• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Błąd w evencie?

Viktoria1

Wędrowiec
Witajcie, od wczoraj na pasku piórek w evencie mam zamiast 20 aż 30 piórek do zapełnienia. Support twierdzi że to normalne. Jeśli normalne dlaczego nikt ze znajomych (a mam ich sporo, gram ponad 3 lata) tego nie ma? Sądziłem że to chwilowy "wyskok", jednak po zapełnieniu paska, nowy ponownie ma 30 miejsc do zapełnienia.... Czy ktoś z was także to ma? Pozdrowionka. JanWuELVENAR.JPG
 

DeletedUser3575

Guest
Yyyyy to na pewno nie jest normalne. Powinno być 20 i każdy ma 20. Rozumiem że poprzednią nagrodę odebrałeś za 30 piórek? Czyli za 60 piór masz 2 nagrody zamiast 3? Tak nie powinno być.

Edycja: na oficjalnej Wikipedii jest informacja 20-30 piór. Zgłupiałam całkowicie. Ja miałam ciągle 20.

Edit 2: znalazłam informację, że tak się dzieje gdy masz już 10 lub 11 artefaktów. Zdobycie kolejnych wymaga już 30 piór. Czy to by się u Ciebie zgadzało @janwu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@janwu, czy mozliwe jest, ze w Twoim przypadku chodzi o nagrody glowne, ktore
pojawiaja sie juz po zdobyciu 11-go (czy ktoregos tam) artefaktu, tzn. te dalsze, do ktorych
nie sposob praktycznie dojsc dzieki esencji zdobytej tylko za zadania z eventu ?
Krotko mowiac, podejrzewam, ze to sposob IG na wyciagniecie od placacych
graczy jeszcze wiekszej ilosci realnej waluty... Jesli tak rzeczywiscie jest, to
bardzo nieladnie z ich strony.
 

szerep

Zwiadowca
jakiego 11-tego? przeciez ci ktorzy zdobyli 9 artefaktow do feniksa maja w sumie duzo wiecej glownych nagrod?
 

DeletedUser3575

Guest
@szerep teoretycznie nawet 27 artefaktów możesz zdobyć, czyli ewoluować wszystkie 3 feniksy na 10 lvl. Ale prawdopodobnie, bo nie ma potwierdzenia teamu, w pewnym momencie koszt nagród to 30 piór.
 

szerep

Zwiadowca
ja to doskonale wiem, ale moje pytanie dotyczylo tego, GDZIE jest ta granica powyzej ktorej koszt wzrasta do 30 piór.
 
Do góry