• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Błędna ilość produkcji konstruktów w portalu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser955
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser955

Guest
Wersja gry: v1.73.4-(5e27a37) (2019-02-22 15:09)
Świat gry: PL Winyandor (czyli chyba PL2)
Przeglądarka + wersja: Firefox Quantum 65.0.1 (64 bity)
System operacyjny: Windows 8.1 64bit
Nazwa konta: Tomisz
Elfy czy Ludzie: Ludzie

Powtarzalność: 5/5 (1/5 = raz; 2/5 = losowo; 3/5 = czasem; 4/5 = często; 5/5 = zawsze)

Opis sytuacji:
Brak konsekwencji w wyświetlaniu produkowanej i zlecanej do produkcji ilości konstruktów. W niektórych miejscach ilość produkowana pokazywana jest z bonusem, w innych bez. Produkcję konstruktów, które mają aktualnie pokazane 160 zlecałem z aplikacji na Androida. Te z 140 z przeglądarki.Sprawdziłem i rozpoczęcie produkcji na androidzie w tym momencie, też powoduje, że w kolejce w przeglądarce wyświetla się jako 140. Dodatkowo skoro produkowane jest 140 lub 160 konstruktów, to jak możliwe jest, że na stanie mam podstawowych 239? Nie wydawałem ich nigdzie oprócz tworzenia innych konstruktów.

[Edit]: Przy zbieraniu produkcji w przeglądarce zbiera się prawidłowo 160. Dodatkowo przesunięcie w kolejce spowodowało, że dla aktualnie produkowanego również pojawia się prawidłowe 160 (pozostałe 140).

Spodziewane działanie:
Powinno być produkowane i wyświetlane 160 (bonus z Kwitnącej Gildii Kupieckiej na poziomie 114% -> 1.14 * 140 = 159,6 ~ 160)

Kroki do odtworzenia błędu
1. Zaloguj się do gry na świecie 2 przez przeglądarkę
2. Miej portal konstruktów (Rdzeń) w mieście
3. Otwórz portal
4. Wybierz konstrukty do tworzenia
5. Na liście pojawi się ilość 140 konstruktów w produkcji

Zrzut ekranu z widocznym błędem:

140 lub 160 w produkcji (przeglądarka)


239 na stanie (przeglądarka)


140 do wyprodukowania (aplikacja)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry