• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Błąd serwera

miriella

Zwiadowca
mam problem ,może ktoś cos pomoże
nie mogę otworzyć gry przez przeglądarkę Microsoft Edge - pokazuje mi " Błąd Serwera "
nie wiem czy to tylko u mnie czy ktos tutaj tez ma taki problem
 

Tajniakos

Paladyn
@miriella proponuję Tobie abyś napisała zgłoszenie do suportu, z pewnością postarają się pomóc :) My w tej kwestii nie mamy możliwości aby Ci pomóc a powodów dlaczego nie możesz zalogować się do gry może być sporo :)
 

Deleted User - 198835

Guest
U mnie Edge działa dobrze i nawet sprawdziłem dla pewności w trakcie pisania
A w innych przeglądarkach otwiera się Tobie gra ?
A i tak napisałbym do suportu , tak , jak proponuje @Tajniakos
//
U mnie Edge i Chrome nagle logowały się na te same konto , pomimo , że były ustawione inne a po zmianie konta na jednej przeglądarce zmieniało się inne dopiero zastosowanie funkcji komputera "Uruchom ponownie" pomogło mi
Myślałem , że to coś u mnie , bo coś ustawiałem w ustawieniach kompa - może coś w ustawieniach gry jest nie tak i warto napisać do suportu

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

miriella

Zwiadowca
już napisałam do n ich , zobaczymy , wszystko poczyściłam , co dałam rade sama to poaktualizowałam dodatkowo
 

Deleted User - 198835

Guest
A mnie teraz wywaliło z gry na przeglądarce Chrome podczas odpisywania komuś - niby sesja wygasła , ale wygaszanie sesji jest po jakimś czasie braku aktywności gracza a byłem w danym momencie aktywny
Może to jednorazowe zawirowanie , a jak nie , to też będę do nich pisał - niedawno była aktualizacja , to i mogą to być jeszcze nie wychwycone błędy z tego powodu
A tak nawiasem pisząc po tej ostatniej aktualce w cudzych cudakach widać kto z bractwa dołożył się i nie musi to być cudak gracza z którym się jest w bractwie , oraz widać podpowiedzi ile jest PW w pakietach antycznej wiedzy ze skrzyń w cudakach
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
W większości przypadków pomaga czyszczenie przeglądarki.
 

Deleted User - 198835

Guest
Zgadza się - czasami pomaga , ale to zależy tylko jaki to problem
Temat czyszczenia przeglądarki i ciasteczek znam już od lat od zaprzyjaźnionego informatyka
//
Teraz u mnie przeglądarka jest świeżutka - dokładnie 10 dni ma od przeinstalowania systemu w komputerze i zainstalowaniu na nowo przeglądarki chrome
W sumie pewne zawirowania mogły się pojawić po zmianie ustawień antywirusa a przed uruchomieniem ponownym komputera

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry