• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Błąd czata, połączenia[18.06.2018]

Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
słuchajcie przecież szklanka jest zawsze do połowy pełna / wiecie tęcza te sprawy/. Zamiast podziekować za ten ukłon w naszą stronę... zero wdzięczności. A to tylko IG daje Wam do zrozumienia ze potrzebujecie przerwy od gry. Wiecie znaki/ przepowiednie/takie horoskopy czy bzdety... jak zwał tak zwał, układ gwiazd czy coś...

@Dragomira jak pozwolisz mam pytanie :) Na końcu każdej tęczy podobno jest garniec złota... co dostaniemy za utracone korzyści przez zwałkę serwerów? Bo przecież każdy z nas mógł nakosić tyle towarów... a tu tylko cały wór frustracji jak co kilka sek trzeba relog robić. Wiesz nie musisz się spieszyć z odpowiedzią :)

Ukłony do wszystkich sfrutrowanych. Kochani tęcza! Ona jest dobra na wszystko... także kto pierwszy ten lepszy: w podskokach na teczowego jednorożna i hajda z pieśnią na ustach do przodu
o elvenar! o mój drogi elvenar
ty masz w sobie taki wielki dar
mam chęć rzucić gre w cholerę
lecz mnie trzyma za cholewe...
....
 

DeletedUser626

Guest
Wszystko powinno już działać, jeszcze raz przepraszamy.

@kikimora Nie jestem osobą decyzyjną w takich sprawach, ale same problemy z serwerem nie trwały zbyt długo, głównie leżał czat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry