• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Błąd czata - 100 wiadomosci [21870]

Status
Zamknięty.

Tajniakos

Paladyn
Po dzisiejszej aktualizacji pojawił się błąd w postaci błędnego oznaczania ilości wiadomości na czacie.
Przy trzech logowaniach do gry błąd pojawił się dwukrotnie.
Po otwarciu czata jestem ostatnią osobą która dokonała w nim wpisu
59802958GpK.jpg
 

Salvea

Wędrowiec
Po dzisiejszej aktualizacji pojawił się błąd w postaci błędnego oznaczania ilości wiadomości na czacie.
Przy trzech logowaniach do gry błąd pojawił się dwukrotnie.
Po otwarciu czata jestem ostatnią osobą która dokonała w nim wpisu
59802958GpK.jpg
Chyba wszyscy maja to samo!
 

DeletedUser3348

Guest
zemną jest to samo czat 100 a i jeszcze nie działa CZARUJĄCY PODARUNEK pokazuje że jest np.+10% ale guzik prawda w budynkach warsztatu nic się nie zmienia w ten sposób straciłem 5 podarunków
 

DeletedUser3348

Guest
super by było jak by ktoś dał znać kiedy zostanie to naprawione
 

DeletedUser174

Guest
Ten sam błąd był zgłaszany na becie i dziwię się że z aktualizacją wgrali nam go u nas ;)
yyy... zaraz zaraz... jak to się dziwisz??? ja się dziwię ze Ty się dziwisz... przecież to jest proste i oczywiste że skoro błąd był na becie to MUSIAŁ!!! być wgrany do nas... jeszcze byśmy się poczuli że mamy po coś betę.... no bez przesady...bądźmy poważni:p
 

DeletedUser80

Guest
Ten sam błąd był zgłaszany na becie i dziwię się że z aktualizacją wgrali nam go u nas ;) Podejrzewam ze błąd zniknie wraz z następną aktualizacją dając miejsce na następne :)
Na razie nie działa /who (nie sprawdzałem reszty).
Czyli od następnej aktualizacji do kolejnej nie będziemy mogli sprawdzić kto jest na czacie:)
 

Tajniakos

Paladyn
yyy... zaraz zaraz... jak to się dziwisz??? ja się dziwię ze Ty się dziwisz... przecież to jest proste i oczywiste że skoro błąd był na becie to MUSIAŁ!!! być wgrany do nas... jeszcze byśmy się poczuli że mamy po coś betę.... no bez przesady...bądźmy poważni:p
@kikimora a tak z lekka ironia mi się włączyła :p to już chyba Ciebie nie dziwi :p
Na razie nie działa /who (nie sprawdzałem reszty).
Czyli od następnej aktualizacji do kolejnej nie będziemy mogli sprawdzić kto jest na czacie:)
PanGry /who na naszym serwerze przynajmniej u mnie działa za to na ogólny wysypałem się z cichaczem :)
 

DeletedUser626

Guest
Na becie jest testowany nowy serwer czata i brak na nim jeszcze jakichkolwiek komend, będą dodane później. Za to w przeciwieństwie do naszego się nie rozłącza i nie zawiesza.
 

Tajniakos

Paladyn
przy tym tempie nawet Mnich Buddyjski by pękł...
problem jest juz nagłaśniany przez pare miesięcy....
@lenariko wiem że brak czata i prace z nim związane mogą być dla graczy irytujące ale jak chcemy cieszyć się nim bez błędów musimy też dać im działać bo nigdy nam go nie zrobią :) Szkoda że nie robią tego z poziomu bety ale to już inna inszość ;)
 

DeletedUser626

Guest
@tajniakos Nowy serwer jest testowany tylko na becie, a u nas jest stary i dlatego występują na nim ciągłe błędy, nie mają one jednak nic wspólnego z testami nowego czata.
 

Bigorek

Wędrowiec
@lenariko wiem że brak czata i prace z nim związane mogą być dla graczy irytujące ale jak chcemy cieszyć się nim bez błędów musimy też dać im działać bo nigdy nam go nie zrobią :) Szkoda że nie robią tego z poziomu bety ale to już inna inszość ;)
Przed chwilą czytałam zgłoszenie z 2017 dokładnie takiego samego błędu na czacie , nawet święty by stracił cierpliwość.
A czy w związku z tymi ulepszeniami czatu przestały działać szepty , czy to tylko mój problem?
 

DeletedUser626

Guest
Nie działanie szeptu nie jest błędem, został wyłączony na jakiś czas, ponieważ się sypał, tak jak cały stary czat. Niedługo wejdzie nowy, będą tam dodawane od nowa komendy.
 

DeletedUser1921

Guest
Nadal jest te 100 wiadomości i moja ostatnia. Z połączenie Chata tak samo nie działa i często jest "łączenie" dopiero po re logowaniu połączenie wraca,ale jest cały czas 100.
[url=https://ibb.co/fqkHh8] [/URL]
System operacyjny: LiunuxMintSylvia 18.3 (64 bit)
Przeglądarka: Chromium
Wersja: 66.0.3359.181 (Official Build)
Miejsce wystąpienia: Świat Beta i Świat 3
Data wystąpienia: cały czas
 
Status
Zamknięty.
Do góry