• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Błąd wyświetlania budynków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4162
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4162

Guest
hej,od jakiegoś czasu mam błędy typu;niewidoczne budynki,manufaktury i warsztaty podczas produkcji wyglądają jak podczas rozbudowy itp.to samo na każdej przeglądarce,wirusów brak,gdzie mogę zwrócić się o pomoc?pozdrawiam Greon
 
@Greon, jak wyzej napisala Nusion warto sie zwrocic do supportu, ale
tak na szybko mozna za pomoca narzedzia do przenoszenia budynkow
podniesc dany budynek i postawic go w tym samym miejscu, najczesciej
to pomaga i budynek wraca do normalnego stanu (to oczywiscie tylko
rozwiazanie dorazne).
 

DeletedUser4162

Guest
ok dzięki będę próbował z supportem,innej opcji już nie widzę za długo to trwa zaczęło się przed ostatnimi Przygodami Bractw,jeden dzień nie mogłem się do gry zalogować ładowało pasek do połowy i zawias potem przez jeden czy dwa dni miałem czarną przestrzeń w mieście no i błędy o których pisałem.Podczas przenoszenia budynku pokazuje na czerwono tak jak by było przesunięcie w dół czyli budynek nie jest na swoim miejscu i nawet po przestawieniu wygląda jak podczas rozbudowy,bardzo dziwne widziałem już kilka błędów w grze ale po jakimś czasie były poprawiane lecz teraz to totalna awaria ;) 20%bydynków w zozbudowie i budynki wyglądają tak samo jak to pokazał wyżej w linku Shadows Dragon,ogólnie wszystkie produkcje budynków działają prawidłowo tylko wizualnie się porobiła kicha.no nic będę działał,dziękuję za odpowiedz.Wesołych Świąt :)
 
Do góry