• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Błąd z "Farmą Nocy"

StachuSiekiera

Wędrowiec
Wersja gry: v1.154.6-(16e2eef) - html5 (2022-06-20 17:38)
Świat gry: Wynyandor
Przeglądarka + wersja: Firefox 101, 102, nie wiem gdzie to sprawdzic, najnowsza wersja na dzien 02.07.2022
Wersja Flash Playera: nie dotyczy -------- tu uwaga do opiekuna forum, skasuj tą pozycję z instrukcji
System operacyjny: Win7 64
Rozdzielczość ekranu: 1920x1080
Nazwa konta: StachuSiekiera
Elfy czy Ludzie: Ludzie
Powtarzalność:
4/5 (1/5 = raz; 2/5 = losowo; 3/5 = czasem; 4/5 = często; 5/5 = zawsze)
ciężko określić, nie mam tyle czasu, żeby to sprawdzać, od tego macie testerów... jeśli ich w ogóle macie....
w opisie poniżej jest to wytłumaczone

Opis sytuacji:
Grając w tą grę, dzięki wspaniałemu Bractwu, osiągnąłem poziom Wróżek baaardzo szybko. Polecam "The Seventh Hell".
Moja historia, życie, potoczyło się tak, że już tutaj grał nie będę, ale na koniec zgłaszam błąd. Prawdopodobnie poważny.
Błąd polega na tym, że po półtora tygodnia nie logowania do gry, "Farma nocy" się zawiesza i nie da się odebrać jej produkcji. Można tylko anulować, a półtora tygodnia pracowała.....
Do punktu powyżej, czy błąd jest powtażalny, sprawdźcie sobie sami, nikt z graczy wam tego nie sprawdzi....
Co najlepsze, "Farma dnia", która jest skorelowana z zepsutą "Farmą nocy", z niej spokojnie odebrałem produkcję.


Spodziewane działanie:
Klikam na "Farmę nocy" i odbieram, to co wyprodukowała, nie ważne, czy po 3 godzinach, czy po półtora tygodnia

Kroki do odtworzenia błędu
ustawiamy produkcję w "Farmie Nocy"
nie logujemy się na konto przez półtora tygodnia

Zrzut ekranu z widocznym błędem:

elve-farmanocy.png


Do tłumacza: postaraj się xd
 
Ostatnia edycja:
Prawdopodobnie masz Portal Wrozek na poziomie 2, a dopiero od 3 poziomu Portal ma mozliwosc przechowywania Esencji Nocy. Rozbuduj go po prostu i bedziesz mogl zebrac produkcje.

EDIT:
Czasem warto uzyc funkcji "Szukaj", podobny problem zglaszany byl juz wielokrotnie:
 
Do góry