• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone BŁĄD - przy wysyłaniu PW

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2262

Guest
Podczas wysyłania prywatnych wiadomości wyskakuje mi błąd wewnętrzny. Prosimy spróbować później. Następnie gra się restartuje.

Świat gry: Arendyl
Przeglądarka + wersja: Chrome
System operacyjny: Win7
Rozdzielczość ekranu: 1600x900
Nazwa konta: Mighty Garoth
Elfy czy Ludzie: Ludzie
Powtarzalność: 5/5

EDIT:
przy wysyłaniu do bractwa działa poprawnie, tak jak u @GrzegorzTheGreat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Ja mam to samo. Ten sam komunikat i restart gry - przed chwilą.
3 razy na 3 próby.
Co ciekawe, jak wysyłam wiadomość do całego bractwa, to działa dobrze, tylko do jednego gracza nie można.
Przeglądarka: Firefox 52.9.0
System: Windows XP
Rozdzielczość: 1280x800
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Właśnie teraz wysłałem do jednego gracza i działa, możecie potwierdzić że nadal występuje ten błąd?
 

DeletedUser174

Guest
a mnie właśnie wywaliło... chociaż próbowałam wysłać wiadomość do gracza z bractwa akurat
 

DeletedUser4395

Guest
Też dzisiaj miałam z tym problem. Wyrzuca przy pisaniu nowych wiadomości PW (ja akurat do osoby spoza bractwa).

Edit: u mnie już działa, dziękuję!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Dalej jest ten błąd. Już o nim, prawdę powiedziawszy, zapomniałem, ale przed chwilą przy próbie wysłania wiadomości do pojedynczego gracza wyskoczył błąd i zrestartowało mi grę.
 

DeletedUser174

Guest
dzisiaj udało mi się dopiero za 4 razem wysłac pw... czyszczenie ciastek pomogło dopiero

w przypadku krótkiej wiadomości pal licho błąd, ale jakby to był jakiś elaborat....
 
Do góry