• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone BŁĄD PRZYGODY

DeletedUser174

Guest
podwójne klikanie...

to może przypomnę starą wersję przygód z pętlą zadań po której do dzisiaj mam awersję na przygody
 

visit0r

Paladyn
na takie niedzialanie zbierania odznak jest jedna bardzo skuteczna metoda, wystarczy zrezygnowac z panelu po lewej stronie, przeciez odznaki moga automatycznie nam kolejno wpadac do schowka, lecisz po 100 warsztatach i masz od reki 20 kowali zamiast kilkac co chwila ;)
 

Tajniakos

Paladyn
Błąd jest tylko wizualny i po zdjęciu jednej składowej odznaki znika. Podświetlenie nie ma wpływu na błędy związane ze ściąganiem następnych odznak.
 

visit0r

Paladyn
@visit0r sformuuj to jakoś inaczej bo ktoś weźmie to za pewnik a nie propozycje, poleci w ciągu po 100 warsztatach to tylko jedną odznakę mu zaliczy... mogą mieć o to do Ciebie pretensje.
moja propozycja brzmi nastepująco: wprowadzenie zmiany w przygodzie tak aby system automatycznie zliczał które ze składowych oraz w jakiej ilosci zbieramy, to pozwoli na kilka rzeczy jednocześnie, przypadkiem nie zmarnujemy sobie skladnika odznaki a sama przygoda stanie sie lekko szybsza do zrobienia
 

eelem

Wędrowiec
otóż to, bo wynikało, że obecnie z automatu wsio wpada bez konieczności klikania w panelu
 

DeletedUser2340

Guest
Błąd jest tylko wizualny i po zdjęciu jednej składowej odznaki znika. Podświetlenie nie ma wpływu na błędy związane ze ściąganiem następnych odznak.
Nie zgodzę się. Jak zbierasz kilka odznak naraz to musisz za każdym razem wyjść z magazynu odznak (system sam zamyka magazyn) i kliknąć każdą po kolei. Wcześniej zebrałeś kilka i kilka odklikałeś bez wychodzenia z magazynu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2340

Guest
moja propozycja brzmi nastepująco: wprowadzenie zmiany w przygodzie tak aby system automatycznie zliczał które ze składowych oraz w jakiej ilosci zbieramy, to pozwoli na kilka rzeczy jednocześnie, przypadkiem nie zmarnujemy sobie skladnika odznaki a sama przygoda stanie sie lekko szybsza do zrobienia
Przenieś to do działu "Pomysły i propozycje". Ale o ile pamiętam to taki pomysł już kiedyś był.
 
Do góry