• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Arena i biblioteka

Borystenes

Wędrowiec
Zbliżam się do końca Ambasad. Arena Turnieju i Biblioteka Iglicy nie wydają mi się przydatne i nie zamierzam ich otwierać, ale już wiem, że ta gra potrafi płatać figle i to, co jest zbędne dziś, może być opłacalne jutro. Czy po zakończeniu rozdziału i usunięciu Senatu będzie jakaś możliwość ich odblokowania? Do otwarcia każdego z tych badań potrzeba 7200 ustaw, a w Senacie mieści się 7500, a więc nawet maksymalne wypełnienie Senatu przed sprzedażą nie rozwiązuje sprawy (przy założeniu, że takie ustawy można później wykorzystać).
 

Nusion

Kapłan
Do otwarcia każdego z tych badań potrzeba 7200 ustaw, a w Senacie mieści się 7500, a więc nawet maksymalne wypełnienie Senatu przed sprzedażą nie rozwiązuje sprawy

Jest dokładnie tak, jak napisałeś, zapas ustaw możesz zrobić tylko na jedno z tych badań. Nie będą wprawdzie widoczne po przejściu do kolejnej rasy, ale nadal będziesz je miał i będziesz mógł je wykorzystać. Nie będzie natomiast możliwości nazbierania tych ustaw w kolejnych rozdziałach.
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
Zbliżam się do końca Ambasad. Arena Turnieju i Biblioteka Iglicy nie wydają mi się przydatne i nie zamierzam ich otwierać, ale już wiem, że ta gra potrafi płatać figle i to, co jest zbędne dziś, może być opłacalne jutro. Czy po zakończeniu rozdziału i usunięciu Senatu będzie jakaś możliwość ich odblokowania?
To pytanie z rodzaju tych retorycznych :D bo sam odpowiedziałeś sobie na pytanie :)
Do otwarcia każdego z tych badań potrzeba 7200 ustaw, a w Senacie mieści się 7500, a więc nawet maksymalne wypełnienie Senatu przed sprzedażą nie rozwiązuje sprawy (przy założeniu, że takie ustawy można później wykorzystać).
 

Borystenes

Wędrowiec
To pytanie z rodzaju tych retorycznych :D bo sam odpowiedziałeś sobie na pytanie :)
Chyba masz rację!
1620229292093.png
//
Jest dokładnie tak, jak napisałeś, zapas ustaw możesz zrobić tylko na jedno z tych badań. Nie będą wprawdzie widoczne po przejściu do kolejnej rasy, ale nadal będziesz je miał i będziesz mógł je wykorzystać. Nie będzie natomiast możliwości nazbierania tych ustaw w kolejnych rozdziałach.
Dzięki za odpowiedź, właśnie nie byłem pewien, czy taki zapas da się wykorzystać.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
@Borystenes ja na becie zrobiłam dokładnie tak, jak w opisanej przez Ciebie sytuacji. Nie jestem zainteresowana rankingiem i wierzę, że żaden z tych cudów nie stanie się niezbędny, a już na pewno nie oba... (a jeśli się pomyliłam, to mam pecha ;)).
Jestem już w Kupcach z Unuru i w magazynie z surowcami osady nie widać ustaw, ale jak popatrzę na drzewko, to nadal tam są :)

1620232570888.png
 
Ostatnia edycja:

Borystenes

Wędrowiec
@Borystenes ja na becie zrobiłam dokładnie tak, jak w opisanej przez Ciebie sytuacji. Nie jestem zainteresowana rankingiem i wierzę, że żaden z tych cudów nie stanie się niezbędny, a już na pewno nie oba... (a jeśli się pomyliłam, to mam pecha ;)).
Jestem już w Kupcach z Unuru i w magazynie z surowcami osady nie widać ustaw, ale jak popatrzę na drzewko, to nadal tam są :)

View attachment 3894
Też mam nadzieję, że się nie przydadzą, ale chyba zbadam jednego cudaka przed końcem rozdziału. Najwyżej stracę trochę PW!
 

Nusion

Kapłan
Też mam nadzieję, że się nie przydadzą, ale chyba zbadam jednego cudaka przed końcem rozdziału. Najwyżej stracę trochę PW!

Wtedy masz pewniaka w razie czego :)
Też to rozważałam, ale jednak nie zrobiłam.

W kolejnym rozdziale natomiast można spokojnie pominąć cudaki, bo nie ma tam rasowych surowców, w obu jest unuryt i złoto. I tak też zrobiłam tutaj w obu wioskach :D

1620243282947.png
 
Do góry