• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Błąd ratusza...

Miroslaw78

Zwiadowca
Nie wiem czy to istotne... ale mam akurat ratusz w rozbudowie ( 30 h ) a jakimś cudem sąsiad udzielił mi w niego "pomoc", a co najlepsze ilość monet była do odbioru już po "nowej" stawce...?
Ja widzę ratusz ( w budowie ) - wychodzi że działa "normalnie" , nie mam w tym momencie możliwości sprawdzenia ile zalicza mi monet / narzędzi za pomoc innemu graczowi... Pozdrawiam.
 

DeletedUser2054

Guest
Pewnie dostałeś "łapkę" z aplikacji mobilnej - ciesz się z sąsiadem że tak działa :D.
 

DeletedUser1496

Guest
Hej :)
To nie błąd, z aplikacji możesz motywować również tych na normalnej mapie "zablokowanych" :)
To co dopiero z ratuszem w budowie ? ;)
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Hej :)
To nie błąd, z aplikacji możesz motywować również tych na normalnej mapie "zablokowanych" :)
To co dopiero z ratuszem w budowie ? ;)

Hej :)

Ogólnie ujmując to jest błąd... gra powinna być równa dla wszystkich... niezależnie od urządzania którego używamy do gry... W tym momencie gracze z aplikacji w telefonie maja "handicap"... nabijają monety na wszystkim co możliwe... Dobrze że nie ma to aż takiego znaczenia... monet / młotków większość ma po sufit ratusza ;).
 

DeletedUser1496

Guest
Masz rację to jest błąd ;)
A jak zakwalifikujesz fakt, że motywując w ten sposób nie masz szans na te sławne 3 skrzynki będące rekompensatą za surowce z latarni/dzwonnicy?
Bo przecież w aplikacji ich nie ma.
Nie wiadomo również czy się pojawią, w co osobiście wątpię. Napisałam nawet na ten temat dawno temu i w innym wątku. Nie po to dają możliwość motywowania z poziomu mapy, żeby dokładać skrzynki - to był mój główny argument do szukania rekompensaty ze wspomnianego cudu (cudów) w inny sposób - nie poprzez skrzynki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry