• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone Błąd kupca

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Od aktualizacji kupiec "się zepsuł". Przyciski i pola działają normalnie, ale jak nie daj Boże kliknę - przypadkowo lub nie - gdziekolwiek indziej w oknie, to ono od razu się zamyka, tak jakbym kliknęła poza nim. Strasznie to denerwuje. Tak miało być?
Używam Chrome 70.
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Hej! Na jakim świecie się to dzieje? Napisałaś może bezpośrednio do supportu?
Czy u kogoś wystąpiło coś podobnego?
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Na wszystkich światach.
Nie pisałam jeszcze do supportu - jakoś przywykłam do pisania na forum o błędach, których raczej nie da się rozwiązać "od ręki". :oops:

Dodam, że na Firefoxie jest ten sam problem i jest związany z HTML5 - na Flashu na obu przeglądarkach jest normalnie.
Znam osobę, u której jest to samo - normalnie wciąż gra na Flashu i przełączył na chwilę specjalnie, żeby sprawdzić.
 

Nusion

Kapłan
Przełączyłam się na chwilkę na html5 i faktycznie jest tak jak napisała Lisha. Na Firefoxie
 
Potwierdzam. To samo dzieje sie w koszarach, klikniecie w niektorych miejscach okienka powoduje natychmiastowe jego zamkniecie.
EDIT:
To samo mam w manufakturach. Jakby niektore pola w okienku byly "przezroczyste" i klikniecie w nie bylo traktowane przez gre jako klikniecia poza okienkiem.
 
Ostatnia edycja:

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Dokładnie tak, jak pisze @chris07070707 - mi się najbardziej rzucił w oczy kupiec, u którego tych pól nieprzezroczystych jest najmniej (albo najczęściej używam), ale problem występuje we wszystkich okienkach.
 

DeletedUser3539

Guest
Potwierdzam, błąd występuje na wszystkich światach.
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Tak, niestety wszyscy tak mamy :/ Zgłoszenie o błędzie poszło dalej. Jeśli dostaniemy jakieś informacje o naprawie, to napiszę je w tym temacie.
 
Do góry