• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Błędne centrowanie drzewka badań

Serengeti

Szef kuchni
Po wejściu w Menu Badań drzewko badań centruje się na niezbadanym badaniu Ekspansja miasta 23 w połowie rozdziału Krasnoludów zamiast na początku rozdziału Wróżek, tam gdzie naprawdę jestem w tym momencie z badaniami.

[troubleshooting mode ON]
Najprawdopodobniej to badanie jest błędnie zaklasyfikowane jako obowiązkowe (bo jak się spojrzy na drzewko to trochę tak wygląda), pomimo tego, że jest opcjonalne i prowadzi z niego tylko kolejne opcjonalne Powiększenie Oddziału.
 

Serengeti

Szef kuchni
@Nusion , @chris07070707 , dzięki za naświetlenie sytuacji :)

Rzuciłam okiem na ten wątek i cytując @jarq
" Tak wiem o co ci chodzi, wiem że są to badania opcjonalne, ale takie są złożenia i to jest zamierzony efekt. Chodzi o to aby nie było żadnego niezrobionego badania które blokuje inne, nawet jeśli oba są nieobowiązkowe. "
to wyjaśnienie jest kompletnie bzdurne (przepraszam, ale nie znajduję innego określenia).

Albo zróbcie je badaniem naprawdę obowiązkowym, wymaganym do kolejnego obowiązkowego badania, albo zmieńcie te ustawienia.
A nie tak, ni pies, ni wydra, coś na kształt świdra, OPCJONALNE badanie, które MUSISZ zrobić... no ludzie!
Trochę szacunku do graczy może? :)
 
A nie tak, ni pies, ni wydra, coś na kształt świdra, OPCJONALNE badanie, które MUSISZ zrobić... no ludzie!
Alez nie musisz :) Mozesz go oczywiscie nie robic i dalej cieszyc sie niestandardowym zachowaniem kamery...
A tak bardziej na powaznie, nie ma co odgrzewac starego kotleta i bic piany :) Wystarczy zrobic to badanie, tym bardzie ze jesli jest sie dopiero na tym etapie gry, to jeszcze nie ten moment, by celowo trzymac niewykorzystane ekspansje w "inwentarzu" i ta ekspansja pewnie sie przyda.
 

Serengeti

Szef kuchni
Dla mnie to jest całkiem świeży kotlet, bo stanął mi ością w gardle właśnie dzisiaj :)
A przyznasz, że wyjaśnienie tego zjawiska jest wybitnie... niemądre ;)
(próbuję trzymać język na wodzy...)
I nie przestanę się czepiać takich... niemądrych rozwiązań.
Kikimora ma swoje ulubione chwasty, to ja też mogę mieć hobby :p
 
A przyznasz, że wyjaśnienie tego zjawiska jest wybitnie... niemądre ;)
Zgadza sie :D Problem jednak w tym, ze drazac temat, cisnelibysmy niewlasciwej osobie, bo w tej kwestii zadanie CMa jest wybitnie niewdzieczne - @jarq doskonale wie, jak bezsensowne jest takie wyjasnienie, ale jak niby ma nam "sprzedac" odpowiedz IG, ktora prawdopodobnie brzmiala w stylu: "niech spadaja na drzewo z takimi pierdolami" ? Bo ja czytajac miedzy wierszami wyczytalem tam wlasnie dokladnie taka odpowiedz, dosc jasna i wyrazna ;)
 
Do góry