• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Błąd w evencie?

janwu

Wędrowiec
Witajcie, od wczoraj na pasku piórek w evencie mam zamiast 20 aż 30 piórek do zapełnienia. Support twierdzi że to normalne. Jeśli normalne dlaczego nikt ze znajomych (a mam ich sporo, gram ponad 3 lata) tego nie ma? Sądziłem że to chwilowy "wyskok", jednak po zapełnieniu paska, nowy ponownie ma 30 miejsc do zapełnienia.... Czy ktoś z was także to ma? Pozdrowionka. JanWuELVENAR.JPG

Ljosael

Rozbójnik
Yyyyy to na pewno nie jest normalne. Powinno być 20 i każdy ma 20. Rozumiem że poprzednią nagrodę odebrałeś za 30 piórek? Czyli za 60 piór masz 2 nagrody zamiast 3? Tak nie powinno być.

Edycja: na oficjalnej Wikipedii jest informacja 20-30 piór. Zgłupiałam całkowicie. Ja miałam ciągle 20.

Edit 2: znalazłam informację, że tak się dzieje gdy masz już 10 lub 11 artefaktów. Zdobycie kolejnych wymaga już 30 piór. Czy to by się u Ciebie zgadzało @janwu?

Ostatnia edycja:

chris07070707

Ambasador
@janwu, czy mozliwe jest, ze w Twoim przypadku chodzi o nagrody glowne, ktore
pojawiaja sie juz po zdobyciu 11-go (czy ktoregos tam) artefaktu, tzn. te dalsze, do ktorych
nie sposob praktycznie dojsc dzieki esencji zdobytej tylko za zadania z eventu ?
Krotko mowiac, podejrzewam, ze to sposob IG na wyciagniecie od placacych
graczy jeszcze wiekszej ilosci realnej waluty... Jesli tak rzeczywiscie jest, to
bardzo nieladnie z ich strony.

szerep

Zwiadowca
jakiego 11-tego? przeciez ci ktorzy zdobyli 9 artefaktow do feniksa maja w sumie duzo wiecej glownych nagrod?

Ljosael

Rozbójnik
@szerep teoretycznie nawet 27 artefaktów możesz zdobyć, czyli ewoluować wszystkie 3 feniksy na 10 lvl. Ale prawdopodobnie, bo nie ma potwierdzenia teamu, w pewnym momencie koszt nagród to 30 piór.

szerep

Zwiadowca
ja to doskonale wiem, ale moje pytanie dotyczylo tego, GDZIE jest ta granica powyzej ktorej koszt wzrasta do 30 piór.