• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone błąd przy zbiorze z Pola do Tańca [23839]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3555
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3555

Guest
Od ostatniej aktualizacji "ulepszenia" pole do tańca wyświetla mi do zbioru kryształy, ktore jak zbiorę nie dodają mi się do obecnego stanu kryształow w magazynie. Proszę o naprawę
 

DeletedUser3392

Guest
To prawda, członkowie mojego bractwa mają podobny problem. Ze strefą pogo też. Wyświetlają się surowce, można je zebrać ale nie dopisuje ich do konta.
 

DeletedUser

Guest
Błąd z polem do tańca został zgłoszony, czy mogłabym Cię jednak poprosić gosia2385 o podanie godziny, o której próbowałaś odebrać kryształy wczoraj lub dzisiaj?

Miszelka, byłabym wdzięczna, gdybyś mogła przekazać swoim znajomym z bractwa prośbę, by napisali na forum lub do obsługi gry w sprawie błędu ze strefą pogo. Do potwierdzenia zgłoszenia potrzebujemy nicka Gracza, świata, na którym gra, oraz godziny odebrania towarów, by porównać je z danymi, które posiadamy.
 

DeletedUser3392

Guest
Miszelka, byłabym wdzięczna, gdybyś mogła przekazać swoim znajomym z bractwa prośbę, by napisali na forum lub do obsługi gry w sprawie błędu ze strefą pogo. Do potwierdzenia zgłoszenia potrzebujemy nicka Gracza, świata, na którym gra, oraz godziny odebrania towarów, by porównać je z danymi, które posiadamy.

Jasne, oczywiście, prześlę im informację, sama sprawdzę strefę pogo u siebie, ale dopiero za kilka godzin będzie gotowa,zatem dam znać. Jestem pod wrażeniem szybkości działania :) Pozdrawiam
 

DeletedUser3555

Guest
dziś tj 1.10 próbowałam zebrać około godziny 21:50, znów sprawdziłam stan magazynowy i nic mi nie dodało
 

DeletedUser3555

Guest
jak długo jeszcze potrwa naprawa? dzis znów zebrałam o 11.19 i nic mi nie dodało
 

DeletedUser174

Guest
.. Czyli z miesiąc sie pomęczysz..

albo dwa... lata... norma. Czekaniem tutaj można sie zmęczyć. A że ilości surki z tych budynków są porażające... to nawet nie ma o co kruszyć kopii.
@gosia2385 a prawda jest taka, ze zaraz dostaniesz nowe budynki, więc te zbugowane i tak będziesz miasiała usunąć. Tutaj jest gra o pietruszkę (serio :))
 

DeletedUser3555

Guest
albo dwa... lata... norma. Czekaniem tutaj można sie zmęczyć. A że ilości surki z tych budynków są porażające... to nawet nie ma o co kruszyć kopii.

Wygląda na to że mi naprawili ten błąd więc nie trwało to tak długo
 

DeletedUser

Guest
U niektórych osób błąd wciąż może występować, naprawa odbędzie się w kolejnej aktualizacji.
 
Do góry