkania w realu, dzwonimy do siebie i co ważne wspieramy się. Apokalipso - cenię sobie Wasze zacne towarzystwo!

No ale też chcemy złożyć wyrazy uznania dla 10 skrzyni, która nas motywowała jakby była w naszym bractwie. Doping jest istotny. W imieniu Apokalipsy: dziękujemy za wsparcie!

Jednocześnie składamy gratulacje bractwu PROCHIBICJA z serwera S2 , którzy parę chwil później również osiągnęli ten poziom , czyli maxa w iglicy . Domyślamy się ,że mieli tyle samo zabawy z tego faktu jak i my .
 

Koval92

Kapłan
Gratulacje :) jednak nie wszystko 10 skrzynia sobie zdobędzie jako pierwsza.
Fajnie by było widzieć w czołówce rywalizację, niech więcej bractw włącza się w przyszłości, żeby nie było tylko dominacji top2.
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Gratulacje Apokalipso!!! :)
Pierwszy na serwerach max w Iglicy to mega osiągnięcie :)
Bardzo długo nas potrzymaliście w niepewności bo już nam się wydawało, że to my zatrzymamy to złoto i że nie będzie na nas mocnych, a tu potem pyk i Apokalipsa mało, że też zrobiła złoto to jeszcze nas przegoniła! Dziękujemy za adrenalinkę, próbowaliśmy walczyć, no ale byliście nie do pokonania :)

I oczywiście Gratulacje dla PROCHIBICJI, te parę chwil później zasługuje na takie samo uznanie :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Gratuluję.
Czyli na s1 rekord ciągle jest do zrobienia, hmm... :)
Oczywiście. Jest o co walczyć (a to tylko Inno ma stawiać przed nami cele? Takie eventy sami sobie możemy tworzyć)
Gratki .Teraz to tylko w niedziele ten wynik :p
wiesz.. przypomina mi to rozbijanie wyników z wchodzenia na wysokie góry. W lato rekord, w zimę rekord, bez tlenu rekord.. A 1 człowiek na księżycu wiesz kto to był? Zazwyczaj się wie. A kolejni? No... I tu masz odpowiedź.
 

Izabella600

Wędrowiec
Bardzo dziękuję w imieniu całej Apokalipsy za gratulacje :) Zabawa była przednia i emocji masa . Aż dziwne ,ze tak spokojna gra może tak adrenalinkę wzbudzać . No ale co tu dużo gadać , Apokalipsa własnie ceni sobie dobra zabawę !
Gratki, w koncu ruszyliscie 4 litery :)
Co do ruszania 4 liter to chciałam przypomnieć ,że Apokalipsa to bractwo z dużą już historią różnych sukcesów . Jako pierwsze bractwo na S3 odebraliśmy laur zwyciestwa w pierwszej Przygodzie Bractw .Prawdopodobnie drugie zwycięstwo tez do nas należało , a moze i trzecie , ale tu juz pewności nie mam , bo zadnych ewidencji zwycięstw nie prowadziłam . Apokalipsa jako pierwsza na serwerze S3 zdobyła złotko w Iglicy ( było to jeszcze przed banerem , wiec na banerze bedzie tylko 1 złotko , a powinny byc 2 ) , no i Apokalipsa jako pierwsze bractwo w całości zrobiła totalnego maxa w iglicy - 1575 pkt !
Ale jezeli to jest jeszcze mało to planujemy do naszych dość częstych spotkań integracyjnych w realu ( zwanych zlotami ) włączyć taniec ! :) Na poczatek proponuje sambę , bo przy tym doskonale 4 litery sie rozruszają :):cool:
 
Nie obrazaj sie, wszyscy wiedza, ze jestescie swietnym bractwem ;) Po prostu mocno Was brakowalo w konkursie turniejowym na poprzednich eliksirach, bo liczylismy na silna konkurencje z Waszej strony, a w rezultacie w ogole nie wzieliscie udzialu... Nie ukrywam, ze bylo to dla nas totalnym zaskoczeniem i... rowniez troche rozczarowaniem. Dlatego wspomnialem teraz o ruszeniu 4 liter, dobrze widziec Was znowu w formie ;)
 

Izabella600

Wędrowiec
Dlatego wspomnialem teraz o ruszeniu 4 liter, dobrze widziec Was znowu w formie
Chris ,ja sie nie obrażam. Chciałam tylko napisać , że nasza forma ( czyli Apokalipsy ) jest stale i niezmiennie dobra , a nawet bardzo dobra i ma do tego tendencję rosnącą ( co wyraźnie widać na wykresie turków na statsach ).A że nie braliśmy udzialu w słynnym turnieju eliksiru ...no cóż moze nie lubimy imprez masowych ? ;) Tak jak napisał Rithven , eventy sami możemy sobie tworzyć ;) Kazdy rekord jest dobry i prawie kazdy jest do pobicia ....no moze ten iglicowy jednak nie :)
 

JakeStyles

Wędrowiec
Okazuje się, że jednak można zdobyć więcej punktów w iglicy i Wasz wynik nie jest już rekordowy :( Przykro mi :(
 

Koval92

Kapłan
Okazuje się, że jednak można zdobyć więcej punktów w iglicy i Wasz wynik nie jest już rekordowy :( Przykro mi :(

25 x 63 = 1575

Owce mają 1583 na Arendyllu.
Ahaaa już wiem. Pewnie ktoś natłukł maximum punktów po czym wyszedł z bractwa, doszła kolejna osoba i dołożyła kilka pkt od siebie.
Jeżeli doszło do takiej kombinacji to szkoda to komentować.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry