• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Blad wydarzenia

Horaxcy

Wędrowiec
Brak nowych zadan zeby zdobywac cukierki jestem na 9 etapie budowy platformy i od wczoraj mnie zablokowaliscie z tych dziennych to ja nie wiem czy uzbieram poprostu do evelucij na 10 poziom platformy tak nie może być i w poprzednim wydarzeniu z piernikowy domkiem tak nie było bo postawilem 2 na prawie max poziomie ewolucji czas ucieka pozdrawiam ???
 

Horaxcy

Wędrowiec
piernikowy event miał inną budowę
brak zadań nie jest błędem. Taka jest konstrukcja tego eventu. Ma ograniczona ilość zadań i waluty tym samym
//
Rozumiem ale to trochę psuje zabawę bo starałem się te zadania dość szybko kończyć marnujac czary oraz mój czas A pod koniec były naprawdę trudne i czasochłonne A w takim wypadku nie mam szans na odblokowanie nagród dziennych przez następne 10 dni gdybym wiedział że tak będzie część zebranych cukierków trzymalbym na inne atrakcyjne nagrody dzienne trochę to niesprawiedliwe musicie przyznać pozdrawiam

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
gdybym wiedział że tak będzie część zebranych cukierków trzymalbym na inne atrakcyjne nagrody dzienne trochę to niesprawiedliwe musicie przyznać
Niesprawiedliwe ? Ja to widze troche inaczej.
Rozumiem Twoja frustracje, ale jednej rzeczy nie rozumiem. Ciezko mi zrozumiec graczy (teraz pisze juz tak ogolnie), ktorzy poswiecaja na robienie eventu cale godziny czy wrecz dnie, ktorzy wkladaja w to calkiem sporo czasu i wysilku (nie wspominajac o czarach czy przyspieszaczach), a ktorzy z jakichs niepojetych dla mnie powodow nie poswiecaja chocby 5-10 minut na zebranie informacji, zanim sie zabiora za cos tak czasochlonnego jak event. Kazdy z ostatnich kilku eventow byl rozny od poprzedniego i juz chocby to powinno sklonic graczy do chocby pobieznego zapoznania sie ze struktura kazdego kolejnego..

Jesli sie tego nie zrobilo, to niestety pretensje mozna miec wylacznie do siebie ;) To po prostu blad w planowaniu, ktorego w tym konkretnym przypadku bez problemu mozna bylo uniknac.
 

Horaxcy

Wędrowiec
No to biorę pod uwagę i rozumiem to już, nie chodzi nawet o mnie. A wniosek płynie taki, że dla normalnego gracza, co nie czyta za dużo coś tam gra i nie strzelał skrzynek po 160 i nie wylosował kilku cukierków po 500, nie rozwinie tej platformy więcej niż polowe prawda? więc przy następnym przejściu na na wyższe poziomy budynek traci na wartości, inwestować renowacji się nie opłaca. A co za tym idzie trzeba będzie go usunąć A to nie o to tu chodzi skoro mamy go rozwijać, wszyscy powinni mieć szansę przy normalnej grze zainteresowaniu, na chociaż pociągnięcie go do wysokiego poziomu. Wiadomo, że dla kogoś kto ma już bardzo istotny poziom to już nie jest ważne, ale trzeba spojrzeć globalnie na graczy mniejszych, początkujących. mam ich w klanie dużo i jest problem bo budek idzie po scenie na złom
//
Przepraszam za błędy pisze na telefonie kończę temat pozdrawiam :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sorcha

Rycerz
@Horaxcy Dla normalnego gracza co nie czyta to eventy są trudniejsze albo musi się liczyć z tym, że albo nie rozbuduje finałowego budynku na maksa albo zużyje przyśpieszacze czasu. Jakbyś poświecił te 5-10 minut tak jak wspomniał @chris07070707 w swoim poście to byś wiedział, że po odpowiednim przygotowaniu, skrzynki po 161 wcale nie muszą być najlepsze. Tak jak nie ma obowiązku używania przyśpieszaczy, czy czegokolwiek innego z Inwentarza, w ogóle możesz nie robić eventu. Z drugiej strony każdy zrobiony event daje jednak jakieś doświadczenie jakie skrzynki wybierać, ale to jak się go robi i czy w ogóle go się robi to już jest wybór każdego gracza z osobna.
 

DiscovererElvi

Wędrowiec
Mam pytanie - zdobywamy ewoluujące budynki w eventach i zwykle trudno jest wygrać wszystkie artefakty do ewolucji tych budynków. W akademii można stworzyć ewoluujące budynki, których nie mamy... np stonehenge, feniksy czy niedzwiadki. Ale praktycznie nie ma szans na zdobycie artefaktów brakujących do ukończenia budynków. To jaki jest sens tworzenia tych budynków??? Czy można pomyśleć nad umożliwieniem tworzenia lub zdobycia artefaktów do ewolucji starszych budynkow??
 

xEasyRiderx

Rycerz
Tak temat ten był kilkakrotnie razy poruszany już na tym forum. Zobaczymy jednak jak podejdzie do tego samo IG czyli nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na dalszy bieg wydarzeń :)
 

DeletedUser1344

Guest
Zgadzam się z graczami - zdobywamy jakieś budynki, których nie można ewaluować. Strata czasu i przyspieszaczy.
No, ale zaraz będzie pewnie odpowiedź odpowiedź, ze możemy je wymienić na fragmenty zaklęć.
poza tym za mało jest miejsca na mapie. Budynki poupychane jeden na drugim - MASAKRA. Szkoda, że nie można obracać budynków i tylko mogą być ustawione tak jak założyli admini. U mnie ta gra sprowadza sie już do tego, że wchodzę góra na 10 min bo i po co jak nie mam tu żadnych atrakcji. pozbieram, nastawiam i koniec. Od czasu do czasu event i to albo z ograniczeniami jak ten, albo taki, że trzxeba nastawiac na 1 lib 2 dni i też nie ma jak pograć. O nagrodach nie wspomnę.
 

Tajniakos

Paladyn
@malgola5 każdy gra jak potrafi i swoim systemem i ma do tego prawo. Niestety ja nie zgadzam się z tym co napisałaś.
poza tym za mało jest miejsca na mapie. Budynki poupychane jeden na drugim - MASAKRA.
Niestety za brak miejsca w swoim mieście możesz mieć pretensje tylko do siebie ;) Trzymasz duże budynki (Winnice) zamiast zastąpić je bardziej opłacalnymi i mniejszymi budynkami :) Masz po prawej stronie poustawiane rezydencje szerszym bokiem do drogi co skutkuje tym, że tych dróg masz za dużo a 25szt to dodatkowa zajęta ekspansja.

Szkoda, że nie można obracać budynków i tylko mogą być ustawione tak jak założyli admini.
Niestety ta gra nie jest trójwymiarowa i budynków nie da się dowolnie obracać. Jest to dzięki temu dodatkowy element gry i w moim odczuciu ma swój urok :)

Od czasu do czasu event i to albo z ograniczeniami jak ten, albo taki, że trzxeba nastawiac na 1 lib 2 dni i też nie ma jak pograć.
Niestety i tu też nie mogę się z Tobą zgodzić. Jesteś w 15 rozdziale i grasz ponad trzy lata. Nie jeden event masz za sobą i o ile ja sięgam pamięcią to każdy poza Syrenkami i Jesiennym Zodiakiem miał dokładnie taki sam system zadań, z tym, że w tym zadań 12h i 24h było zdecydowanie mniej niż w tych starszych. Ja w tym evencie za bardzo ograniczeń doszukać się nie mogę.


Zgadzam się z graczami - zdobywamy jakieś budynki, których nie można ewaluować. Strata czasu i przyspieszaczy.
Masz postawioną Platformę na 8 poziomie evolucji i zakładając, że dwa dodatkowe artefakty będziesz mogła dozbierać w PB o ile te właśnie artefakty nam dadzą to raczej powodów do narzekań nie masz. Każdy gracz na każdym poziomie rozwoju w każdym evencie znajdzie coś wartościowego i w tym evencie i w każdym innym ;) Więc nie jest chyba z nagrodami aż tak źle jak to przedstawiasz :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry