• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Błędy aplikacji po aktualizacji.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1921
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1921

Guest
Aplikacja
1. Brak wiadomości prywatnych
2. Brak badania cudownych budynków u innych graczy(co utrudnia zdobywanie np.: Odznaki zdobywcy Gildii - użyj 10 punktów wiedzy u innego gracza).
3. Zbyt czuły dotyk co doprowadza na sztuczne wywoływanie sklepu z diamentami co może tworzyć sytuację nie kontrolowanego zakupu diamentów.
Przeglądarka:
1. System flash nie działa
2. HTML5 zamula grę
3. Nie aktywni gracze nadal są w grze ,a nie grają od roku.
 

DeletedUser3539

Guest
To nie zbyt czuły dotyk, tylko złe trzymanie telefonu powoduje otwarcie sklepu. Sam dziś to przerobiłem.
 

Hassano

Łucznik
wyjaśnij...
bo ja nie wiem jak można źle trzymać telefon...
mi sklep otwiera się po kliknięciach 2-3 łapek u sąsiadów, ale pewnie "źle trzymam telefon" :confused:

Może masz rozbiegane paluszki :D:D a mi nawet sie nie włącza sklep i jestem z tego powody najszczęśliwszy na świecie :)
 

Ethel

Rozbójnik
potwierdzam wszystkie te problemy....
próba zamknięcia inwentarza powoduje otwarcie sklepu
wielokrotnie zrobiłam zwiady których nie chciałam (niekoniecznie za diamenty)
 

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@ThomASBBor89

Aplikacja
1. Brak wiadomości prywatnych
2. Brak badania cudownych budynków u innych graczy(co utrudnia zdobywanie np.: Odznaki zdobywcy Gildii - użyj 10 punktów wiedzy u innego gracza).
3. Zbyt czuły dotyk co doprowadza na sztuczne wywoływanie sklepu z diamentami co może tworzyć sytuację nie kontrolowanego zakupu diamentów.

Napisz proszę jaki model telefonu i jaka wersja androida. Ja na swoim nie zauważyłem takich problemów, możliwe że zależy to właśnie od powyższych.

Przeglądarka:
1. System flash nie działa
2. HTML5 zamula grę
3. Nie aktywni gracze nadal są w grze ,a nie grają od roku.

Jaka przeglądarka? Czyściłeś pamięć podręczną i ciastka?
Mam FF 63.0.3 i Flash śmiga, HTML lekko przymula ale tylko na stronie ładowania gry.
Nieaktywni gracze mają usuwane konta pod warunkiem że nie przekroczyli trzeciego rozdziału.
 

DeletedUser174

Guest


lub nie wydali diamentów

ale niezaleznie od przyczyny czy opuszczone miasto po skończeniu 3 rozdziału to samo sie rozwija? samo z sie handluje/łapkuje itd? jakie znaczenie ma dla mnie czy sasiad jest w 3 rozdziale,we wróżkach czy amuni albo jakimkolwiek innym rozdziale? od samej jego obecności na mapie czegoś mi przybywa? rośnie prestiż mojego miasta bo mam nieaktywnego sasiada w amuni? czy jednak jest nieaktywnym kontem, które blokuje slot komuś aktywnemu?

chcesz pisać pisz z sensem!!!! nieaktywne konto = nieaktywne konto. Rozdział nie ma tu nic do rzeczy
 

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
chcesz pisać pisz z sensem!!!! nieaktywne konto = nieaktywne konto. Rozdział nie ma tu nic do rzeczy

Chcesz prowokować prowokuj skuteczniej ;)
To co napisałem nie było moim prywatnym osądem, a stwierdzeniem faktu na temat mechanizmu wprowadzonego do gry przez Inno.
Nieaktywne konto to nieaktywne konto, takie jest Twoje i moje zdanie jak i wielu graczy ale nie Twórców gry, wychodzą z założenia że jak ktoś już tak daleko w grze to jest dużo większa szansa na to że wróci.
Dyskusji na ten temat na forum było wiele więc kolejna jest zbędna.
 

visit0r

Paladyn
Chcesz prowokować prowokuj skuteczniej ;)
To co napisałem nie było moim prywatnym osądem, a stwierdzeniem faktu na temat mechanizmu wprowadzonego do gry przez Inno.
Nieaktywne konto to nieaktywne konto, takie jest Twoje i moje zdanie jak i wielu graczy ale nie Twórców gry, wychodzą z założenia że jak ktoś już tak daleko w grze to jest dużo większa szansa na to że wróci.
Dyskusji na ten temat na forum było wiele więc kolejna jest zbędna.
tak daleko?? wejście do 3 rozdziału zajmuje wiecej niż miesiąc?? rok nie używania konta oznacza nadzieję na powrót takiego gracza, gratulacje dla IG, chociaż w sumie takie konta mają wartość, statystyczną,IG może użyć sloganu, mamy milion graczy ........... przecież to dzięki nieaktywnym kontom stanowiącym 90% kont na serwerze upierano się że zniszczenie latarni jest krytykowane przez garstke graczy, tysiące siedziały cicho
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
upierano się że zniszczenie latarni jest krytykowane przez garstke graczy, tysiące siedziały cicho
Niee, to było inaczej. Właśnie taka mocna krytyka świadczy o tym, że to był dobry ruch, bo implikuje, że latarnia była za mocna. (;

Pamiętam, że IG miało pracować nad rozwiązaniem problemu "cmentarzy" i... jakoś rozwiązania nie widać. Ciekawe, czy jeśli trafię na kolejny live na fb i zapytam o to, jakiej odpowiedzi będzie można się spodziewać...
 

visit0r

Paladyn
Niee, to było inaczej. Właśnie taka mocna krytyka świadczy o tym, że to był dobry ruch, bo implikuje, że latarnia była za mocna. (;

Pamiętam, że IG miało pracować nad rozwiązaniem problemu "cmentarzy" i... jakoś rozwiązania nie widać. Ciekawe, czy jeśli trafię na kolejny live na fb i zapytam o to, jakiej odpowiedzi będzie można się spodziewać...
bana na fb ^^
 

DeletedUser174

Guest
@Hajmdal błędnie interpretujesz moją wypowiedź jako prowokację. Na zarzut

3. Nie aktywni gracze nadal są w grze ,a nie grają od roku.
udzieliłeś odpowiedzi
@ThomASBBor89
Nieaktywni gracze mają usuwane konta pod warunkiem że nie przekroczyli trzeciego rozdziału.

Można to ładnie nazwać odpowiedzią nie na temat lub pospolicie zwyczajną bzdurą.

Chcesz prowokować prowokuj skuteczniej ;)
To co napisałem nie było moim prywatnym osądem, a stwierdzeniem faktu na temat mechanizmu wprowadzonego do gry przez Inno.
Nieaktywne konto to nieaktywne konto, takie jest Twoje i moje zdanie jak i wielu graczy ale nie Twórców gry, wychodzą z założenia że jak ktoś już tak daleko w grze to jest dużo większa szansa na to że wróci.
Dyskusji na ten temat na forum było wiele więc kolejna jest zbędna.

Co ig sobie myśli to mnie akurat nie interesuje. Mogą nawet przyjmować założenie, ze ziemia jest płaska i zyć z tym przeświadczeniem w ciszy i spokoju pod warunkiem tylko, że nie przekonują wszystkich wokół że tak jest. A powielając te bzdury firmujesz je swoim nickiem wiec albo jesteś bezmyślną wytresowaną małpą albo nie. Wolę myślec że nie. A w takim układzie będzie fajnie jak nie będziesz pisać tych nonsensów jako bezwarunkową prawdę obwieszczoną

Mogą sobie trzymać swoje nieaktywne konta i zapychać nimi statystyki tylko niech te konta nie przeszkadzają aktywnym graczom. A teraz przeszkadzają. Także sory, ale nieaktywne konta nie są usuwane.

w jednym się tylko z Tobą zgodzę
Dyskusji na ten temat na forum było wiele więc kolejna jest zbędna.
szkoda klawiatury
 

DeletedUser3539

Guest
wyjaśnij...
bo ja nie wiem jak można źle trzymać telefon...
mi sklep otwiera się po kliknięciach 2-3 łapek u sąsiadów, ale pewnie "źle trzymam telefon" :confused:
Jak trzymam telefon za prawy górny narożnik, czasem otwiera się sklep bez stukania, wystarczy, że palec jest lekko nad ekranem.
 

DeletedUser1921

Guest
Samsung Galaxy SMJ500-FN(J5) wersja androida:6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge(SM-G935 F)wersja androida:8.0.0
Dla mnie nie aktywni gracze to zamulacz gry,a pseudo statystyki gry są do ....
Chromium 68.....
Mozila firefox 20(chyba taką mam)
System operacyjny Mint Sylvia 18.3 64 Bit
//
@ThomASBBor89



Napisz proszę jaki model telefonu i jaka wersja androida. Ja na swoim nie zauważyłem takich problemów, możliwe że zależy to właśnie od powyższych.



Jaka przeglądarka? Czyściłeś pamięć podręczną i ciastka?
Mam FF 63.0.3 i Flash śmiga, HTML lekko przymula ale tylko na stronie ładowania gry.
Nieaktywni gracze mają usuwane konta pod warunkiem że nie przekroczyli trzeciego rozdziału.
Lekko haha. Trzeba wyłączyć grafikę gry do minimum,żeby pograć lub zrobić. Flash wogule nie startuje.
//
Aplikacja
1. Brak wiadomości prywatnych
2. Brak badania cudownych budynków u innych graczy(co utrudnia zdobywanie np.: Odznaki zdobywcy Gildii - użyj 10 punktów wiedzy u innego gracza).
3. Zbyt czuły dotyk co doprowadza na sztuczne wywoływanie sklepu z diamentami co może tworzyć sytuację nie kontrolowanego zakupu diamentów.
Przeglądarka:
1. System flash nie działa
2. HTML5 zamula grę
3. Nie aktywni gracze nadal są w grze ,a nie grają od roku.
Ciekawe post przeniesiony do tego działu,żeby inką
Aplikacja
1. Brak wiadomości prywatnych
2. Brak badania cudownych budynków u innych graczy(co utrudnia zdobywanie np.: Odznaki zdobywcy Gildii - użyj 10 punktów wiedzy u innego gracza).
3. Zbyt czuły dotyk co doprowadza na sztuczne wywoływanie sklepu z diamentami co może tworzyć sytuację nie kontrolowanego zakupu diamentów.
Przeglądarka:
1. System flash nie działa
2. HTML5 zamula grę
3. Nie aktywni gracze nadal są w grze ,a nie grają od roku.
Ciekawe dlaczego mój post został przeniesiony do tego pseudo działu co rzekomo służy do wskazywania błędów,które de fakto nie są usuwane a dokładane są kolejne błędy. Może uraziłem Ego Inno Games:D:rolleyes:

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1921

Guest
Coś w tym jest. Ale jak kupujący diamenty się odwrócą od ig to wtedy może wreszcie błędy będą poprawiane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry