• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Bank Bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser802
  • Data rozpoczęcia

Przyda się?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser802

Guest
1. Proponuje aby dodać do bractwa możliwość wpłacania złota i zasobów.
2. Złoto i zasoby z banku można było by wypłacić graczom którzy aktualnie ich potrzebują.
3. Ilość którą można wpłacić dziennie i maksymalnie była by uzależniona od poziomu rozbudowy banku w bractwie.
 

DeletedUser

Guest
Bank bractwa przyda się jeżeli będzie można rozbudowywać Bractwo. Takie rozwiązanie które podałeś jest dla mnie nie do przyjęcia. Umożliwia to przekazywanie surowców. A jak wiem przekazywanie surowców w tej grze jest zabezpieczone u Kupca. Tak samo jak i przekazywanie pieniędzy, czy młotków jest niemożliwe.
Bank bractwa ma tylko i wyłącznie wtedy sens kiedy wprowadzą możliwość rozwoju bractwa samego w sobie.
Na tą opcje jestem na nie.
 

Falantir

Ex-Team
1. Na nie.
2. Są od tego wymiany u kupca z opcją - pokaż jedynie oferty Bractwa.
Byłabym za tylko w jednej kwestii: wymiany surowców w kwestii 1:1 (np: deski na marmur).
3. Ponieważ dzienne "wymiany" się sprawdzają, to brakuje tu czegoś co rozbuduje samo bractwo w sobie. Najpierw musiałby powstać pomysł właśnie o tym.
 

DeletedUser

Guest
3. Ponieważ dzienne "wymiany" się sprawdzają, to brakuje tu czegoś co rozbuduje samo bractwo w sobie. Najpierw musiałby powstać pomysł właśnie o tym.
też właśnie pierwsze co pomyślałem - Rozbudowa bractwa sama w sobie. Wiesz, jak w innych grach, są siedziby, specjalne skille gildyjne, czy też rozbudowa siedziby itd.. ale to już osobny pomysł.
 

DeletedUser724

Guest
Skarbcem może zajmować się Arcymag, ale na obecną chwilę nie ma dla niego zastosowania.
 

DeletedUser

Guest
Też nie widzę sensu banku na tę chwilę, zwłaszcza, że osoby zaznajomione z kupcem potrafią naprawdę ogromne ilości surowców pushować do słabszych graczy nawet teraz. Wystarczy jedynie poznać limity i tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry