• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Błąd 6 zadania Eventu Maskarada Cz.1 "Chwała Waszej Wysokości!"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2049
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2049

Guest
Zadanie polega na jednorazowym użyciu zaklęcia mocy zasobów aby je ukończyć ale po użyci tego zaklęcia zadanie trwa nadal i niemożna przez to przejść do kolejnych zadań.. Inne zaklęcia też nic nie dają sprawdzałem..

Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam..
 

DeletedUser626

Guest
Potwierdzam błąd i to, że zadanie polega na zdobyciu Zaklęcia Mocy Zasobów.
Bardzo przepraszamy za to nieporozumienie.
 

DeletedUser626

Guest
Napawa będzie w czwartek wraz z aktualizacją gry, niestety nie da się tego przyspieszyć.
 

DeletedUser171

Guest
Zadanie nr 6 - zdobyte 2 x Moc Zasobów w turnieju - i zadanie nie zaliczone - dlaczego ?

//Przeniosłam post i wyjaśniłam.//Drago
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2065

Guest
A co ja mam zrobić , jeżeli wyprodukowałam już 2 razy MOC ZASOBÓW i dalej mi nie zaliczyło zadania ??:(:mad::(
"Wyprodukowałam" - KUPIŁAM za DIAMENTY teraz następne " MOC ZASOBÓW " i zaliczyło zadanie, a nie powinno tak być - stracony czas i diamenty - masakra i żenada :mad::confused::oops::mad::(:confused::oops::mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Sprawdzić czy to to zadanie i to zaklęcie - zaliczana jest produkcja z Akademii Magii, zdobycie zaklęcia w Turnieju oraz za pomoc sąsiedzką. Ewentualnie, napisać do supportu, gdzie możemy sprawdzić co i kiedy zostało wyprodukowane.
 

DeletedUser2065

Guest
Sprawdzić czy to to zadanie i to zaklęcie - zaliczana jest produkcja z Akademii Magii, zdobycie zaklęcia w Turnieju oraz za pomoc sąsiedzką. Ewentualnie, napisać do supportu, gdzie możemy sprawdzić co i kiedy zostało wyprodukowane.
Dziękuję za odpowiedź, ale już sobie daruję, szkoda dalszych nerwów, chyba że się znów coś POWTÓRZY - wtedy NIE DARUJĘ już i na pewno napiszę.
 

DeletedUser2072

Guest
To wobec tego że jest to błąd - to proszę:
1. wydłużyć czas trwania tego eventu o czas naprawy tego błędu - do czwartku (dla wszystkich graczy), albo
2. zaliczyć to zadanie wszystkim graczom, a tym, którzy stracili czas i diamenty - zwrócić im to
Takie rozwiązanie-zadośćuczynienie było by uczciwe wobec graczy.
 

DeletedUser2073

Guest
Też mam z tym proble,wyprodukowałam zaklęcia moc zasobów,to nic nie dało,zdobyłam przy motywkach i w turnieju,użyłam i dalej mi nie zaliczyło zadania :(
 

DeletedUser626

Guest
@lusi6 - Napisz proszę do supportu i upewnij się, czy to to zaklęcie i to zadanie.

@baraban - Event był przewidziany z zapasem czasowym, więc mimo opóźnienia jest spokojnie do zrobienia. 3 dni wystarczą na zrobienie linii zadań na spokojnie, a mamy jeszcze 5 do końca. Co do natomiast niepotrzebnie wydanych surowców/zaklęć - zgłoś się do supportu, zwracamy to co zostało niepotrzebnie wydane.
 

DeletedUser

Guest
Witam,
Niestety zadanie nr 9 z produkcją maski wojownika też nie trybi.
 

DeletedUser626

Guest
@VictoriousElendil Zadanie 9 nie polega na produkcji maski wojownika -> "Zadanie 9: Wyprodukuj Marmurową Mozaikę lub Cenny pierścień lub Drewniane Figurki 12 razy (zależnie od posiadanego bonusu)"

@malaerka Poprawne tłumaczenie zostanie dzisiaj wgrane do gry.
 

DeletedUser626

Guest
Tak jakby, zadanie na becie miało "3 razy" i tak było tłumaczone, liczby zostały zmienione w ostatniej chwili i niestety, tego już nie szło przeskoczyć. Brzydko wygląda, wiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry