• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Badania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3238
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3238

Guest
Witam,mam pytanie odnośnie badań,żeby przejść z rozwoju drugiego na trzeci, to muszę zbadać i aktywować wszystkie badania w rozdziale drugim,czy mogę badać te które mnie interesują?
 

DeletedUser3033

Guest
Hmm to zależy czy badanie jest potrzebne by przejść dalej .
Niestety nie da się obejść większości badań choć większość jest zbędna to trzeba by przejść dalej
Ale możesz jak na to pozwala drzewko kilka ominąć ale w większości to powiększenia planszy więc coś co jest najważniejsze
Choć lepszą radą będzie ratuj się bo dla niektórych jest już za puzno a ty masz szansę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3238

Guest
Pytałam bo chciałam głównie skupić się na badaniu manufaktur do których mam bonusy, a te których wcale stawiać nie chcę,chciałabym pominąć całkowicie o ile drzewko na to pozwoli,bo w większości są one ze sobą powiązane.Bo z tego co zrozumiałam, to najlepiej budować manufaktury bonusowe,które są od początku przypisane do danego gracza,reszty niespecjalnie się opłaca budować,no chyba ,że coś zle rozumiem to proszę mnie poprawić :).Dziękuję za odpowiedz :):):).
 

DeletedUser3033

Guest
Wręcz doskonale zrozumiałaś a druga taka rzecz to zastanów się jak już idziesz w manufaktury czy to całe wojsko opłaca ci się rozbudowywać każdy ma inne zdanie bo ma bonusy z cudów itp.
Ale powalczysz na mapie i samo przyjdzie :)
 

Nusion

Kapłan
Buduj TYLKO bonusowe, innych się w ogóle nie opłaca. A co do drzewka to niestety tych badań, o których piszesz nie da się pominąć
 

DeletedUser110

Guest
Dodam, że w ramach aktualizacji IG czasem zmienia przebieg "gałęzi" drzewka i okazuje się, że trzeba nagle zbadać coś sprzed kilku epok.
Natomiast w epoce żywiołaków pojawi się czwarty towar bonusowy.
 

visit0r

Paladyn
Osobiście polecam w miarę możliwości pomijanie badania o nazwie powiększenie oddziału, zgodnie z dostepnymi informacjami zwiększa ono rozmiar naszych oddziałów ale jednocześnie zwiększając rozmiar oddziału przeciwnika, oczywistym nastepstwem wystawiania większej ilości wojska jest zwiększenie strat co generuje zwiekszenie zapotrzebowania na wyprodukowane jednostki, samonakręcająca się spirala wydatków której można uniknąć nie przeprowadzając tego badania w miejscu gdzie po prawej stronie od ikony w drzewie badań nie ma kreseczki prowadzącej do kolejnego badania
 

DeletedUser1530

Guest
@sylwiazelazna100 dla samego zbadania powiększenia produkcji potrzeba aby wszystkie manufaktury zostały zbadane co zaś idzie dalej to i tak to trzeba zbadać bo i tak one aktywnie uczestniczą w dalszym rozwoju drzewka rozdziału i nie da się tego ominąć
Ale zauważ też że twórcy już z przyzwyczajenia rzucają kłody tym co preferują podejście ekonomiczne i stale z rozdziału na rozdział
dodają coraz mniej powiększeń oddziałów jako wolne badania które można ominąć.
 

DeletedUser2017

Guest
@sylwiazelazna100 jedynym badaniem z drzewka które możesz pominąć to powiększenie oddziału jeśli nie jest powiązane z innymi badaniami jak już wyżej napisano. Inne niestety czy chcesz czy nie musisz zrobić aby iść do przodu.

@Nostormo piszesz podejście ekonomiczne :D tutaj nie ma czegoś takiego ta gra wymusza posiadanie i rozbudowę armii niestety
 
Do góry