• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Azulena wita ;)

Azulena

Rozbójnik
Witam Forumowiczów, Elfów i Ludzi. :)

Mam na imię Anna, gram jako Elf - od dziecka zamiłowanie do bajek, potem Fantasy, S-F, itd. ;)

Mój nick to pamiątka po pierwszej grze strategicznej, w którą grałam 3 lata od 2011 roku - "Lord of Ultima" od EA.

Mieszkam w świecie Arendyll, kiedy weszłam do gry był już Winyandor, ale moi znajomi z innej gry, dla których tutaj przyszłam, byli na Arendyll, więc się przeniosłam.
Przyszłam nie wiedząc co to jest, tylko dla znajomych.
No i zostałam, chociaż gra ma masę błędów, a i niektóre świadome funkcje gry bardzo mi się nie podobają. Nie wspominając o cenie waluty gry... najdroższa znana mi z "darmowych" gier.

Gram w kilka różnych gier, mam sporo wolnego czasu, a od lipca mieszkam już całkiem sama, więc brak innych zajęć.
Książek przeczytałam tysiące, przed "erą komputera" średnio jedna na dwa dni. Telewizji już prawie nie oglądam, "wolność" mediom wyraźnie szkodzi. No więc zostają gry. ;)

Wieku nie podam, ale niech wystarczy, że mój ulubiony program telewizyjny to Kabaret Starszych Panów. ;)

Urodzona w znaku Byka w roku Tygrysa - w horoskopy nie wierzę, ale charakterystyki znaków jak najbardziej, wiele cech poznanych osób zgadza się z ich znakami. ;)

Mam nadzieję na miłe spotkania na Forum, z góry proszę o wybaczenie, że bywam czasem odrobinkę złośliwa... to te moje znaki.... ;)
 

Tessi

Zwiadowca
Witaj Anno! :)

Hm...

Lata Tygrysa
13.02.1926 - 01.02.1927
31.01.1938 - 18.02.1939
17.02.1950 - 05.02.1951
05.02.1962 - 24.01.1963
23.01.1974 - 10.02.1975
09.02.1986 - 28.01.1987
28.01.1998 - 15.02.1999
14.02.2010 - 02.02.2011
01.02.2022 - 21.01.2023

Kabaret Starszych Panów?

Według wikipedii:
"Kabaret Starszych Panów – kabaret autorski dwóch twórców rozrywki telewizyjnej lat 50. i 60. XX wieku, Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. W programach Kabaretu, nadawanych w latach 1958-1966..."

No to nam się wyraźnie zawęziła możliwość wyboru :D
 

Azulena

Rozbójnik
@Tessi
jakoś wiedziałam, że dasz się złapać temu Tygrysowi :p ;)
Ale co do Kabaretu... był powtarzany wielokrotnie, prawie przez cały okres PRLu, bo był naprawdę znakomity. Nawet i po 1990 jeszcze był powtarzany, zanim nam kolejne rządy wycięły w pień "inteligencję pracującą" gustującą w takim rodzaju humoru.
Więc mogły go oglądać osoby w bardzo różnym wieku. :p

No to kiedy założysz wątek o kolorowaniu granic? ;)
 

DeletedUser446

Guest
Witaj Azulena.. :)

Widzę, że spodobało Ci się forum, bo kilka dni temu pisałaś, że jesteś tu pierwszy raz, a dziś zakładasz temat.. no.. no.. w takim razie będziemy się tu widywać.. Miłego czytania i pisania w w tym naszym wirtualnym życiu haha :D
 

Azulena

Rozbójnik
Witaj Azulena.. :)

Widzę, że spodobało Ci się forum, bo kilka dni temu pisałaś, że jesteś tu pierwszy raz, a dziś zakładasz temat.. no.. no.. w takim razie będziemy się tu widywać.. Miłego czytania i pisania w w tym naszym wirtualnym życiu haha :D

Witaj, Djabliczko :)
Ja jestem okropną gadułą... a że ostatnio w realu nie za bardzo mam z kim gadać, to sobie chociaż popiszę. ;)
 

DeletedUser629

Guest
Anulko cześć !!!
Jak widzisz ... przynajmniej tu "czarowniczka" została ... patrz avatarek ;):p.... w grze jestem już .... Goblinką Kiełką :cool::D:D ... a byłam Krasnalką Małą :rolleyes: ... i Wróżką Różalką :rolleyes: :D:D
Bardzo rzadko tu wstępuje .... brak czasu .... ten wolny przeznaczam na grę ... a że jestem w trakcie "polowania" na bzyczącego komara ... postanowiłam troszku poczytać na Forum ...
I o dziwo natknęłam się na Ciebie ....
Serdecznie pozdrawiam - :):) uściski :)
 

Azulena

Rozbójnik
Anulko cześć !!!
Jak widzisz ... przynajmniej tu "czarowniczka" została ... patrz avatarek ;):p.... w grze jestem już .... Goblinką Kiełką :cool::D:D ... a byłam Krasnalką Małą :rolleyes: ... i Wróżką Różalką :rolleyes: :D:D
Bardzo rzadko tu wstępuje .... brak czasu .... ten wolny przeznaczam na grę ... a że jestem w trakcie "polowania" na bzyczącego komara ... postanowiłam troszku poczytać na Forum ...
I o dziwo natknęłam się na Ciebie ....
Serdecznie pozdrawiam - :):) uściski :)
Witaj Czarowniczko.
jak miło Cię spotkać :) ;)
Znalazłam Cię w grze i napisałam tam wiadomość, bo tu nie wiadomo kiedy zajrzysz. ;)
 
Do góry