• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Błędy aplikacji po aktualizacji.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1921
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Zgłosiłam tę "nadwrażliwość" ekranu/przycisku sklepu. Może uda się to naprawić w najbliższej aktualizacji. Pozostałe rzeczy, których Wam brakuje, to nie błędy, tylko brak opcji. Było to już kiedyś zgłaszane, pewnie z czasem zostaną dodane.
 

DeletedUser1921

Guest
Zgłosiłam tę "nadwrażliwość" ekranu/przycisku sklepu. Może uda się to naprawić w najbliższej aktualizacji. Pozostałe rzeczy, których Wam brakuje, to nie błędy, tylko brak opcji. Było to już kiedyś zgłaszane, pewnie z czasem zostaną dodane.
To te brakujące opcje powinny być już dawno,a są potrzebne na dziś.
 

DeletedUser174

Guest
Zgłosiłam tę "nadwrażliwość" ekranu/przycisku sklepu. Może uda się to naprawić w najbliższej aktualizacji. Pozostałe rzeczy, których Wam brakuje, to nie błędy, tylko brak opcji. Było to już kiedyś zgłaszane, pewnie z czasem zostaną dodane.

co do zgłoszenia to troche się naszukałam, ale znalazłam
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/błąd-w-aplikacji.3068/
data 12 czerwca...
najgorsze w tym wszystkim jest to, że takie rzeczy traktujemy już jako normę. Mnie ta wzmożona tolerancja przeraża. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nic z tym nie możemy zrobić i pozostaje się przystosować. I tym bardziej jest to przerażające

a do do braku opcji... są rzeczy które faktycznie można potraktować jako opcjonalne i odłozyc je na półkę z napisem "później". Ale sa tez takie, które powinny być juz dawno jak bezwarunkowo niezbędna opcja wiadomości czy możliwość zmiany nazwy miasta (swoją drogą możemy zaspamować suport prośbami o zmianę nazwy miasta - zapewniam, zę wtedy w magiczny sposób bardzo szybko by się ten problem rozwiązał). Dzisiaj z apki chciałam zebrać produkcję do zadania... i nie mogłam, bo nie wiedziałam gdzie są te na 3h, gdzie na 9 a gdzie dobowe. Kwestia diamentowej regeneracji wojska czy błędu animacji ma większy piorytet ważności i co zrobisz? A potem przychodzi jakiś nowo urodzony fascynat i się dziwi że te stare to tylko zrzędzą i marudzą a gra to taka fajna jest... a jakby sobie poszły o to by dopiero było super
reasumując zdanie
Pozostałe rzeczy, których Wam brakuje, to nie błędy, tylko brak opcji. Było to już kiedyś zgłaszane, pewnie z czasem zostaną dodane.
działa na mnie jak płachta na byka. Z wielu powodów. I prawdopodobnie nie tylko na mnie tak działa
 

visit0r

Paladyn
po aktualizacji aplikacji dostosowujacej apke do zimowego ewentu wywolanie okienka motywacji pokazuje napis pomoc sasiedzka i nastepny wers jest po angielsku
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Błędy w tłumaczeniach też powinny zostać naprawione z najnowszą aktualizacją. Z tłumaczeniami był ogólnoeuropejski bug( wiem, że to mało pocieszające :( )
 

DeletedUser1921

Guest
Czyli aktualizacje od d***y strony.
Oto kolejne błędy:
Przy HTML5 bezprzerwy tak jest. Płynnie działa dopiero po wyłączeniu opcji grafiki do poziomu minimum. Flash nie odpala na Mozilli Firefox.
Chat nie działa poprawnie,żeby napisać trzeba odświeżyć grę. To samo w aplikacji.
Po aktualizacji tak się dzieje.
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu z 2018-12-05 00-15-36.png
    Zrzut ekranu z 2018-12-05 00-15-36.png
    962,8 KB · Wyświetlenia: 6
  • Zrzut ekranu z 2018-12-06 00-18-19.png
    Zrzut ekranu z 2018-12-06 00-18-19.png
    153 KB · Wyświetlenia: 6
  • Zrzut ekranu z 2018-12-06 00-52-08.png
    Zrzut ekranu z 2018-12-06 00-52-08.png
    517,1 KB · Wyświetlenia: 5
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1921

Guest
U mnie odpala na Firefox i na PC i na lapku bez problemu
Na Linuxie nie. Na Chromium działa ale fiksuje i wywala z gry.
Tak było na BECIE. Musiałem zmienić na html5 i działać na ff bo chromium tak jak chrome zamula pamięć ramu.
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu z 2018-12-06 02-38-13.png
    Zrzut ekranu z 2018-12-06 02-38-13.png
    395,1 KB · Wyświetlenia: 2
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3332

Guest
Co jest do jasnej...... Kolejna aktualizacja i się znowu sypnęło. BRAK MOŻLIWOŚCI PRZYSPIESZENIA PRODUKCJI/BUDOWY. Zniknęła ikonka umożliwiająca użycie szybkich bonusów, baa....... Zniknęły też wszystkie szybkie bonusy :mad:

Widzę także że TWORZENIE w akademii się posypało. Tragedia....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
Co jest do jasnej...... Kolejna aktualizacja i się znowu sypnęło. BRAK MOŻLIWOŚCI PRZYSPIESZENIA PRODUKCJI/BUDOWY. Zniknęła ikonka umożliwiająca użycie szybkich bonusów, baa....... Zniknęły też wszystkie szybkie bonusy :mad:

Widzę także że TWORZENIE w akademii się posypało. Tragedia....

witamy w świecie elvenar!:)
 

jakub357

Łucznik
U mnie robi się czasami czarna ziemia, a zamiast avataru, czy ikonek z zadaniami, wyskakuje znak zapytania. Pomaga zrestartowanie gry, raz, czasami dwa razy.
 

DeletedUser3332

Guest
No właśnie zresetowałem 4-ty raz i dopiero zaskoczyło, ale tło właśnie było a tylko mi wszystkie bonusy zniknęły i zawiesiło się tworzenie o_O
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Proszę Państwa sprawdziliśmy to na swoich sprzętach i nic takiego nie występuje, jedynie co to może trochę "mulić" html 5 na gorszych sprzętach, ale poza tym to nic nie potwierdziliśmy.

Temat zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry