• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Błąd błąd błąd

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2340
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2340

Guest
Co jest z grą? Muli i muli, co chwilę komunikat "nie można przetworzyć informacji". O co chodzi?
 

DeletedUser2004

Guest
Ja nie mogę nawet jednej prowincji w turku przejść bo mnie wyrzuca i muszę odświeżać żeby wrócić ....i od nowa ta sama polka.
 

Hassano

Łucznik
Ma to każdy bo gadam z ludźmi na mesie i obojętnie czy komp czy apka robi sie to samo.. Wywala przy turku, wywala przy zbieraniu surki, wywala przy nic nie robieniu.. ładna wizytówka dla firmy, dają event i pyk koniec gry...
 

DeletedUser2004

Guest
Teraz to już przerośli samych siebie,nie dość ,że całkiem wyrzuca z gry to jeszcze komunikat ,że serwer odrzuca połączenie....
 

DeletedUser2340

Guest
Teraz to już przerośli samych siebie,nie dość ,że całkiem wyrzuca z gry to jeszcze komunikat ,że serwer odrzuca połączenie....
Cierpliwości ;) Tam już sztab ludzi pracuje nad tym by poprawić system gry. Pewnie testowali jakieś nowe rozwiązanie i coś źle kliknęli ;)
Oni mają tam takie techniki jak na dicovery, zaraz serwer całkowicie padnie ;) :) ;)
 
Do góry