• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Arendyll - bractwo iglicowe.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5450
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5450

Guest
Witam. Poszukuję bractwa iglicowego na Arendyll. W tej chwili jestem z grupą, która robi srebro. Dobrze mi z nimi, ale cholernie zależy mi na złocie. Jestem bardzo aktywnym graczem (chyba nawet za bardzo) i jestem w stanie zagwarantować maksymalny wynik w absolutnie w każdej iglicy. Moje miasto iglicowe jest już gotowe i w pełnej gotowości.

Pozdrawiam.
 
Podziele sie taka mala refleksja, wiec w zadnym razie nie bierz tego osobiscie do siebie :)

To nie sztuka dolaczyc do bractwa robiacego juz zloto. Tylko ze ktos te "zlote" bractwa musial najpierw zalozyc i zbudowac od podstaw. Pewnie, ze wygodniej jest przyjsc na gotowe, ale moze warto w tym procesie uczestniczyc ? W tej grze do wszytkiego niezbedna jest cierpliwosc. Jestes w bractwie, ktore jest bardzo mlode i znajduje sie wlasnie, powiedzialbym, w polowie swojej drogi do zlota. Jeszcze pare tygodni, jeszcze paru graczy i beda je mieli.
Kazde "zlote" bractwo przechodzilo przez ta faze, wiec moze lepiej nie uciekac z tego okretu, tym bardziej, ze ten okret wcale nie tonie ? ;)
 

Narissa21

Wędrowiec
Podziele sie taka mala refleksja, wiec w zadnym razie nie bierz tego osobiscie do siebie :)

To nie sztuka dolaczyc do bractwa robiacego juz zloto. Tylko ze ktos te "zlote" bractwa musial najpierw zalozyc i zbudowac od podstaw. Pewnie, ze wygodniej jest przyjsc na gotowe, ale moze warto w tym procesie uczestniczyc ? W tej grze do wszytkiego niezbedna jest cierpliwosc. Jestes w bractwie, ktore jest bardzo mlode i znajduje sie wlasnie, powiedzialbym, w polowie swojej drogi do zlota. Jeszcze pare tygodni, jeszcze paru graczy i beda je mieli.
Kazde "zlote" bractwo przechodzilo przez ta faze, wiec moze lepiej nie uciekac z tego okretu, tym bardziej, ze ten okret wcale nie tonie ? ;)
To naprawdę baaaardzo mądre...szacun :)))
 
Do góry