• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Błąd muzyki Elvenar

jakub357

Łucznik
Ten błąd jest już od dawna, od wielu tygodni i niestety nikt się za niego nie zabrał. Obniża jakość gry.
Muzyka po jednokrotnym odtworzeniu nie zapętla się. Aby uruchomić ścieżkę dźwiękową ponownie, należy wyjść i znowu wejść do miasta. Jest to upierdliwe. Występuje to na pewno u Ludzi.
Z danych technicznych, to występuje to na różnych przeglądarkach i różnych systemach operacyjnych; też z przestarzałą aktualizacją i tą nowszą, z wyczyszczonymi ciasteczkami, jak i bez czyszczenia.
Proszę o zgłoszenie dalej i jak najszybszą naprawę.
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za informację, mam jeszcze tylko pytanie, czy muzyka jest u ciebie włączona w ustawieniach przez cały czas czy zdarza się, że ją wyłączasz? Mieliśmy błąd, w którym dźwięk zatrzymywał się po pierwszym odtworzeniu w przypadku, gdy gracz loguje się z wyłączonym dźwiękiem i dopiero po chwili go uruchamia. Chciałabym się upewnić czy to inny problem.
 

Hassano

Łucznik
Zeby nie zakładać nowego teamtu czemu wchodząc na forum niema po prawej listy z ostatnimi komentarzami w wątkach :)
Co popsułaś @Shannqa
 

DeletedUser3033

Guest
coś wczoraj dłubali gra mi cieła a raczej tak muliła że odwiedzałem 2h sąsiadów film obejrzałem między czasie :)
muzyka działa ja prawie zawsze mam wył. i loguje się z wył. dzisiaj działa czat też działa przynajmniej mi ;)
nom ale nie można mieć wszystkiego dalej w dzwoneczku mam podróże w czasie :)

kurcz nom ale upier....e to wstawianie grafiki czy linku na tym forum :oops:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
Też mnie irytuje że nieda sie dodać zdjęcia bezpośrednio z kompa tylko trzeba wrzucać na stronke i podawać link.. to mogli by zmienić bo nawet dzisiaj chciałem wrzucić scrren z miasta bo robi sie czarna plama ale zniechęciło mnie dodawanie fotki..
 

DeletedUser3033

Guest
już żeby nie zakładać nowego tematu gra muli okropnie od wczoraj coś dłubią ?
od wczoraj od 18-21 i dzisiaj muli że to zgroza
nom jakiś rekord mulenia na wyświetlenie czegoś czekam kilka minut a z godzinę temu niebo a ziemia
 

DeletedUser

Guest
Zachęcam was do tworzenia nowych wątków z innymi problemami, będzie trochę wygodniej prowadzić rozmowę :)

Zeby nie zakładać nowego teamtu czemu wchodząc na forum niema po prawej listy z ostatnimi komentarzami w wątkach :)
Co popsułaś @Shannqa
Nie widzisz całego panelu po prawej stronie (na skróty, aktywni użytkownicy, najnowsze wiadomości itp.) czy tylko samych wiadomości? Jeśli całości, spróbuj proszę kliknąć na tę ikonkę na górze forum, służy ona do pokazania lub schowania menu:

panel.png

Jeżeli nie widzisz tylko komentarzy, prześlij proszę zrzut ekranu jak to u ciebie wygląda, nic nie zmieniałam i najnowsze posty nadal powinny być widoczne.

coś wczoraj dłubali gra mi cieła a raczej tak muliła że odwiedzałem 2h sąsiadów film obejrzałem między czasie :)
muzyka działa ja prawie zawsze mam wył. i loguje się z wył. dzisiaj działa czat też działa przynajmniej mi ;)
nom ale nie można mieć wszystkiego dalej w dzwoneczku mam podróże w czasie :)

kurcz nom ale upier....e to wstawianie grafiki czy linku na tym forum :oops:

Dzwoneczek zgłoszony, ale naprawa tego problemu może niestety trochę potrwać. Jeśli chodzi o mulenie gry, nie mieliśmy dzisiaj/wczoraj większych problemów technicznych, które mogłyby to spowodować. Czy próbowałeś już wyczyścić pliki tymczasowe przeglądarki? Jeżeli nie, to warto od tego zacząć, w większości przypadków to pomaga na podobne problemy.

Też mnie irytuje że nieda sie dodać zdjęcia bezpośrednio z kompa tylko trzeba wrzucać na stronke i podawać link.. to mogli by zmienić bo nawet dzisiaj chciałem wrzucić scrren z miasta bo robi sie czarna plama ale zniechęciło mnie dodawanie fotki..

Rozumiem, że chodzi o dodanie obrazka na forum? Powinno to działać poprawnie, dodałam wyżej załącznik do tego posta. Na którym etapie dodawania załącznika występuje problem, czy pojawiają się jakiekolwiek komunikaty z błędem, np. że rozmiar lub waga pliku jest za duża, nieprawidłowy format obrazka?
 

Nusion

Kapłan
Rozumiem, że chodzi o dodanie obrazka na forum?
Zapewne chodzi o to, że trzeba grafikę najpierw umieścić w sieci i potem wrzucić tutaj URL a nie da się załadować jej bezpośrednio z dysku komputera.
No bo nie da się, a jeśli się da to ja nie potrafię
 

Hassano

Łucznik
Zapewne chodzi o to, że trzeba grafikę najpierw umieścić w sieci i potem wrzucić tutaj URL a nie da się załadować jej bezpośrednio z dysku komputera.
No bo nie da się, a jeśli się da to ja nie potrafię

NO jeśli sie da to ja też nie potrafie :D:D a prawda jest taka że sie po prostu nieda :D:D
 

DeletedUser

Guest
Musi się dać :D Do konkursu sporo osób wrzuciło swoje odpowiedzi jako załącznik, więc nie sądzę, że to kwestia uprawnień. Wkleję wam krótką instrukcję, jeśli nadal nie będzie działać, to dajcie proszę znać w którym miejscu występuje problem.

1. Klikamy w nowym poście "Dodaj plik".
zalacznik1.png

2. W nowym oknie wybieramy z dysku grafikę.
zalacznik2.png

3. Klikamy "Oryginalny rozmiar".
zalacznik3.png

4. Załącznik jest widoczny w poście, możemy więc wysłać wiadomość. zalacznik4.png
 

jakub357

Łucznik
@Shannqa czasami mam dźwięk wyłączony.
Teraz od dawna dźwięk mam stale uruchomiony, a po prostu wyciszoną kartę przeglądarki z Elvenarem, bo drażni mnie zanik muzyki i konieczność odświeżania. Właśnie pisząc tego posta zakończyłem wyciszenie karty z grą; i muzyki nie było, natomiast były efekty dźwiękowe.
Sprawa wygląda tak, że jest problem ze ścieżką dźwiękową - odtwarza się tylko jeden raz. O! Znowu to samo, przeminął utwór muzyczny podczas gdy pisałem tę wiadomość i nie odtwarza się już więcej...
 
Do góry