• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Błędna Wskazówka

Status
Zamknięty.

Mikekun

Rozbójnik
witam

Podczas ładowania się gry. Gra podpowiada nam wskazówki jak dobrze grać, albo wyjaśnia co nie co. Niestety w jednej z nich natrafiamy na błąd. Chodzi mi o błąd w wskazówce który mówi nam coś takiego:

Aby móc odkryć następną prowincję, musisz rozwiązać wszystkie konflikty w aktualnej co podbijasz

Jest to błąd bowiem zwiadowcę zawsze można puścić dalej z odkrywaniem prowincji. Jak coś podpowiadać to naprawdę dobrze, a nie wprowadzać w błąd osoby nie doświadczone ;)

Naturalnie świat pierwszy
Przeglądarka Google Chrome, najnowsza wersja
Screen niestety brak nie pomyślałem o tym, bowiem wskazówki są różne :(

Życzę udanej gry
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser14

Guest
Ja tam widzę, że albo coś źle przepisałeś, bo są błędy, albo rzeczywiście są błędy :p

A tak to wydaje mi się, że wskazówka jest nieprecyzyjna. Jeśli podbijamy prowincję na południu, ale jej nie podbiliśmy, to wciąż możemy wysłać zwiadowcę do prowincji na, na przykład, północy czy wschodzie. A mówi prawdę, gdy podbijamy prowincję A i chcemy wysłać zwiadowcę za tą prowincję (do tej bardziej oddalonej, ale sąsiadującej) do prowincji B, to wtedy musimy podbić A, bo inaczej się nie da.
 

Mikekun

Rozbójnik
Chyba grasz w nie tą grę co reszta. W moim wypadku wysłałem zwiadowcę w dowolnym momencie podbijania prowincji w kierunku który chcę. I nigdy do tej pory nie spotkałem się z komunikatem że muszę podbić aktualną prowincję aby móc zająć następną ;) Mogę robić po kilka na raz. W ogóle Hikari36, to masz rację co do wskazówki, szkoda że screnna nie mam, może trafię wkrótce na nią to zrobię i wkleję.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser14

Guest
Gram w tą samą grę? :eek: :eek: :eek:
Chodzi mi o to, że:
Owszem, możesz wysłać zwiadowcę gdziekolwiek, ale nie do sąsiadującej prowincji. Jeżeli podbijasz prowincję A i za nią znajduje się prowincja B (za nią, czyli sąsiaduje, ale jest o 1 kratkę dalej), to tam już zwiadowcy nie można wysłać. I tu wskazówka ma rację. Ale nie ma, gdy wysyłamy zwiadowcę do jakiejkowiek innej prowincji, gdzie mamy możliwość zwiadu :/
 

DeletedUser

Guest
Chodzi o to, że możesz wysyłać zwiad tylko na jedną prowincje, nie na kilka w tym samym czasie. Przynajmniej ja to tak rozumiem.
 

DeletedUser14

Guest
To chyba nie tak, bo jest o "rozwiązywaniu konfliktów"... :p
 

Mikekun

Rozbójnik
Według mnie skoro Elvenar ma mimo to być inną grą aniżeli FoE. To mapa powinna mieć więcej możliwości aniżeli tylko odkrywanie. Co bym wziął z Plemion to min jeszcze zajmowanie sąsiednich wiosek oraz ogólnie tamtejszy system pvp. Bowiem to co jest tutaj zrobione bardzo szybko się nudzi. Jak na razie mam zajętych 8 prowincji, a moja pozycja w rankingu to 270 ;)

Mam nadzieję że do wersji 0.20 zostanie wprowadzony min : system PvP z normalnie wypracowaną ochroną początkujących, oraz dodane zostaną intrygujące quest log do każdej z odkrywanych prowincji.

Życzę udanej gry
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser14

Guest
Ale tu jest temat o błędach, a nie o naszych nadziejach ^^
Ja mam nadzieję, że przejmowania wiosek i tamtejszego systemu PvP nie będzie, bo to też szybko by się znudziło, przejmowanie wiosek wykurzyłoby znaczną część graczy...
 

Mikekun

Rozbójnik
Hikari36, czy by wkurzyło to temat dyskusyjny i tak długi jak jest filozofia. Wszystko by zależało naturalnie od zasad przejmowania wiosek. Bowiem wolałbym mieć aktywnych sąsiadów, a nie tylko duchy na około.

Życzę udanej gry
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser13

Guest
"Aby móc odkryć następną prowincję, musisz rozwiązać wszystkie konflikty w aktualnej co podbijasz"
Wskazówka jest źle sprecyzowana.
"Aby móc odkryć następną prowincję, musisz posiadać wolnego zwiadowcę" lub "Możesz wysłać tylko jeden zwiad do prowincji na raz".
 
Status
Zamknięty.
Do góry