• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Duplikat BŁĄD BŁĄD WIELBŁĄD!!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2340
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2340

Guest
@Dragomira
co jest z naprawieniem błędu z zacinającymi się zadaniami? Jest przygoda. Zbieram produkcję już 40 min bo za kazdym razem jak chcę wrócić do tego samego zaklęcia to muszę się przelogować.
Wiecie gdzie jest problem? Dlaczego nic z nim nie robicie?
 

DeletedUser2823

Guest
@Dragomira
co jest z naprawieniem błędu z zacinającymi się zadaniami? Jest przygoda. Zbieram produkcję już 40 min bo za kazdym razem jak chcę wrócić do tego samego zaklęcia to muszę się przelogować.
Wiecie gdzie jest problem? Dlaczego nic z nim nie robicie?

Najczęściej zawiesza mi się "wojsko", chociaż innym odznakom też się zdaża.:mad:
Wczoraj skopałem naszyjnik przez zacinającą się zbiórkę; muszę włączać przemiaszczanie - poruszać warsztatem lub rezydencją - odstawić na miejsce i wtedy najczęściej pozawla mi coś zaliczyć.:)

Jak ja lubię ponarzekać ;-))
 

DeletedUser856

Guest
Fajne te Twoje sposoby na odblokowanie, też spróbuję
 

DeletedUser2823

Guest
A teraz czytam co 15min, że wystąpił błąd w przetwarzaniu informacji.
Także, że wystąpił błąd serwera, to żadziej i przy ładowaniu gry.
 

DeletedUser2543

Guest
Problem na Feryndralu jest : Kupilam droge trakt -powinno byc 20 kultury i cena m.innymi 600 zasobow . Zezarlo mi 1500 zasobow a kultury dostalam tylko 10 . Co z tym fantem?
 

DeletedUser2340

Guest
@Tisartir zgłoś to w zakładce "błędy gry". Utwórz nowy temat.
@UbliBubli tak samo, zgłoś to w zakładce "błędy gry".
@Crom101 na zawieszające się zadania do odklikania mam lepszy sposób ;) Jak zadanie się zawiesi i nie możesz go zebrać, klikasz w zadanie i nic, to wejdź na mapę przygód. Powinno się odblokować. Tak teraz robię. Ale to tylko pod warunkiem, że masz dwa puste zadania. Bo jak masz jedno w częsci zapełnione np. odznakę wojska, chcesz zebrać np. flakony i one się zacięły to nie zadziała. Trzeba się przelogować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry