• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Błąd przy wrzucaniu PW

Elelkal

Rozbójnik
Nazwa konta : Elelkal
Przeglądarka oraz jej wersja: Chrome 80,
System operacyjny: Windows 7 64bit
Miejsce wystąpienia: Dowolny świat
Powtarzalność : 5/5
Opis błędu: Błąd występujący od dawna, polegający na tym, że czasami przy próbie wrzucenia wszystkich PW do cudu innego gracza dostajemy informację, że nie posiada się wystarczającej ilości PW, mimo że są na pasku PW. Komunikat w załączniku. Ostatnio zwróciłem uwagę na warunki, kiedy pojawia się ten błąd.

Przykładowo posiadamy 10PW na pasku a do następnego PW jest 10 sekund. Wchodzimy do miasta innego gracza i czekamy te 10s aby mieć pewność, że punkt już został przyznany, potem po kliknięciu na cud możemy dodać 11PW, po wybraniu tej opcji dostaniemy właśnie ten komunikat o braku PW. Możemy też dodawać po 1PW ale po dodaniu 10 i próbie przydzielenia nowego PW pojawi się błąd. Wygląda na to, że gra nie wykrywa przyrostu PW, podczas przebywania w cudzych miastach.
 

Załączniki

  • pw.jpg
    pw.jpg
    56,5 KB · Wyświetlenia: 6

Nusion

Kapłan
U mnie ten błąd wyskakuje od dawna dość regularnie również w moim własnym mieście w moich cudach, więc niekoniecznie trzeba być u kogoś w mieście.
Na to, czy akurat przybył mi jakiś PW w pasku nie zwróciłam uwagi, popatrzę na to
 

Elelkal

Rozbójnik
U mnie ten błąd wyskakuje od dawna dość regularnie również w moim własnym mieście w moich cudach, więc niekoniecznie trzeba być u kogoś w mieście.
Na to, czy akurat przybył mi jakiś PW w pasku nie zwróciłam uwagi, popatrzę na to
Właśnie to sprawdziłem i faktycznie we własnych cudach też pojawia się ten komunikat. Wystarczy mieć otworzony własny cud w chwili dodania PW do paska i przy próbie wrzucenia nowo przyznanego PW pojawi się błąd.
 
Do góry