• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Duplikat Automatyczne przeniesienie gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1329
  • Data rozpoczęcia

Za jaką opcją się opowiadasz (wielokrotny wybór)

  • Jestem w pełni za tym aby wprowadzić drugi biegun gry dla kont nieaktywnych

    Głosy: 5 55,6%
  • Jestem zdania że powinno się zmienić politykę likwidacji kont

    Głosy: 5 55,6%
  • Jestem zdania że jest dobrze nic nie zmieniajmy niech IG się wykrwawi

    Głosy: 2 22,2%

  • W sumie głosujących
    9
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser1329

Guest
Jak wiemy już coś takiego jest ale no własnie działa tak że nie działa. Zakłada ono przeniesienie tylko do środka na wolne miejsce. A tu trzeba zapytać kiedy robi się wolne miejsce a no w tedy kiedy gracza nie ma i nie kupił diaxów i nie osiągnął jakiegoś poziomu umownego

Chciałbym aby wprowadzić drugi biegun świata gdzie będą przechowywani gracze którzy nie grają 92 dni a którzy nie spełniają warunków likwidacji konta ich.

Prawda jest taka że mam około 190 prowincji odkrytych z tego gra może 20 osób - widzę to po handlu jest stałych odbiorców towarów które produkuje około dziesięciu reszta to zombii . mam w swoim sąsiedztwie konta które od roku się nie zmieniły, prawdziwą plagą jest to że wiele graczy gra na innych serwerach a że mają jeden portfel to konto nie może zostać zlikwidowane lub przeniesione.

Ja nie wiem jak mam was prosić o poparcie jeśli gra na serwerze 3k ludzi to niech są w swoim sąsiedztwie zmniejszy się zniechęcenie do gry mniejsza liczba rezygnacji plus nowi tu będzie podłoże do sukcesu. A teraz tak mamy około : 3k grających 15k grających co najmniej na dwóch serwerach i jeszcze martwych diaxiarzy którzy stoją nic nie robią. Jest problem i jeśli się go nie rozwiąże jeszcze wiele krwi upuści Elevenar
 

DeletedUser1921

Guest
Wielokrotnie to jest zgłaszane, a IG ma to szeroko w czterech literach. Mam 147 prowincji z tego gra góra 10-20 widzę po odwiedzinach i towarach. Reszta to Zombii.
 

DeletedUser1921

Guest
Właśnie o tym piszę,nie zależnie od ilości zdobytych prowincji IG nie usuwa nie aktywnych graczy;nie słucha aktywnych. Bo ilość graczy się liczy,a nie jakość. @Dragomira @innogames @artur87
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1530

Guest
zacznijmy od tego jakie konto jest aktywne według Innogames
jest to konto które osiągneło 4 rozdział w drzewku badań lub zakupiło minimalną ilość diamentów na 3 lvl kwatery robotniczej
co się dzieje z tym kontem już ich najmniej obchodzi bo swoją rolę spełniły i ich po prostu nie usuwają
Gracze jednak inaczej widzą aktywność.
Dla nich aktywny gracz to
a. motywuje mnimum 4 na 7 dni ( to są podstawowe wymagania w bractwach)
b. handluje
c jak jest w bractwie, przez 4 dni,, walczy" w turnieju ( oczywiście może ucztować)
d. rozwija miasto
pytanie tylko kiedy IG przyjmie te pojęcie aktywności kont akurat w tej grze bo widzę że nie ma na to najmniejszych szans
Niech w końcu ktoś zwróci uwagę na moją sygnaturkę( najlepiej nasza CoMa) bo co do czego to prawdopodobnie nie będzie już niedługo przy czym pracować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
zacznijmy od tego jakie konto jest aktywne według Innogames
jest to konto które osiągneło 4 rozdział w drzewku badań lub zakupiło minimalną ilość diamentów na 3 lvl kwatery robotniczej
co się dzieje z tym kontem już ich najmniej obchodzi bo swoją rolę spełniły i ich po prostu nie usuwają
Gracze jednak inaczej widzą aktywność.
Dla nich aktywny gracz to
a. motywuje mnimum 4 na 7 dni ( to są podstawowe wymagania w bractwach)
b. handluje
c jak jest w bractwie, przez 4 dni,, walczy" w turnieju ( oczywiście może ucztować)
d. rozwija miasto
pytanie tylko kiedy IG przyjmie te pojęcie aktywności kont akurat w tej grze bo widzę że nie ma na to najmniejszych szans
Niech w końcu ktoś zwróci uwagę na moją sygnaturkę( najlepiej nasza CoMa) bo co do czego to prawdopodobnie nie będzie już niedługo przy czym pracować.
Wg mnie wystarczy prosty algorytm, nawet jak wydal milion diamentów i byl w ostatnim rozdziale to po roku bez logowania konto powinno byc skasowane, gosc i tak juz nie wroci do gry, w sasiedztwie mam kilku graczy z opisami koniec gry, niektorzy maja skasowane w miastach budynki, wystarczy im wyslac maila z pytaniem czy maja zamiar grac, brak odpowiedzi w jakims tam terminie to kasacja
 

DeletedUser1921

Guest
Wg mnie wystarczy prosty algorytm, nawet jak wydal milion diamentów i byl w ostatnim rozdziale to po roku bez logowania konto powinno byc skasowane, gosc i tak juz nie wroci do gry, w sasiedztwie mam kilku graczy z opisami koniec gry, niektorzy maja skasowane w miastach budynki, wystarczy im wyslac maila z pytaniem czy maja zamiar grac, brak odpowiedzi w jakims tam terminie to kasacja
Tylko tego admini nie widzą i nie chcą widzieć. Przecież statystyki muszą się zgadzać. Dla nich liczy się ilość,a nie jakość.
 

DeletedUser626

Guest
Duplikat + błędna ankieta.
Pisałam już wielokrotnie, że przygotowywany jest system usuwający nieaktywne konta ze środka mapy, nie ma potrzeby zgłaszać kolejnych wersji tego pomysłu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry