• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Apokalipsa i jej rekordowy wynik w Iglicy. Top 1 na polskich serwerach!

  • Rozpoczynający wątek Usunięty użytkownik 3590
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Tak, mam nadzieje, ze TERAZ sprawa jest juz jasna i transparentna. Bylaby taka juz wczesniej, gdybys po prostu po ludzku zapytala, zamiast snuc tu swoje wstretne insynuacje i teorie spiskowe.
@chris07070707, znam Was (tzn. Owce) na tyle, że nie podejrzewałem Was o żadne niecne zamiary, więc się nie odzywałem. Jednak prawdę powiedziawszy nie rozumiem, dlaczego tego wyjaśnienia nie mogliście napisać od razu, zamiast się unosić, że ktoś Was śmie o coś podejrzewać. Oczywiście, @Izabella600 powinna najpierw poprosić o wyjasnienia, zanim zaczęła Was oskarżać, to prawda, ale w takiej sytuacji nie ma też co czekać na pytania, jak widać.
Oczywiście mądrzę się trochę po fakcie, bo przyznaję, że mnie też rozwój tego wątku zaskoczył, bo właściwie to już zapomniałem o sprawie, jednak widać, że poprzestanie na lakonicznym stwierdzeniu, że to był "błąd IG" to było za mało.

Szkoda tylko, że IG jako właściciel pixeli nie zamyka wszystkich możliwych "drzwi", które pozwalają na wykorzystywanie luk w systemie i nie zależy im żeby stworzyć produkt w którym wyniki będą zależały od poświęconego czasu, zaangażowania i oczywiście diaxów a nie z wykorzystywania luk w grze. Szczerze powiem - za takie działania powinny być banowane konta - tak jest w wielu innych grach - jak wykorzystasz lukę i nie powiadomisz supportu - ban na konto wtedy każdy by się zastanowił czy zaryzykować i grać jednach chyba niezgodnie z założeniami twórców gry... chyba, że się mylę i wykorzystywanie błędów przez część graczy to jeden z elementów w Elvenarze.
Tylko, że problem polega na tym, że w wielu wypadkach to wcale nie jest jasne, że to jest błąd - skoro jest możliwość nieskończonej pętli zadań, to nie może być traktowane jej wykorzystanie do zdobycia kilku budynków jako działanie niewłaściwe. Tak samo, skąd gracz mial wiedzieć, że np. powtarzający się układ nagród w systemie zdrapek to był błąd, a nie celowo zaprojektowany system? Ma zgadywać? Więc z tym banowaniem to bym uważał.
 
Ostatnia edycja:

wojtekpawel0

Wędrowiec
25 x 63 = 1575

Owce mają 1583 na Arendyllu.
Ahaaa już wiem. Pewnie ktoś natłukł maximum punktów po czym wyszedł z bractwa, doszła kolejna osoba i dołożyła kilka pkt od siebie.
Jeżeli doszło do takiej kombinacji to szkoda to komentować.
Jest taka możliwość bo staty nie widzą krótkich wyjść z bractw
 

Koval92

Kapłan
1Ia6.gif


Wyluzujcie z kłótniami i przestańcie z ofiar robić katów a z katów ofiary, bo to wyście wykorzystali coś, o czym nawet CM nie wiedział, a nie Apokalipsa.

Zastanówcie się kto tu ma kogo przepraszać i za co. Nie obracajcie kota ogonem po raz pięćsetny bo to już się robi śmieszne. Nie jesteście żadnymi ofiarami tej sytuacji, powinniście przeprosić i mieć nadzieję, że nie poniesiecie konsekwencji za nie zgłoszenie tego teamowi tylko wykorzystanie do własnych celów.

Moderację proszę o zakończenie festiwalu jaka to Apokalipsa jest zła bo zgłosiła nierealny wynik i nieuczciwą praktykę.
 
Ostatnia edycja:
@chris07070707, znam Was (tzn. Owce) na tyle, że nie podejrzewałem Was o żadne niecne zamiary, więc się nie odzywałem. Jednak prawdę powiedziawszy nie rozumiem, dlaczego tego wyjaśnienia nie mogliście napisać od razu, zamiast się unosić, że ktoś Was śmie o coś podejrzewać.
Czy malo razy w tym watku padlo z naszej strony slowo "przypadek" ??? @Izabella600 nie miala oczywiscie obowiazku w to uwierzyc, ale kazdy normalny czlowiek ma moralny obowiazek sprawdzenia swoich podejrzen, zanim wyjedzie ze swoja ciezka artyleria i takimi publicznymi oskarzeniami. Szczerze mowiac jestem troche w szoku, bo z kilkoma osobami z APOKALIPSY utrzymuje bardzo dobre kontakty i uwazam ich za bardzo porzadne bractwo (jedno z najlepszych na serwerze), wiec tym bardziej nie spodziewalem sie czegos tagiego po ich arcy. To jej zachowanie tutaj to wstyd dla calego jej bractwa, ktore swoja osoba reprezentuje. Pokaz malostkowosci i zwyklego pieniactwa.

Oczywiście, @Izabella600 powinna najpierw poprosić o wyjasnienia, zanim zaczęła Was oskarżać, to prawda, ale w takiej sytuacji nie ma też co czekać na pytania, jak widać.
Masz racje, jak najbardziej powinna poprosic o wyjasnienia. Co do zamieszczania wyjasnien bez pytania, to po pierwsze: sprawa dotyczy nie tylko Czarnych Owiec, ale tez innego bractwa, ktore wtedy odwiedzalem (po co od razu mieszac do tego inne bractwa ?), a po drugie: jak juz napisalem wyzej, akurat po APOKALIPSIE nikt sie takiego wrednego zachowania nie spodziewal. Nie wiem jak inni, ale ja sam nie przypuszczalem, ze jakiekolwiek obszerne wyjasnienia okaza sie konieczne. Jak widac, mylilem sie...
 

DeletedUser174

Guest
Kiki - nie miałem na myśli nikogo personalnie poza tym wyjęłaś tylko fragment z mojej wypowiedzi co zaburzyło jej pełne brzmienie.
Powiedz szczerze czy mnie mam racji, że zarówno w grze jak i w życiu są tacy, którzy zawsze muszą być na czele za wszelką cenę?
może i nie miałeś nikogo personalnie na myśli, ale tak się składa, że temat dotyczy akurat konkretnego bractwa i konkretnych oskarżeń. Dodatkowo Czarne Owce są w wielu dziedzinach najlepsze i zdarza nam się walczyć o utrzymanie tej pozycji nawet wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi... to chyba za bardzo pasuje do Twojej definicji "za wszelką cenę". Szczerze wierzę, że nie chciałeś nikogo urazić, ale... wybacz średnio Ci się to udało

Jednak prawdę powiedziawszy nie rozumiem, dlaczego tego wyjaśnienia nie mogliście napisać od razu, zamiast się unosić, że ktoś Was śmie o coś podejrzewać.
1/ nie bardzo tu było co tłumaczyć
2/ tylko winni sie tłumaczą, więc tym bardziej nie bardzo było z czego się tłumaczyć
3/ coś było wspomniane
Naprawdę wszędzie widzisz kombinowanie?
Nie przyszło Ci do głowy iż może być to skutek wydarzenia kompletnie nie związanego z iglicą?
Strasznie musi być żyć wiecznie podejrzewając wszystkich wokół siebie o przekręty:(
4/ dodatkowo:
To akurat oczywiste, dlatego, jak napisalem wyzej, mozna sie tylko usmiechnac, a moj wpis i nasz wynik potraktowac wylacznie z przymruzeniem oka ;) Odrobina humoru jeszcze nikomu nie zaszkodzila. Natomiast wszelkie insynuacje (nie Twoje akurat) dotyczace rzekomego celowego dzialania i kombinatorstwa sa w najlepszym razie... niesmaczne. Szanujmy sie choc odrobine ;)



Wyluzujcie z kłótniami i przestańcie z ofiar robić katów a z katów ofiary, bo to wyście wykorzystali coś, o czym nawet CM nie wiedział, a nie Apokalipsa.

Zastanówcie się kto tu ma kogo przepraszać i za co. Nie obracajcie kota ogonem po raz pięćsetny bo to już się robi śmieszne. Nie jesteście żadnymi ofiarami tej sytuacji, powinniście przeprosić i mieć nadzieję, że nie poniesiecie konsekwencji za nie zgłoszenie tego teamowi tylko wykorzystanie do własnych celów.

Moderację proszę o zakończenie festiwalu jaka to Apokalipsa jest zła bo zgłosiła nierealny wynik i nieuczciwą praktykę.

a tu panie kolego to przegiołeś! powrót do starych czasów?
1/ sami napisaliśmy o tym publicznie
2/ jakie to cele osiągneliśmy???? co dostaliśmy extra? może czasami pomyśl zanim napiszesz takie bzdury
 

mayder

Tancerz ostrzy
1Ia6.gif


Wyluzujcie z kłótniami i przestańcie z ofiar robić katów a z katów ofiary, bo to wyście wykorzystali coś, o czym nawet CM nie wiedział, a nie Apokalipsa.

Zastanówcie się kto tu ma kogo przepraszać i za co. Nie obracajcie kota ogonem po raz pięćsetny bo to już się robi śmieszne. Nie jesteście żadnymi ofiarami tej sytuacji, powinniście przeprosić i mieć nadzieję, że nie poniesiecie konsekwencji za nie zgłoszenie tego teamowi tylko wykorzystanie do własnych celów.

Moderację proszę o zamknięcie wątku i zakończenie festiwalu jaka to Apokalipsa jest zła i zazdrosna bo zgłosiła nierealny wynik.

Ty dobrze się czujesz czy leki odstawileś? Za co mamy kogokolwiek przepraszać? Twórców gry za to że w nią gramy? I jakie niby konsekwencje mamy ponieść, a przede wszystkim za co? Za to że po tej całej sytuacji twórcy dowiedzieli się o tym błędzie?

No popatrz, podobno o błędzie było już wiadomo. Teraz napiszę coś na twoją lub paru innych osób modłę: skoro o błędzie było wiadomo już wcześniej to czemu nie został on zgłoszony? A jeśli ktoś wiedział o tym błędzie to o jakich innych wie których nie zgłasza a z nich może korzystać?

Edit.
I to niby my jesteśmy ci źli i najgorsi, ale przynajmniej potrafimy o tym napisać z własnych kont, a nie zakładać nowe.
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Moderację proszę o zakończenie festiwalu jaka to Apokalipsa jest zła bo zgłosiła nierealny wynik i nieuczciwą praktykę.
Porozmawiajmy na spokojnie odchodząc od tematu danego Bractwa.

Dlaczego traktujecie to jako błąd? A może to zamierzone działanie twórców gry, może pomyśleli żeby uatrakcyjnić grę to trzeba rozszerzyć współprace poza Bractwo? Co powiecie na takie spojrzenie na tą sytuację?
 

DeletedUser174

Guest
Porozmawiajmy na spokojnie odchodząc od tematu danego Bractwa.

Dlaczego traktujecie to jako błąd? A może to zamierzone działanie twórców gry, może pomyśleli żeby uatrakcyjnić grę to trzeba rozszerzyć współprace poza Bractwo? Co powiecie na takie spojrzenie na tą sytuację?
Co brałeś? Też chcę ten towar!
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Dlaczego traktujecie to jako błąd? A może to zamierzone działanie twórców gry, może pomyśleli żeby uatrakcyjnić grę to trzeba rozszerzyć współprace poza Bractwo? Co powiecie na takie spojrzenie na tą sytuację?
Ja powiem tylko tyle: żenada!
Spójrzcie sobie na odpowiednie zapisy w Regulaminach (gry i forum), dotyczące zakazu wykorzystywania błędów gry i odpowiedzcie graczowi, w jaki sposób ma ich przestrzegać, jeżeli najpierw musi zgadnąć, czy to "błąd? A może to zamierzone działanie twórców gry...".
 

MaXeN

Wędrowiec
Porozmawiajmy na spokojnie odchodząc od tematu danego Bractwa.

Dlaczego traktujecie to jako błąd? A może to zamierzone działanie twórców gry, może pomyśleli żeby uatrakcyjnić grę to trzeba rozszerzyć współprace poza Bractwo? Co powiecie na takie spojrzenie na tą sytuację?
A ja jakze glupi myslalem, ze to bractwa maja byc uatrakcyjnieniem tej gry i zgrane osoby siegajce po wspolny cel. A jesli wspolpraca ma siegac poza bractwa to moze zwiekszyc ilosc czlonkow danego bractwa np. do 50 albo jakies zrzeszenia bractw? :)

PS. A kto to jest ten Chris07 ze sie tak pieni jak roztrzesione piwko w watku o Apokalipsie?
 
Porozmawiajmy na spokojnie odchodząc od tematu danego Bractwa.

Dlaczego traktujecie to jako błąd? A może to zamierzone działanie twórców gry, może pomyśleli żeby uatrakcyjnić grę to trzeba rozszerzyć współprace poza Bractwo? Co powiecie na takie spojrzenie na tą sytuację?
To definitywnie blad, bo tak czysto teoretycznie, wyobraz sobie nastepujeaca sytuacje:

1. Bractwo trzyma jedno konto "na pusto". Tzw. "dummy".
2. W trakcie robienia Iglicy to jedno konto robi cala Iglice, potem wychodzi. Jego punkty zostaja.
3. Przychodzi jakies konto pushujace (obojetnei czyje) i robi cala Iglice
4. Konto pushujace nr.1 wychodzi, a jego punkty zostaja
5. Przychodzi konto pushujace nr. 2 i robi cala Iglice.
6. Konto pushujace nr.2 wychodzi, a jego punkty zostaja
7. Takie wyjscia-wejscia mozna powtarzac dowolna ilosc razy, a wynik w multi sie sumuje...

Tym sposobem 24 graczy w bractwie wcale nie musi sie za wiele napracowac, by zdobyc szczyt Iglicy. Nie mowiac juz o jakichs z kosmosu wzietych wynikach czy rekordach.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Oczywiście może tak być tylko jaki zysk ma takie konto które wchodzi robi iglice i potem wychodzi z Bractwa?
 
Jaki zysk ma takie konto ? Zadnego. Za to jakies slabsze bractwo mialoby ogromny zysk, bo juz tylko kilkaset punktow od takich "wizytatorow" znaczaco podniosloby wynik calego bractwa w trybie multi. Mowie tu o "pustych" kontach pushujacych (ktorych pelno na wszystkich serwerach), ktore i tak nic nie robia, ale moga byc uzyte do zrobienia 1 czy 2 poziomow w Iglicy.

EDIT:
Wcale bym sie nie zdziwil, gdyby sporo z tych slabszych bractw zaczelo nagle specjalnie trzymac jeden wakat...
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Oczywiście może tak być tylko jaki zysk ma takie konto które wchodzi robi iglice i potem wychodzi z Bractwa?

Taki, że bractwa, które nie powinny zdobywać 12 skrzynek mogą teraz szantażować tych członków, co robią tylko 1 albo 2 piętro iglicy, żeby stworzyli multikonto i co iglicę robili np 1 piętro multikontem, wychodzili, wchodzili głównym kontem i robili 2 piętra. W ten sposób będą mieli 63 pkt, tak jakby zrobili jednym kontem 3 piętra. A tamtych kilka osób co zrobi 3 piętra zgarnie 12 skrzynek.

Tak jakby dopiero tłumaczyliśmy wam to w zgłoszeniach.

My musimy po 15 osób się siłować, żeby trzecie piętro robić i 10 osób drugie piętro, żeby wyrobić 12 skrzynek.
Tamci sobie natłuką multikontami i może każdy robić ile sobie chce bez narzucania limitów.

To powiększcie bractwa do 40-50 miejsc, na to samo wyjdzie i nie będzie trzeba wychodzić.
Weźmiemy sobie dodatkowych ludzi co będą robić 1-2 piętro i nie będziemy musieli narzucać limitów bo zawsze starczy na 12 skrzynek.
 

DeletedUser4743

Guest
@jarq
Wszystkie słowa, porównania i odniesienia oraz styl wypowiedzi został zaczerpnięty z innych postów grupy wzajemnej adoracji. Nie zamierzone było obrażanie, tylko pokazanie i uwypuklenie zachowań i działań tej grupy. Myślę że użycie słów porównań i określeń oraz argumentów przeciwnika w dyskusji nie jest obraźliwe, ale pożądane. W dalszej części postu zacytuje i odwołam się do tych określeń i wykorzystam słowa używane.
Oto kolejna próbka:
za dużo kopania by osiągnąć Twój poziom, bo to już nie wystarczy zejść tylko do podłogi
Ilość jadu wylewająca się z tego posta jest wręcz przerażająca. Bardzo fałszywy i niesmaczny post, ale wiadomo gdy brakuje argumentów trzeba stosować chwyty poniżej pasa i poobrzucać kogoś błotem dla fanu. Miłej zabawy
Kiki ty masz fun, ja mam fun, wszyscy maja fun. Kto mieczem … ogarniasz kuwetę ?
A argumenty - pozdrowienia od @dareortruth .

Właśnie udowodniles, że raz rzucone gówno musi się przykleić i przyschnac.
To wyszukane słownictwo … cóż „rozumek”

@jarq
Dziękuję że zajmujesz stanowisko. To że Ty nie wiedziałeś to inna kwestia, ale zamierzone nie przypadkowe wyjście Chrisa z kompletem punktów, których nie chciał pozbawić Owiec, nikt przypadkiem nie zauważył w ”bezkonkurencyjnym” bractwie że punkty zostały. Następnie dołączenie czyjegoś zaprzyjaźnionego konta (multi ?) i robienie iglicy w trakcie czego nikt z „bezkonkurencyjnych” nie widzi co się dzieje że punkty zostają przypadkowo. Na koniec punkty szybują ponad poziom, przypadkiem niezamierzonym, całe bractwo może to potwierdzić i nie tylko (nurkujemy głębiej i jeszcze głębiej żal . pl ) @jarq analiza, logika i transparentność.
Piszę nie po to aby Tobie @jarq tłumaczyć, ale aby pozostało niektórym ZA CO SIĘ WSTYDZIĆ.
"raz rzucone gówno musi się przykleić i przyschnąć", potem kolejny raz, i kolejny, i jeszcze raz.
Ile tych warstw już jest ?

będę musiał podjąć drastyczne środki.
Najwyższy czas uporządkować. UŻYJ ŚRODKÓW !

że niestety nie liczy się w grze systematyczność, zaangażowanie a zwykłe cwaniactwo i wykorzystywanie błędów lub celowych luk pozostawionych przez IG przez graczy dla których Elvenar to coś więcej niż gra
@Midi67 masz na myśli podwójne konta, dziwne bractwa, transfery surowcowe, częste przypadkowe zbiegi okoliczności zdarzające się tylko jednym osobom ? Wszystkie przypadki cudowne TYLKO u nas w PL i tylko u grupy adoracji ? Czy źle interpretuję ?

Nie ma sensu dyskutować z kimś kto nie ma odwagi powiedzieć czy napisać tego co myśli o tej sprawie używając własnego nicku. @Izabella600 może i ma inne zdanie od mojego, ale przynajmniej ma na tyle odwagi żeby się pod tym podpisać swoim imieniem (czy w tym przypadku nickiem)
Nicków i kont mogę mieć nawet tyle co Wy, nawet mogę je tak samo ponazywać.

Jak mamy z ciebie robić idiotę skoro nie wiemy kim jesteś. Zresztą w tym przypadku to sam robisz dobrą robotę.
odpowiem cytatem:
Wiele razy czytając Wasze wpisy ośmieszające innych wywoływały one i wywołują taki nieprzyjemny dreszcz u mnie, wiem że u innych osób z którymi mam kontakt efekt jest identyczny. Ja tego się obawiam.
Ogarniasz kuwetę ?

Dlaczego traktujecie to jako błąd? A może to zamierzone działanie twórców gry, może pomyśleli żeby uatrakcyjnić grę to trzeba rozszerzyć współprace poza Bractwo? Co powiecie na takie spojrzenie na tą sytuację?
@jarq Ty poważnie, czyli wzajemna adoracja wiedziała (została poinformowana? ), a reszta pospólstwa nie ? Zaczynam podejrzewać ... @jarq czy Ty, nie nie może być.
Ludzie ! Czytajcie między wierszami !

@chris07070707
nawet JEŚLI prawdą jest że to przypadek, kolejny przypadek z kolejnych przypadków, gówna warstwowo do Was przyklejone przyschnięte pozostają na wysokości podłogi. MASZ SIĘ ZA CO WSTYDZIĆ. Podziękuj sam sobie i kręgowi, macie opinię na jaką zasłużyliście sobie !
A teraz dajcie sobie nawzajem łapki, zedytujcie posty, doróbcie kolejne mętne tłumaczenia, szukajcie świadków w oczywistym kręgu adoracji.

Zastanówcie się kto tu ma kogo przepraszać i za co. Nie obracajcie kota ogonem po raz pięćsetny bo to już się robi śmieszne. Nie jesteście żadnymi ofiarami tej sytuacji, powinniście przeprosić
W sedno @Koval92

zostawiam Wam te błocko
Zrobiliście – posprzątajcie @Koval92 podpowiada jak. Czyżby trudno było sie tak podnieść z podłogi i oskrobać z warst ?

Wszystkie słowa, porównania i odniesienia oraz styl wypowiedzi został zaczerpnięty z innych postów grupy wzajemnej adoracji. Nie zamierzone było obrażanie, tylko pokazanie i uwypuklenie zachowań i działań tej grupy. Myślę że użycie słów porównań i określeń oraz argumentów przeciwnika w dyskusji nie jest obraźliwe, ale pożądane.
 

Izabella600

Wędrowiec
Oczywiście może tak być tylko jaki zysk ma takie konto które wchodzi robi iglice i potem wychodzi z Bractwa?
Zysk mają wszyscy członkowie słabszego bractwa . A ja poruszając tę kwestię dostałam odpowiedź , że jest to ZAMIERZONY efekt . Czyli co " góra " sama sobie w stopy strzela pozbawiając się potencjalnych nabywców diaksów ? Przecież zyskuje na tym całe bractwo .

Kikimora i Chris07070707 nie bedę Wam szczegółowo odpowiadać na błocko jakim Wy obrzuciliscie moją skromna osobę . Napisze tylko ,że najlepsza obroną ( podobno ) jest atak .
No i jeszcze napiszę ,ze wiedząc ,ze to błąd chyba powinniscie tę sprawe poruszyć , napisać do supportu i zgłosić ten błąd na forum , a nie pisać w tym watku i nie tylko w tym wątku różne prowokacyjne teksty . Jaki cel mieliscie piszac te prowokacje ? Po co to robiliscie ? Cały czas widziałam tylko rysowane przez Was oczka i teksty ,że wiecie co jest grane i że nasze bractwo mogłoby powielić "te numery " tylko zrobić "wiecej " . Niestety to rozpetało małe tornado . Zamiast oburzać sie na przyzwolenia takich błędów to znaleźliście wspólnego wroga w postaci Izabelli600 i dalej jaaazda po niej jechać !
No i jak ? Lepiej teraz Wam jest ? Jak tak to dobrze , bo lubię jak ludzie dobrze sie czują :)
 
@chris07070707
nawet JEŚLI prawdą jest że to przypadek,
JESLI ? ;)
No nic, niewazne, zycze po prostu milego dnia :) Oczywiscie kazdy srednio rozgarniety przedszkolak wie, czyim jestes "klonem" ;)
Team wzial cie na krotka smycz i nie mozesz jatrzyc ze swojego glownego konta, bo znow skonczy sie to banem... No coz, rozumiem, nie kazdy ma dosc odwagi.
Pozdrawiam.

A ty @Izabella600, no coz, tego sie wlasnie spodziewalem. <ciach>to kazdy potrafi. <ciach> juz nie, na to trzeba miec kregoslup i odrobine odwagi cywilnej.

edytowano obraźliwy fragment//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry