• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Błąd podczas ładowania się gry

Mikekun

Rozbójnik
witajcie

Chciałbym zgłosić że po aktualizacji do wersji 0.22, gra zaczęła mi się zatrzymywać na poziomie 27%(problem z tym procentem też jest na becie), a potem pojawiał się komunikat że pewien pomocowy pakiet danych został zgubiony. Naturalnie zaraz potem gra wróciła do swojego poprzedniego stanu i załadowała się normalnie, jednakże zdębiałem widząc ten komunikat. Jak tylko pojawi się on ponownie wtedy zrobię zrzut ekranu.

Dodatkowo wchodząc do gry nie pokazuje mi się od razu wygląd myszki od gry, czyli zamiast rączki mam zwykłą systemową strzałkę. Dopiero po zbiorach monet lub zaopatrzenia wygląd myszki wraca do normalności.

Ostatnim błędem natomiast jaki wychwyciłem jest problem z dostępem do badań, nie to że długo potrafią się one ładować. Natomiast to że zamiast powrócić do miejsca gdzie się przeglądało miasto, gra ponownie centruje się na Ratuszu z tą minimalną wartością oglądania miasta.

Liczę że błędów komukolwiek nie zabrałem i są one dla was nowe.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście mówisz o włączonym przyśpieszeniu sprzętowym?
Też mam problem z kursorem oraz z centrowaniem mapy, więc nie jesteś sam :)
 

Deleted User - 34008

Guest
Maksymalne zbliżenie na ratusz po wczytaniu miasta jest irytujące.
 

DeletedUser

Guest
Zgłoszone, prawdopodobnie naprawią w najbliższej aktualizacji
 

Mikekun

Rozbójnik
siemanko

I niestety kolejny błąd, który dotyczy szkolenia żołnierzy w Koszarach. Otóż jak kliknę kolejną setkę żołnierzy do wyszkolenia nie zawsze poprawnie załapie u mnie czas odliczania. Dopiero po ponownym załadowaniu się gry, kliknięciu w Koszary, szkolenie odbywa się normalnie. Takie zachowanie występuje generalnie w godzinach wieczornych, natomiast w ciągu dnia jest wszystko w porządku. Sądzę że to też można zgłosić bowiem czasem nie potrzebne są takie sytuacje ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 
Do góry