• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Błąd logowania w aplikacji po aktualizacji.

Tajniakos

Paladyn
@jarq na tablecie z androidem pokazuje mi się komunikat "Czegoś brakuje. Sprawdź połączenie z internetem. Resetowałem router, problem nie znika. Komunikat na tyle upierdliwy, że nie chce mi się dać zalogować na betę :)
Edit: Z tego co widzę sytuacja nie dotyczy iphona.
 

djmags14

Rozbójnik
Ten sam komunikat na androidzie przy logowaniu do s3. s1 i s2 działa poprawnie.

To s3 już zamykają?

Wczoraj po zaliczeniu ostatniego zadania z eventu za pierwszym logowaniem na s3 wyskakiwała ta irytująca panienka, potem trzeba było zalogować się ponownie, bo inaczej nie znikła. Dodatkowo przy obecności panienki zbiór z mapy czegoś tam do eventu był pusty - nic nie przynosił.

Z oczywistych względów jest to też moje zgłoszenie do suportu.
 

DeletedUser2038

Guest
Potwierdzam, świat s3 w konserwacji. Nigdzie nie można się zalogować.
 

jakub357

Łucznik
Też nie mogę na s3 wejść od rana, ani na komputerze, ani z telefonu.
Może jakaś magiczna rezydencja w rekompensacie? :)
 
Logowanie na s3 tez u mnie dzis jakis czas nie dzialalo, ale co zaskakujace - tylko z jednego konta. W moim drugim miescie na s3 moglem sie bez problemu zalogowac, czyli to nie to, ze serwer byl w ogole niedostepny. Po prostu widocznie z pewnych kont nie dalo sie na niego zalogowac, a z innych nie bylo z tym problemu.
 

Tajniakos

Paladyn
Wczoraj z tableta ogólnie miałem problem z zalogowaniem się na jakikolwiek świat łącznie z betą. Żona bez problemu logowała się z iphona... dzisiaj rano iphon zastrajkował ale po godzinie zawiesił strajk. Mogę natomiast zalogować się na grę z samsunga. Z pewnością problem nie leży po stronie dostawcy internetu ponieważ sprawdzałem połączenia od trzech różnych dostawców i wszędzie loguję się bez problemu poza tabletem.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tak przez chwile ;) może trochę dłużej, był taki problem ale został już naprawiony.
 

grain

Zwiadowca
zalogować się można ale wciąż tkwi kobitka od zadań, jeżeli nie było skończone zadanie, znika dopiero po zrobieniu zadania do końca, trochę bez sensu jest np. tracić relikty na darmo.
 

Sorcha

Rycerz
zalogować się można ale wciąż tkwi kobitka od zadań, jeżeli nie było skończone zadanie, znika dopiero po zrobieniu zadania do końca, trochę bez sensu jest np. tracić relikty na darmo.
ja akurat mam lepiej u mnie ostatnie zadanie było 'Rozwiąż 10 konfliktów lub 40 konfliktów turniejowych' i faktycznie po zrobieniu zadania poszła sobie ta kobieta. Najwyższy czas bo to było Święto Majowe a jutro już czerwiec ;) !
 

Tajniakos

Paladyn
Jarq na tablecie pokazuje mi cały czas ten sam komunikat.
Język komunikatu zależny od serwera na, który bym chciał się zalogować.

Screenshot_2020-05-31-21-15-40.pngScreenshot_2020-05-31-21-15-10.png
Tablet łączyłem z internetem od trzech różnych dostawców i problem nie znika.
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-05-31-21-15-48.png
    Screenshot_2020-05-31-21-15-48.png
    760,9 KB · Wyświetlenia: 15
  • Screenshot_2020-05-31-21-15-25.png
    Screenshot_2020-05-31-21-15-25.png
    772,1 KB · Wyświetlenia: 15
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Napisz zgłoszenie do obsługi gry i podaj tam wszystkie potrzebna dane model itp. Zgłoszę to jutro.
 

DeletedUser1220

Guest
Ja mam ciągle ten komunikat "Czegoś brakuje. Sprawdź połączenie z internetem." Internet na pewno działa. Przeinstalowanie apki nic nie dało :/
 
Do góry